Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok sorry nie zauważyłem końcówki ;d

Rozpakuje i dam edit :>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czego tu szukasz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok sorry nie zauważyłem końcówki ;d

Rozpakuje i dam edit :>

 

ok, z niecierpliwością czekam :D

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Chlerka nie mogę muszę spróbować czymś innym :D Postaram się !

 

EDIT:

 

Mam chyba ten sam problem ;d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czego tu szukasz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Chlerka nie mogę muszę spróbować czymś innym :D Postaram się !

 

EDIT:

 

Mam chyba ten sam problem ;d

 

no właśnie, tego OutdoorA1 nie można rozpakowac.. dawaj chłopie, rozpakuj to :D wierzę w cb. :))

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

kurde, jest tu ktoś dobry który potrafi wypakować outdoorA1 z metin2.pl spatchowanego? za wypakowanie limit ! prosze tez o outdoora1.xml zebym mogl sobie spakowac !

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Co trzeba zmienić : Chciałbym, żeby były same ID itemów: Sztabek 10kk, 5kk, 2kk. + Podstawowe itemy czyli: Miecz +9, Mnisia +9, Skórzane Buty+9, Bojowa Tarcza +9, Drewniany Naszyjnik+9, Drewniane Kolczyki +9

GRAM :

 

• League of Legends - EU Północ/Wschód. [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

• Metin2 - DivineWorld - [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

• World of Tanks - EU1 - [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

Opublikowano

no właśnie, tego OutdoorA1 nie można rozpakowac.. dawaj chłopie, rozpakuj to :D wierzę w cb. :))

kurde, jest tu ktoś dobry który potrafi wypakować outdoorA1 z metin2.pl spatchowanego? za wypakowanie limit ! prosze tez o outdoora1.xml zebym mogl sobie spakowac !

Mógłby ktoś rozpakować plik OutdoorA1 z spatchowanego clienta metin2.pl ???? z góry thx.

 

omg 2 kont po co spamuje o.0

 

DL

 

http://www.speedyshare.com/GmqHU/out.zip

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/defe768225243d410c8969bb6fec0c2092618487cb46c504b44781ae7448a2c7/analysis/1353878317/

Opublikowano

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Plik: http://www.speedyshare.com/nexvr/root.7z

 

Skan Pliku: https://www.virustotal.com/file/25e617b7c4ff4c563499430a4840d06e2702d670ae20e171dda4fa5749830135/analysis/1354284503/

 

Co trzeba zmienić : Proszę o rozpakowanie obu root-ów i jeśli ktoś by mógł to pouzupełniać je moim ip z hamachi 25.175.210.204

Opublikowano

 

 

Co trzeba zmienić : Chciałbym, żeby były same ID itemów: Sztabek 10kk, 5kk, 2kk. + Podstawowe itemy czyli: Miecz +9, Mnisia +9, Skórzane Buty+9, Bojowa Tarcza +9, Drewniany Naszyjnik+9, Drewniane Kolczyki +9

 

REF!

GRAM :

 

• League of Legends - EU Północ/Wschód. [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

• Metin2 - DivineWorld - [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

• World of Tanks - EU1 - [ Chcesz zagrać? Pisz pw. ]

Opublikowano

omg 2 kont po co spamuje o.0

 

DL

 

http://www.speedyshare.com/GmqHU/out.zip

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/defe768225243d410c8969bb6fec0c2092618487cb46c504b44781ae7448a2c7/analysis/1353878317/

 

outdoorA1 rozpakowane z pl'a spatchowanego?

Opublikowano

Proszę o rozpakowanie root :

http://speedy.sh/3JBPQ/root.rar

 

Skan:

https://www.virustot...sis/1354386936/

 

Edytowanie serwerinfo na ip : 25.220.139.100

I nazwy serwera : AstazjaMT2

 

A następnie spakowanie ; )

 

Będzie like ;D

 

Mam nadzieje iż wszystko poprawnie ;> ( jeżeli coś nie tak pisz. gg 25780901 )

 

DL : http://www.speedysha...ot-by-Kamos.rar

Skan : https://www.virustot...sis/1354402369/

 

 

 

Co trzeba zmienić : prosze o wypakowanie tylko tych dwoch plikow w rarze nic nie zmieniac

 

 

DL : xXx

Scan : https://www.virustot...sis/1354404311/

empty

 

Opublikowano

Plik: http://www.speedysha...m/nexvr/root.7z

 

Skan Pliku: https://www.virustot...sis/1354284503/

 

Co trzeba zmienić : Proszę o rozpakowanie obu root-ów i jeśli ktoś by mógł to pouzupełniać je moim ip z hamachi 25.175.210.204

 

Proszę, IP zmienione...

 

http://www.speedyshare.com/VDsd4/root.zip

 

https://www.virustotal.com/file/dd5e77b5343445974525848022e0f70fa7e126550c1005247195a89aacc65edc/analysis/1354593086/

 

 

prosze o rozpakowanie pliku locale_pl z serwera Balantia :)

 

Proszę

 

http://www.speedyshare.com/tqM6v/locale-pl.rar

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Proszę o rozpakowanie locale_pl:

http://speedy.sh/wQH5f/locale-pl.rar

Skan: https://www.virustot...sis/1354532697/

Zależy mi głównie na plikach mob_proto i item_proto.

 

DL : http://www.speedyshare.com/D2Hjy/Locale-by-Kamos.rar

Skan : https://www.virustotal.com/file/737992e16971e7e6472c1ad04993d28085af2d6a19b374fd2dbe2a1e45fc3b34/analysis/1354666651/

empty

 

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Plik: Locale Z Balmory

DL:

http://superupload.eu/?link=sbRPJ.c

Skan Pliku:

https://www.virustotal.com/file/45bb480a63462c42adfc2d4cff9b7a13dfb6c68bcb699e41d2b5cf1d7ddce6b1/analysis/1355066526/

Co trzeba zmienić : Rozpakuj i nic nie ruszaj.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

10s7llx.png

By

Maxio!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...