Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Torque 3.0! Będzie Się Działo.


D&G

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
klikam na ten link żeby pobrac wpisuje login i chasło i dupa daje mnie na forum. Co mam zrobic?

@Down

Ok wpisałem i pokazuje mi sie pusta strona i na niej w lewym górnym rogu "1" i nic więcej

 

Zapewne problem tkwi w tym, że podajesz złe hasło :D Albo masz zapamiętanie w przeglądarce... Wpisz ręcznie :D

99,9% problemów na tym forum wynika z głupoty użytkowników i ich bierności w chęci poszukania gotowego rozwiązania w internecie!

Zastanów się 100 razy zanim cokolwiek tutaj napiszesz!

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Admin Cienia
Opublikowano
Zapewne problem tkwi w tym, że podajesz złe hasło :D Albo masz zapamiętanie w przeglądarce... Wpisz ręcznie :D

Nie, nie, ja miałem również ten problem gdy podawałem tam swoją pocztę, zamiast nicka pod którym się rejestrowałem. :P

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano
Jestem w beta

Skoro jesteś to nie wiem jak nie wiesz gdzie to pobrać. ;)

 

torquesro.info/forum/index.php/topic,21.0.html

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano
Ah jeszcze, jednak chyba nie jestem:). A jak sprawdzic kiedy bede?

Zamiast grupy "member" będziesz miał "beta tester".

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

moglibyście mi powiedzieć jak mogę im zareportować o bugach ? bo zaraz nie wyrobie >.<

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Admin Cienia
Opublikowano
moglibyście mi powiedzieć jak mogę im zareportować o bugach ? bo zaraz nie wyrobie >.<

Błędy raportujesz w tym temacie.

 

torquesro.info/forum/index.php/topic,106.0.html

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano
Moze mi ktos powiedziec czy juz jest naprawiona opcja cl>client i na odwrot?Jakos nie bardzo moge wbic na server:(

Nie jeszcze, wciąż zbugowane.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano
Kurde już się nie mogę doczekać kiedy wyjdzie oficjalna wersja ;D

 

A właśnie wiadomo coś kiedy ma wyjść to?

Nie, ale na pewno nie w tym roku.

 

 

 

Edit:

Dziś wyjdzie wersja 3.007 z poprawionym stallerem.

 

Edit2:

Nowa wersja dostępna:

torquesro.info/forum/index.php/topic,21.0.html

 

Edit3 - 27.10.09

Wersja 3.008 dostępna.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano

Tutaj możesz go pobrać.

 

torquesro.info/download/sro_client_unpacked.rar

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

a czy Oni oficjalnie coś napisali (albo ktoś może stwierdzić przybliżoną datę na podstawie prac , które zostały zrobione przez ileśtam czasu ) o końcu prac nad programem ??? Już sobie wyobrażam to całe hotan w stall charach i turków bugujących ich i ciągłe DC ; )

LifeSro

FusionRoad

Admin Cienia
Opublikowano

Co tydzień wychodzi jakoś nowa wersje, chyba że nie zrozumiałem twojego pytania.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
Co tydzień wychodzi jakoś nowa wersje, chyba że nie zrozumiałem twojego pytania.

 

Ale ja do bety nie jestem zapisany ^^

LifeSro

FusionRoad

Admin Cienia
Opublikowano
Ale ja do bety nie jestem zapisany ^^

Jeśli nie jesteś w becie to dupa, bo przy tym tworzą unikalny klucz pod twój login i hasło na forum, wyślij podanie im, jak kogoś wywalą to biorą kolejnego. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

więc poczekam , aż będzie głośniej o otwarciu tego programu dla większej ilości userów ... ps. czy bany lecą za niego ?

LifeSro

FusionRoad

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...