Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RP/Survival][24/7][No-Premium] Apria RPG [Walka Frakcji]


stachu132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze:albinator

Wiek:14

Staż gry w minecraft: chyba od Alpha 1.2.6

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Ponieważ nie często znajduje się takie serwery jak ten

oraz chciałbym przeżyć trochę przygody związaną z grą "Minecraft".

Ps.Lubie wojny :D

 

Kolega:

 

Nick w grze:NorbiCzai

Wiek:13 (prawie 14)

Staż gry w minecraft: Beta 1.0.0

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?:Chciałbym pograć z kolegą :D

AWESOME TEAM !

 

NICKI W NOSTALE:

-TarczaSzmatoo

-ImAwesome

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze:klon321

Wiek:13 lat

Staż gry w minecraft: od bety nie pamiętam od której dokładnie

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: gdyż byłem na podobnych serwerach i mi się spodobał tego typu rpg

Opublikowano

Kod: < niewiem co to !!!!!!!! :D

Nick w grze:Silent High

Wiek: 12

Staż gry w minecraft: juz ponad rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: chce zagrac na serwie bo jest fajny !! :D juz dawno nie bylo wojen gildi :P

ZBIERAM +

Opublikowano

Nick w grze: h0me

Wiek: 15 lat

Staż gry w minecraft: od 1.3 beta

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Ciekawa fabuła, ciekawe osiedla. Widzę tylko tak: musi być 35 slotów min. gdyż macie dużą administarcję... I mogę wam zaoferować Ts3. ale byśie musieli się trochę dopłącić (nie wiele 3-4 zł) Jak chceice piszcie steam: h0mek lub PW

Opublikowano

Nick Z Gry:dawid25e

 

Wiek:14

 

Czemu chcesz grac na serwerze:Bardzo spodobał mi sie ten podzial frakcji bardzo ciekawi mnie wygnaniec

 

P.S:Ogarniam I Jestem Spokojny

 

Nick:dawid25e

Staż:Minecraft 1.5

Wiek:14

Dlaczego Chcesz Zagrac:Bardzo ciekawi mnie ten podzial gildi a najbardziej podoba mi sie wygnaniec ITP

 

P.S:Jestem Spokojnym Graczem

Opublikowano

kiedy bedzie server ????? :P

Daj like

 

chyba ze się boisz dać like ;]

 

 

jak nie dasz like to daj minusa xD

 

Ale jak dasz minusa, to znak ze się boisz kliknąć like ;]

Opublikowano

Nick w grze:

BloodPL

 

Wiek:

15

 

Staż gry w minecraft:

Od minecraft 1.7.3

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze ? : Ponieważ zachęca mnie opis serwera jaki stworzyliście wgl wszystko jest ładnie i pięknie opisane :)

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

ok to w takim razie sorka za podróbę :) śledzę go cały czas a mój 2 nick to kacparatxx :)

 

Gdybyś mógł to nie pisz do mnie skrótami bo dopiero dzisiaj się zrobiłem rejestracje i nie wiem, co oznacza "pw" :)

Pw OZNACZA PRYWATNĄ WIDOMOŚĆ

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Nick w grze: xevoss

Wiek: 12

Staż gry w minecraft: Gram od początku powstania MineCrafta:)

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Chce grac na waszym servie , ponieważ po przeczytaniu ty ras bardzo zachdzialo mi się gry tego typu myślę że pogram na tym serwie gdyż gralem na taki serwerach jak:mc4u.pl , mcrafters,craftwolfs,craftoholicy ....(nie będe wymienial więcej bo zniechęce innych graczy do grania tu)

Pozdrawiam:xevoss :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nick w grze:grimi8363

wiek:16

staż gry w minecraft: jakieś 4 lata

dlaczego chcesz grać na naszym serwerze:lubie takie zasady i dyscypliny jakie obowiązują na serwerze np: że za łamanie prawa trzeba służyć szlachcie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Stwierdzam iż autor tematu o nim zapomniał i serwera nie będzie. Nie ma sensu się wysilać i mu ciągle o nim przypominać =.= (skąd ten rym ^-^?)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...