Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RP/Survival][24/7][No-Premium] Apria RPG [Walka Frakcji]


stachu132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: Shirako66

Wiek: 14

Staż gry w minecraft: od 1roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Ponieważ bardzo lubię serwery rpg i poszukuję jakiegoś nowego:)

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: kacperosd5

Wiek: 13

Staż gry w minecraft: od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Ponieważ serwer jest podbno super i chciałem pograć sobie na nim i rangi też dobrze wyglądają

Opublikowano

Formułka podania na WL:

 

Kod: ??

Nick w grze: HeadShootPL

Wiek: 16

Staż gry w minecraft: 1,2 jakoś tak

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?:

Serwer wydaje sie dopracowany, wiele nowości.

Najbardziej podoba mi się ten podział na frakcje.

Dlatego chętnie zagram na tym serwerze :)

 

Przewidywany

start serwera 28.05.2012

Jestem Szarym człowiekiem.. Bez sygnatury ;/

Opublikowano

Nick w grze:Milamber

Wiek:14

Staż gry w minecraft:

Gram w Minecrafta jakiś rok

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Bo spodobał mi się opis serwera i mam nadzieję że będe mógł zagrać na takim fajnym serwerze.

Opublikowano

  • Witam Jestem NMA15
  • W grze nazywam się:NMA
  • Wiek:13(za 2 mies 14 lat)
  • Staż gry w minecraft: Gram od 1 rok.
  • Dlaczego chcem grac na serwie?:Ponieważ jestem pomysłowy i przez cale dni gram w minecraft w singala i na serwerach.
  • Jeśli mnie dodacie na White List obiecuje , że będe tworzyl nie budowle na serwie ,a cuda na nim xD
  • Rownież będe starać sie o adm , gdyż znam komendy i reszta jest napisana na górze.

Opublikowano

Nick w grze: Makostg

Wiek: 13

Staż gry w minecraft: Gram od Beta 1.3.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Szykam serwerów takich jak ten.

Opublikowano

Nick: GoToHeaven123

 

Wiek: 13 lat (ale jestem ogarnięty i proszę się nie martwić)

 

Staż gry w minecraft: Gram od 1.3 bety (znam się trochę na MC i byłem raz kidmodem^^)

 

Dlaczego chce grać ?: Uwielbiam serwery tego typu.

 

 

Jeśli można proszę o napisanie mi na skype'a IP. Skype;a napiszę na PW.

 

Nie pisać!!! Nie doczytałem trochę. Sorki za problem.

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Nick: Shannow

Wiek: 14 lat.

Staż gry w Minecraft: W minecrafta gram od bodajże roku. Pierwszy Minecraft, w jakiego grałem to Alpha.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serverze?: Uwielbiam servery tego typu, a mianowicie połączenie survivalu, oraz RPG.

Opublikowano

Siema chciałbym dodać mój nick i mojego kolege jeśli można :D :

 

JA :

Nick w grze: Chicuu

 

Wiek: 14

 

Staż gry w minecraft: rok

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: bo kocham RPG i zapowiada sie zajebiscie .

 

Kolega:

 

Nick w grze: KreCiK

 

Wiek: 17

 

Staż gry w minecraft: 7 mies.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Czym więcej tym lepiej :)

 

Jeszcze cos odemnie . jak mozna to na kanale ts3 razem z krecikiem bysmy chetnie siedzieli . lecz odrazu mowie ze mam glos jak dziewczyna i prosze nie oceniac mnie od NEO . Jesli serwer ruszy i bedzie zapowiadal sie znakomicie zaprosze jeszcze okolo 6 osob :)

Opublikowano

Kod:WolfxD

Nick w grze: SilverxDxD

Wiek: 10

Staż gry w minecraft: 2 lata

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze?: Jestem Mily,zadko przeklinam,i chetnie pomagam innym

Opublikowano

Ach niedużo zostało już do startu serwera :D Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się już doczekać >.< Właśnie mam pytanie co do skinów xD Czy trzeba będzie sobie ustawić (jak masz premium oczywiście) jakiegoś pasującego do klimatu? Chodzi mi o np. taki średniowieczny, a nie jakaś tęcza skacząca po mapie o-o

Opublikowano

Kolega prosił mnie o to, żebym go zapisała na WL :3 Więc tak:

nick: organista

wiek: 12

staż do gry w mc: gram od wersji beta 1.4

dlaczego chce grać: bardzo zaciekawił mnie kreatywny pomysł frakcji i ich historii.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...