Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF3] Jak uzyskać więcej FPS za pomocą komend?


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co zrobic jezeli mi to nic nie daje

 

Komputer

Intel Cereon (czy jakos tak) E1500

2gb ram

GTX460 756mb

 

Te komendy pozwalają zwiekszyć nam fps poprzez ucinanie różnych bajerów po których ucięciu i tak nie zauważymy zmian gdyż bedą to małe zmiany ale dające wiekszy efekt a nie tuningujące naszego kompa do sprzętu N.A.S.A .Twój procesor pamięta jeszcze czasy chrztu Polski zapewne Jagiełło na takim procu komunikował sie ze strategami podczas bitwy pod Grunwaldem.

http://allegro.pl/intel-celeron-dual-core-e1500-i2550560850.html taki jak twój, stoi jak narazie za 1,50zł ^^

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

Te komendy pozwalają zwiekszyć nam fps poprzez ucinanie różnych bajerów po których ucięciu i tak nie zauważymy zmian gdyż bedą to małe zmiany ale dające wiekszy efekt a nie tuningujące naszego kompa do sprzętu N.A.S.A .Twój procesor pamięta jeszcze czasy chrztu Polski zapewne Jagiełło na takim procu komunikował sie ze strategami podczas bitwy pod Grunwaldem.

http://allegro.pl/in...2550560850.html taki jak twój, stoi jak narazie za 1,50zł ^^

A jaki procem mogł bym założyć na s.775 zeby doszlo do tych 30-40 fps :D dolozylbym jeszcze 2 gb ramu ;p

WmFi82pjemFHcnphbmthX19fZXVuZV9fXzIyNV9fX05VTExfX18zX19fOTBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

A jaki procem mogł bym założyć na s.775 zeby doszlo do tych 30-40 fps :D dolozylbym jeszcze 2 gb ramu ;p

 

Do bf3 minimum 4gb ram karty pokroju HD4850 i proca pokroju phenoma 955 to jest chyba minimum na battlefielda w takim sprzecie na low jakos to powinno chodzić .Jesli masz cos ponizej tego nawet nie bierz sie za tą gre. Do plynnej gry gdzie możemy mówic o komforcie jak i wysokich ustawieniach w full hd potrzeba sprzętu pokroju HD6850 i proca i3 2120/phenom ii x4 965 BE.

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

Do bf3 minimum 4gb ram karty pokroju HD4850 i proca pokroju phenoma 955 to jest chyba minimum na battlefielda w takim sprzecie na low jakos to powinno chodzić .Jesli masz cos ponizej tego nawet nie bierz sie za tą gre. Do plynnej gry gdzie możemy mówic o komforcie jak i wysokich ustawieniach w full hd potrzeba sprzętu pokroju HD6850 i proca i3 2120/phenom ii x4 965 BE.

No ale karte graficzną mam dobrą -.-

WmFi82pjemFHcnphbmthX19fZXVuZV9fXzIyNV9fX05VTExfX18zX19fOTBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

No ale karte graficzną mam dobrą -.-

 

Podałem ci całkowite minimum poszukaj w googlach testy z benchmarka itp,zestawienie kart, procków itp jesli cos jest nizej tego co napisalem nawet nie masz co sie zabierac za multi.

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

Googlus, a może dodaj jeszcze że w originie można wyłączyć nakładkę na gry,która także coś tam zabiera zasobów z pc.

/link poza MPC

Opublikowano

Googlus, a może dodaj jeszcze że w originie można wyłączyć nakładkę na gry,która także coś tam zabiera zasobów z pc.

Planuje na dniach rozszerzyć poradnik. Będę miał to na uwadze.

Opublikowano

Takie małe pytanko po wgraniu tych komend widać pogorszenie grafiki? gram plynnie w full hd ale te 10 fpsów nikomu nie zaszkodzi a nie chce sobie psuć widoczków :)

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

Takie małe pytanko po wgraniu tych komend widać pogorszenie grafiki? gram plynnie w full hd ale te 10 fpsów nikomu nie zaszkodzi a nie chce sobie psuć widoczków :)

Nie zauważysz różnicy. Zawsze można usunąć plik, przywracając standardowe ustawienia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

F5

 

4444 post gz ;)

 

Dobra wklepałem ten plik jesli chodzi o zmiany w grafice to nie ma wcale :) Co do FPS cos tam sie napewno zwiekszyło

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

4444 post gz ;)

 

Dobra wklepałem ten plik jesli chodzi o zmiany w grafice to nie ma wcale :) Co do FPS cos tam sie napewno zwiekszyło

Render.Draw fps 1 btw mozesz wpisać żeby zobaczyć FPS'y, ja nie wiem , wrzuciłem ten user.cfg praktycznie do kazdego folderu co ma coś związanego z bf3 iiiiii nic?

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

Hmm, dziwne bo mi przy wczorajszym sprawdzaniu czy działa... Chodziło. Z ~40 mam 50+

good morning :D poczytam jeszcze o tym Setting Editorze i spróboje sam bo czuje że wrzucenie tego user.cfg(tego drugiego tj. Od Googlusa 2 chyba.) nic nie daje. Chyba ze powinienem pierwszy dodać

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

Powtarzam pytanie...

Chodzi o to, że chyba procesor mi blokuje grafike :(

A ja powtarzam to co napisałem tobie.

Daj SSa z gry a nie z menu ładowania.

Opublikowano

Kurwa... mi nic z tych tematów dotyczących zwiększenia fps nie pomaga wgrałem wszystko co możliwe i gówno !

Skorzystaj z programu BF3 Settings (link w temacie).

Opublikowano

jakbym chciał cofnąć to usuwam folder battlefield 3 z moich dokumentów i tyle? Sprawdzałem oba configi ten twój ciekawy w sumie chyba minialnie cos tam poprawia, ten randomowy juz hujnia (przynajmniej u mnie) na dodatek ze dlugo czekam zanim załaduje mi sie gra (wczesniej od razu mi wchodziło) to jeszcze przed chwila zrobił mi sie spadek i nagle zeszło do 4 fps zeby po chwili skoczyc do 55.

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...