Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF3] Jak uzyskać więcej FPS za pomocą komend?


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wziąłem te z tematu, nic nie zmieniałem

:D

Usuń plik i w konsoli wpisz Render.DrawFps 1

Potem wgraj plik cfg i zobacz czy rzeczywiście jest różnica.

Opublikowano

Odświeżone

 

Pierwotnie go nie ma, dopiero Ty musisz go stworzyć.

Dlaczego ja go miałem ? :P

 

Nie pisz double postów przed upływem 24h.

/Googlus

graphic.png

Opublikowano

Musiałeś ściągnąć program, który stworzył ten plik lub po prostu wpisałeś jakąś komendę. Możliwe, że standardowo jest ten plik ale ja sobie nie przypomniam.

Opublikowano

Dlaczego ja go miałem ? :P

 

Nie pisz double postów przed upływem 24h.

/Googlus

Dobrze nie będze pisał double postów

 

Zobacze jeżeli zadziała dam + i full gwiazdek zaraz zrobię edita proszę nie dawać warna

Nic to nie dało :(

graphic.png

Opublikowano

Na przyszłość nie odpowiadaj na moje uwagi kolejnym postem.

Spróbuj wpisać manualnie te trzy:

(wpisujesz za pomocą przycisku ~)

RenderDevice.ForceRenderAheadLimit 1

RenderDevice.TripleBufferingEnable 0

RenderDevice.Dx11Enable 0

Opublikowano

Na przyszłość nie odpowiadaj na moje uwagi kolejnym postem.

Spróbuj wpisać manualnie te trzy:

(wpisujesz za pomocą przycisku ~)

RenderDevice.ForceRenderAheadLimit 1

RenderDevice.TripleBufferingEnable 0

RenderDevice.Dx11Enable 0

Juz nie będe odpowiadał ale mam włączyć konsole w grze?

graphic.png

Opublikowano

Ja zrobiłem tak jak tutku i nic Fps są w zakresię 14-20 wiekszoś to 17,18. Nie wiem co robić :(

Skorzystaj z programu:

http://bf3.realmware.co.uk/settings-editor/

Opublikowano

Wszystko elegancko działa,ale można wyłączyć żeby po prawej stronie nie pokazywało mi fpsów bo jak nagrywam frapsem to nagrywa mi się liczba fpsów :)

random.jpg

Opublikowano

Te, miałem sie cb wczoraj zapytać, ale zapomniałem wiec pytam teraz :D

 

Czy jest komenda która ukryje mi broń ? (Chcę machinime zrobic, ale jakos nie znalazłem tej konkretnej, na yt jakies bugi itd... pokazuja ale to nie działa)

Wiem tylko jak ukryc hud ;x

OndteAw.png
Opublikowano

Pytanie mam czy jak to zrobie będzie przypominać battlefielda ? może ktoś wrzucić na full niskich i z tym screena ?

Pujdzie na tym ? -

Procek AMD Athlon dual core 2 x 2 GHz = 4 GHz !!!

Grafika - ATI Mobility Radeon HD 4500 Series 1 GB

Ram- 4 GB

Zasilacz- laptop

internet - 10 MB/s

Proszę o odpowiedz

PS Proszę nie odsyłać mnie do działu Czy pójdzie mi battlefield 3 bo wiem, że taki istnieje.

Opublikowano

@up

Odsyłam Cię tam, gdyż to nie jest temat do tego. Same komendy nie dają tak ogromnej różnicy aby poszło na każdym komputerze.

Pytanie mam czy jak to zrobie będzie przypominać battlefielda ? może ktoś wrzucić na full niskich i z tym screena ?

Nie zauważysz różnicy bez komend i z nimi. Dodatkowo zawsze można usunąć komendy...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...