Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up żaden z tych serwerów nie przypadł mi do gustu.

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer HARD Polski

Dodatkowe Info:Odpada-Balmora/Draenor/ Niektórzy nawet yitiana uważają za harda dla mnie to medium/easy

Nagroda za pomoc:Lajcik

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer HARD Polski

Dodatkowe Info:Odpada-Balmora/Draenor/ Niektórzy nawet yitiana uważają za harda dla mnie to medium/easy

Nagroda za pomoc:Lajcik

Ravia

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer HARD Polski

Dodatkowe Info:Odpada-Balmora/Draenor/ Niektórzy nawet yitiana uważają za harda dla mnie to medium/easy

Nagroda za pomoc:Lajcik

Ravia lub Tiveria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Niskich cenach. Serwer nowy

Dodatkowe Info: Poszukuję Harda który dopiero co wystartował

Nagroda za pomoc:Like i 5

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:max 99lv bronie takie jak na plu dużo ludzi żeby grało łatwy exp i żeby łatwo dało się zrobić eq

Dodatkowe Info:coś podobnego do neverius.pl lub Insanitymt2(jeżeli ktoś kojarzy serwer)

Nagroda za pomoc:lajki

20998702874517236159.jpg

Sygna wykonana przez czarnaaa

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Niskich cenach. Serwer nowy

Dodatkowe Info: Poszukuję Harda który dopiero co wystartował

Nagroda za pomoc:Like i 5

Ravia - start 15dni temu

Dreanor

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze bez 6/7

Dodatkowe Info:grałem na diamondzie i moltenie, ale motlen za bardzo zbugowany

Nagroda za pomoc:like, nie wiem jak dać 5 do profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze bez 6/7

Dodatkowe Info:grałem na diamondzie i moltenie, ale motlen za bardzo zbugowany

Nagroda za pomoc:like, nie wiem jak dać 5 do profilu.

 

Rivendel, Elite, Dragon

1382375685-U592769.png


Opublikowano

@Zanth hahaah Elite i Dragon bez 6/7?? przecież Elite to server polegający na 6/7 :P co do dragona to nie wiem bo nie grałem ale słyszałem, że tam tak samo.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze bez 6/7

Dodatkowe Info:grałem na diamondzie i moltenie, ale motlen za bardzo zbugowany

Nagroda za pomoc:like, nie wiem jak dać 5 do profilu.

 

Balmora, tiveria

Dafuq ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Globalu, metin.PL,sg czy może uk?

Dodatkowe Info:Możecie opisać dlaczego akurat ten? Jakieś zalety? Przewagi nad innymi globalami?

Nagroda za pomoc:Like

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Globalu, metin.PL,sg czy może uk?

Dodatkowe Info:Możecie opisać dlaczego akurat ten? Jakieś zalety? Przewagi nad innymi globalami?

Nagroda za pomoc:Like

SG - Liczne eventy, ceny jak 2-3lata temu na PL'u, brak cheaterów, miła atmosfera.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: latwym, szybkim expieniu (najlepiej z GM'mode)

Dodatkowe Info:serwer, na ktorym nie zatrzymam sie na np. 149lvlu gdzie exp prawie wcale nie bedzie lecial a nowe expowisko od 150

Nagroda za pomoc: lajk, satysfakcja?

 

 

// zna ktos wlasnie serwer z GM mode???

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Typu 4Fun

Dodatkowe Info:Nie Xenox,Eruris itp. Troszkę Epików Niezbyt Dużo Ludzi

Nagroda za pomoc:Lajk

mca.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Typu 4Fun

Dodatkowe Info:Nie Xenox,Eruris itp. Troszkę Epików Niezbyt Dużo Ludzi

Nagroda za pomoc:Lajk

EvenesT

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: latwym, szybkim expieniu (najlepiej z GM'mode)

Dodatkowe Info:serwer, na ktorym nie zatrzymam sie na np. 149lvlu gdzie exp prawie wcale nie bedzie lecial a nowe expowisko od 150

Nagroda za pomoc: lajk, satysfakcja?

 

 

 

// zna ktos wlasnie serwer z GM mode???

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:max 250lv bronie po 4x na kazda klase łatwy exp i żeby łatwo dało się zrobić eq/serwer musi byc nowy!!

Dodatkowe Info:coś podobnego do mexortisa(starego) Erdiany Satab Glador ;ddd

Nagroda za pomoc:Lubie to

Pomocnik
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy ujdzie, lvl 200+ i najważniejsze żeby był w miarę nowy tak do 2/3 miesięcy

Dodatkowe Info: dużo osób online min. 1k+

Nagroda za pomoc:Lajk ;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy ujdzie, lvl 200+ i najważniejsze żeby był w miarę nowy tak do 2/3 miesięcy

Dodatkowe Info: dużo osób online min. 1k+

Nagroda za pomoc:Lajk ;d

 

GladoR, DivineWorld, Vaneris

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Drogich Rybkach Małzach i Perlach (w jakich cenach sie wachają),Tanich (oczywiscie z umiarem) Ku dla szamana smoka

Spokojnym Expie :X

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa. Global Mam na oku Kronosa.

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Braku 6/7 bonu, przyjemnym expi'e i żeby nie było bardzo trudno zrobić eq ( mnóstwo ulepszaczy )

Dodatkowe Info: Osób online 200+

Nagroda za pomoc: Lajk

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy ujdzie, lvl 200+ i najważniejsze żeby był w miarę nowy tak do 2/3 miesięcy

Dodatkowe Info: dużo osób online min. 1k+

Nagroda za pomoc:Lajk ;d

BloodyMT2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...