Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobry serwer medium, bez 6-7 bonów/skilli, masy epików etc.

Dodatkowe Info: Sporo graczy, Poprzednio grałem na Alistrii, serwer strasznie mi się spodobał ale padł ;d

Wydam troszku kasy na IS :D

Nagroda za pomoc: Lajk ? B)

Ascarial.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 1k+ graczy, zainteresowania administracji, bez dużego abs na magię ( chciałbym pograć bm lub healerem)

Dodatkowe Info: Server medium lub medium-hard

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 1k+ graczy, zainteresowania administracji, bez dużego abs na magię ( chciałbym pograć bm lub healerem)

Dodatkowe Info: Server medium lub medium-hard

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Dreikon, Invoria, Imetin

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hardzie nie za dużo osób ale też nie za mało
Dodatkowe Info: Myśle nad Ravia i ConcordiaMt2 Na Ravi moge zarobić na bocie na hematach a na Concordi jest tez takie coś ???
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/size]Zależy mi najbardziej na: Hardzie nie za dużo osób ale też nie za mało [/size]Dodatkowe Info: Myśle nad Ravia i ConcordiaMt2 Na Ravi moge zarobić na bocie na hematach a na Concordi jest tez takie coś ???[/size]Nagroda za pomoc: Lajk [/size]

Na concordi tez na czyms napewno zarobisz. Jednak polecam ci ravie do zarobku ;)

r3ePj8E.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: milej atmosferze na serwerze

Dodatkowe Info:chcialbym aby serwer pasowal do moich kryterrii : - max 250 lvl

- duzo itemow (ulepszen)

- dobry exp

- w miare ogarnieci gracze

- czeste eventy

- wyrownane dmg klas

- item shop off/on bez roznicy

- duzo dungeonow

- dobry drop

- bonusy na klasy ( silny/odporny)

Nagroda za pomoc: Like wedlug uznania

 

Prosze o kontakt na PW

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: milej atmosferze na serwerze

Dodatkowe Info:chcialbym aby serwer pasowal do moich kryterrii : - max 250 lvl

- duzo itemow (ulepszen)

- dobry exp

- w miare ogarnieci gracze

- czeste eventy

- wyrownane dmg klas

- item shop off/on bez roznicy

- duzo dungeonow

- dobry drop

- bonusy na klasy ( silny/odporny)

Nagroda za pomoc: Like wedlug uznania

 

Prosze o kontakt na PW

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zeleży mi najbardziej na;żeby serw miał patchera oraz 250lvl łatwy serw klienta bez wirusów było dużo ludzi online bez 6/7 bonu i dużo duengeonów czeste eventy aby admini interesowali się serwem

Dodatkowe info; były tanie eq i skile odrazu na P

Nagroda za pomoc; like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 1k+ graczy, zainteresowania administracji, bez dużego abs na magię ( chciałbym pograć bm lub healerem)

Dodatkowe Info: Server medium lub medium-hard

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

dreikon

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze metin 2 medium/hard

Dodatkowe Info: na serwerze mosi byc kupywanie sm sms z platnoscia w euro

Nagroda za pomoc: co tylko pragniesz dam ci wszystko (tylko nie materialnie ;)

 

Pisze to juz 2x czy naprawde nie ma takiego serwera ??

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/size]Zależy mi najbardziej na: Hardzie nie za dużo osób ale też nie za mało [/size]Dodatkowe Info: Myśle nad Ravia i ConcordiaMt2 Na Ravi moge zarobić na bocie na hematach a na Concordi jest tez takie coś ???[/size]Nagroda za pomoc: Lajk [/size]

tak,na concordii dropia bermatyczne

ale i tak polecam ravie ;p

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze metin 2 medium/hard

Dodatkowe Info: na serwerze mosi byc kupywanie sm sms z platnoscia w euro

Nagroda za pomoc: co tylko pragniesz dam ci wszystko (tylko nie materialnie ;)

 

Pisze to juz 2x czy naprawde nie ma takiego serwera ??

Płatności w euro raczej żaden polski serwer nie ma.

A tak to polecam Ci Ravie/Concordie.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

 

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

 

Dreikon,Invoria nie maja 6-7 odp na klasy. Pandora2 ma 6-7 odp na klasy :)

je0o.png

Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!Dodatkowe Info:

 

 

Szukam serwera gdzie:

 

-easy/medium

 

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

 

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

 

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

 

-serwer PL !

 

-może być zapowiedź

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

nightCore.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 6-7 (nie klasowe)
Dodatkowe Info: miła atmosfera
KD łatwe do zdobycia,
około 400+ graczy,
Miłejadministracji,
6-7 nie mogą być w sklepie chyba że będą one bardzo drogi,
zrównoważone klasy postaci Bs ma działać
dangeony,
w miare ogarnięci gracze,
eventy max 1 na tydz. (choć mogą być częściej),
bony 1-5 (wartości minimalne i maxymalne)
Nagroda za pomoc: + 10 lajk w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 6-7 (nie klasowe)

Dodatkowe Info: miła atmosfera

KD łatwe do zdobycia,

około 400+ graczy,

Miłejadministracji,

6-7 nie mogą być w sklepie chyba że będą one bardzo drogi,

zrównoważone klasy postaci Bs ma działać

dangeony,

w miare ogarnięci gracze,

eventy max 1 na tydz. (choć mogą być częściej),

bony 1-5 (wartości minimalne i maxymalne)

Nagroda za pomoc: + 10 lajk w profilu

Invoria, Dreikon

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hardzie, dużo osób, cos takiego jak hematyczne/bermatyczne ;P
Dodatkowe Info: Odpada Concordia,Ravia.
Nagroda za pomoc: Lajk :3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie, dużo osób, cos takiego jak hematyczne/bermatyczne ;P

Dodatkowe Info: Odpada Concordia,Ravia.

Nagroda za pomoc: Lajk :3

Ravena lub Shiro2 - Niemiecki serwer lecz w godzinach szczytu dochodzi nawet do 5k graczy online :)

je0o.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie, Easy, Dużo osób

Dodatkowe Info: Odpada Concordia,Ravia, Balmora

Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: milej atmosferze na serwerze
Dodatkowe Info:chcialbym aby serwer pasowal do moich kryterrii : - max 250 lvl
- duzo itemow (ulepszen)
- dobry exp
- w miare ogarnieci gracze
- czeste eventy
- wyrownane dmg klas
- item shop off/on bez roznicy
- duzo dungeonow
- dobry drop
- bonusy na klasy ( silny/odporny)
-odpada: PANDORAMT2,XENOXMT2,VIRTUALMT2, SZUKAM SERWERA PODOBNEGO DO XENOXMT2
- nie chce serwerow typu mestia.pl JESLI MOZECIE ZALACZCIE LINK DO PREZENTACJI DZIEKUJE ;]

Nagroda za pomoc: Like wedlug uznania

Prosze o kontakt na PW
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najtańszych cenach
Dodatkowe Info: Nie szukam serwera priv, normalnego na pl'u. Tylko nwm na którym są najniższe ceny
Nagroda za pomoc: 10 like :)

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...