Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Straszne" Schody Rosja, nieskończone - nie wiem jak to nazwać


Dziobagg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Obejrzałem gameplaya, bo jasno jest a nie chciało mi się czekać do wieczora żeby zagrac, i się troche przestraszyłem samym filmem ;D tak odskoczyłem na 2 cm. Dobre;]

 

zagrajcie sobie jeszcze w Amnesie , ale nie normalną gre , bo ona mało straszna, tylko custom storys, np. can't remember. Tam dopiero się zesracie ;D podobna gra,bo jest tak samo ciemno i trzeba chodzić, idziecie normalnie a tu coś Wam wyskakuje lub leci na was... I pamiętajcie - słuchawki, zasłonięte okna, najlepiej wieczorem lub w nocy. Darcie ryja gwarantowane ;D

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Pewnie to są zabezpieczone laboratoria z 2 wojny światowej, gdzie pracowali nad tą swoją piękną broń.

 

 

Ja pierdole nie gram już w takie gry kurwaaa. Darłem ryja przez 5 sec chyba.

Opublikowano

Bosh, to taka żałosna " gra " jeśli wgl można ją tak nazwać , nic ciekawego .

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

@Up...

Jprd.. Zaraz mnie, że tak powiem "CHUJ" strzeli, co to już pokolenie pokemonów? "Bosh" CO TO W OGÓLE MA ZNACZYĆ !

PRECZ Z POKEMONAMI.

 

 

W profie pisze 16 lat i "Bosh"

 

Nie no bez obrazy ale mnie już tacy ludzie dobijają - "BOSH "

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Hmm, nie rozumiem sensu tej " gry " , straciłem 10 min na to coś . Pod koniec wyskoczyły mi ręce i jakiś żałosny głos ; xxx ( lepiej mogli dać głos biebera ;) ).

Szczerze ? szkoda czasu żeby to sprawdzać ;] stracić 10 min żeby zobaczyć ręce i wrzask który na mnie nie zrobił wrażenia ;) ( coś podobnego do " straszny labirynt " -_- ) kolejna żałosna " gierka " - chodź tego grą nie można nazwać .

 

*ZiomQ* , grałem ;] to można nazwać grą .

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

To jest nic, zagrajcie sobie w Hotel 626, powodzenia. :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja pojade sobie do rosji i ogarne każdy kampus może znajde te schody ;D kurde chciał bym w śnie chociaż po nich zejść :D

Opublikowano

Zagrałbym ale jak ktoś mnie upewni, że na koniec nie włączą się pornole :).

 

@Edit

O co w tej grze chodzi? Bo jak dla mnie nuda schodziłem 8 min po tych schodach i nic :(.

I to jeszcze na skróty bo skakałem w połowie schodów na drugie.

obraz24.png


Opublikowano

Znajdę cię i zajebię... Założyłem słuchawki ( do tej gry ) oraz schowałem się w szafie z laptopem. Grałem, grałem ( ta muzyka robi swoje... ) i nagle bum i jakiś cień. Ja w wisk... mało szafy nie wyjebałem. Teraz mam dreszcze i ledwo chodzę. Na końcu duszek (fajny xD)... Ale i tak nieźle było xD. Hmmm co do tego czegoś w Rosji to w 85% jest to możliwe. Za czasów zsrr robili eksperymenty na ludziach.

graphic.png

Opublikowano

Co za bezsens. Ludzie piszą głupoty, że się "niby" boją, a potem wy się nakręcacie, i się boicie nawet obejrzeć filmiku. Jak dla mnie jest to głupota i nic strasznego, po prostu trzeba najpierw obejrzeć filmik, który w ogóle nie jest straszny w porównaniu do gry, a następnie zagrać w nią.

Opublikowano

ja tam byłem kiedyś na wycieczce , coś tam wyło , ale na 25 piętrze w dół musiałem z przewodnikiem iść na górę bo mówił , że niebespiecznie jest dalej iść

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Możecie podać tytyłu podobnych gier? i napisać dlaczego warto zagrać w tą ;D?

 

 

Czy te shody na prawdę istnieją..? a jak tak to gdzie? o co z nimi chodzi? jest to jakos udowodnione

Opublikowano

Czytałem o tej grze w CD-Action. Podobno bardzo fajne. Ma to być taki tester do "nowej generacji strachu" (lol?)

Chodzi tu o to, że patrzysz się w ciemność wyszukując czegoś. Twoja wyobraźnia działa, a tam tak na prawdę nic takiego nie ma.

Zacna gra ^ ^

pewdiepie fan :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...