Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Straszne" Schody Rosja, nieskończone - nie wiem jak to nazwać


Dziobagg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kolega mi zapodał filmik do filmiku - nie podam linku bo skasują pewnie.. ale nazwa "SCP-087" to jest gra o takich schodach nieskończonych i różne straszne rzeczy się pojawiają, słyszałem, że te schody naprawdę istnieją gdzieś w Rosji w jakimś metrze, szukałem jakiegoś źródła o tych schodach lecz nic nie można znaleźć, słyszał może ktoś o tym?

Dyskusja ! Nie zamykać "Temat do spamu".. pogaduszki to pogaduszki

3t6EGVz.png

 

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie, poszukałem nieco, to tylko plotka głosząca jakoby takie schody naprawdę istniały gdzieś w Rosji. Niestety nie...

 

 

A w grę grałem, 2 w nocy, sam w domu, za oknami nic nie widać, kompletne ciemności i nagle dochodzę do końca...

 

Prawie tynk ze ściany zdrapałem... :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

kurwa co to jest za gra i o co w niej chodzi czytając wasze komentarze się jej boję o co w niej chodzi

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

o nie opowiedzcie lepiej o tej grze bo się boję już waszych postów

@down

Wydaje mi się że to dobry pomysł

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Ohhh jeeeju.

Przez 3/4 gry idziesz w dół by na końcu jakaś "twarz" "zjawa" wyciągnęła do Ciebie ręce.

Nie takie straszne, jedynie klimat trochę mroczny.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Baksiowi aż się krzesło ładnie mówiąc "wyjebało". Dobre, dobre. :D

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Obiekt SCP-087 znajduje się w pewnym kampusie, położonym w nieudostępnionej lokalizacji. Drzwi do SCP-087 skonstruowane są ze wzmacnianej stali z elektrycznym zamkiem. Zostały zamaskowane i upodobnione do wejścia do schowka na miotły. Zamek nie otworzy się dopóki prąd o mocy .. woltów nie zetknie się z wtykiem. Wnętrze drzwi wypełnione jest 6 centymetrami przemysłowej pianki.

 

SCP-087 to klatka schodowa. Schodków jest 13 przed każdym półpiętrem a nachylenie ich wynosi 38 stopni. Na półpiętrach schody zawracają o 180 stopni. Budowa SCP-087 ogranicza pole widzenia eksploratorów do 1,5 półpiętra. Każdy eksplorator musi zostać wyposażony w źródło światła, ponieważ nie ma tam żadnych innych źródeł albo okien. Źródła mocniejsze niż 75 watów są nieefektywne, bo SCP-087 widocznie absorbuje nadmiar światła.

 

Obiekt SCP-087 został eksplorowany czterokrotnie przez personel klasy D. Każda z eksploracji była nagrywania poprzez kamerę, a z podmiotami rozmawiał Dr. ....... Podczas każdej z eksploracji, podmioty słyszały płacz i błagania dziecka na głębokości około 200 metrów, ale żadne próby zbliżenia się do źródła nie dały rezultatów. Każdy podmiot zauważył również obiekt SCP-087-1, widziany jako twarz bez ust, nozdrzy ani źrenic. Reakcją podmiotów był strach i paranoja, nie wiadomo czy było to zjawisko paranormalne czy naturalna reakcja. Zachowanie SCP-087-1 nie jest jasne, nie ustalono czy to on jest źródłem krzyków. Głębokość SCP-087 ustalana podczas czwartej eksploracji pokazuje na większą, niż pozwalają na to geologiczna budowa podłoża czy wytrzymałość materiału, z którego SCP-087 jest zbudowany. Nie wiadomo zatem, czy SCP-087 ma jakieś granice.

 

Po około dwóch tygodniach od czwartej eksploracji, kilku członków personelu szkoły i studentów słyszało pukanie do drzwi z częstotliwością jednego na 1-2 sekund z wnętrza SCP-087. Drzwi zostały wypełnione 6o centymetrową warstwą pianki przemysłowej. Wszystkie zgłoszenia ucichły.

Weteran
Opublikowano

Nie wiem oglądam filmiki o tym, ale nic tam nie wyskakuje, tylko chodzenie po schodach ;d

 

 

##

Dobra boję się zagrać ;D

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Obiekt SCP-087 znajduje się w pewnym kampusie, położonym w nieudostępnionej lokalizacji. Drzwi do SCP-087 skonstruowane są ze wzmacnianej stali z elektrycznym zamkiem. Zostały zamaskowane i upodobnione do wejścia do schowka na miotły. Zamek nie otworzy się dopóki prąd o mocy .. woltów nie zetknie się z wtykiem. Wnętrze drzwi wypełnione jest 6 centymetrami przemysłowej pianki.

 

SCP-087 to klatka schodowa. Schodków jest 13 przed każdym półpiętrem a nachylenie ich wynosi 38 stopni. Na półpiętrach schody zawracają o 180 stopni. Budowa SCP-087 ogranicza pole widzenia eksploratorów do 1,5 półpiętra. Każdy eksplorator musi zostać wyposażony w źródło światła, ponieważ nie ma tam żadnych innych źródeł albo okien. Źródła mocniejsze niż 75 watów są nieefektywne, bo SCP-087 widocznie absorbuje nadmiar światła.

 

Obiekt SCP-087 został eksplorowany czterokrotnie przez personel klasy D. Każda z eksploracji była nagrywania poprzez kamerę, a z podmiotami rozmawiał Dr. ....... Podczas każdej z eksploracji, podmioty słyszały płacz i błagania dziecka na głębokości około 200 metrów, ale żadne próby zbliżenia się do źródła nie dały rezultatów. Każdy podmiot zauważył również obiekt SCP-087-1, widziany jako twarz bez ust, nozdrzy ani źrenic. Reakcją podmiotów był strach i paranoja, nie wiadomo czy było to zjawisko paranormalne czy naturalna reakcja. Zachowanie SCP-087-1 nie jest jasne, nie ustalono czy to on jest źródłem krzyków. Głębokość SCP-087 ustalana podczas czwartej eksploracji pokazuje na większą, niż pozwalają na to geologiczna budowa podłoża czy wytrzymałość materiału, z którego SCP-087 jest zbudowany. Nie wiadomo zatem, czy SCP-087 ma jakieś granice.

 

Po około dwóch tygodniach od czwartej eksploracji, kilku członków personelu szkoły i studentów słyszało pukanie do drzwi z częstotliwością jednego na 1-2 sekund z wnętrza SCP-087. Drzwi zostały wypełnione 6o centymetrową warstwą pianki przemysłowej. Wszystkie zgłoszenia ucichły.

 

Zabije cię... Zajebiście, to jeszcze gorsze niż sama gra...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Posrałem się xD Naprawdę :)

Kamil Scheicht zrobił z tego odcinek polecam xD

Jeszcze kilka minut i wytargało by go z bodyplexu xD

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś informacje pisać jestem ciekawy xD

Opublikowano

Nie wiem może ja ale przestraszyłem się tylko na efekt wyskoku tej postaci a nie ogółu nie spadłem z krzesła czy tam z dywanu jak dla mnie mogło by byc lepsze

Opublikowano

Lepiej nie zagram, jeszcze sobie krzesło upierdziele :/ i będzie śmierdzieć xD

 

Tak ogółem, zastanawiam się, po co ludzie robią tego typu gry. A jeszcze bardziej, po co ludzie w nie grają? Nie rozumiem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...