Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wszyscy znają ale niektórzy pamiętają Metin 1 !


InBox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Metin to metin i tak byście w to grali i tak xD. Ciekawe... kiedyś się zastanawiałem czy istnieje jedynka, ale myślałem, że nie xD

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Da rade ale nie ma polskiej wersji ;)

 

REJESTRACJA:

http://metin.co.kr/

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

szczeże mówiąc to co jest na filmiku nie przypomina mi metka ;p No może trochę....

reklama

Opublikowano

Serwer działa można grać grałem w ferie lecz nie polecam trudno się robi questy tyle co w plecy miałem a z 10lv wbiłem....

 

 

Wole 2 i tyle ps przypomina sakreda ;)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Jak na tamte czasy gierka całkiem dobrze rozbudowana. Sam pisałem tutaj tutoriala do rejestracji, downloadu, co i jak w grze.

Link poniżej (dla zaciekawionych):

http://www.mpcforum.pl/topic/142441-tut-rejestracja-i-download-metin1/

 

Pozdrawiam, Beowulf :)

Opublikowano

Ale dzięki powszechnej grywalności w Metin1 powstał Metin2, który jest naprawdę jak najbardziej rozbudowana i mającą na bardzo wysokim poziomie fabułę jak i grafikę ;)

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Ale dzięki powszechnej grywalności w Metin1 powstał Metin2, który jest naprawdę jak najbardziej rozbudowana i mającą na bardzo wysokim poziomie fabułę jak i grafikę ;)

 

No powiem szczerze, że fabuła tej gry nie jest na wysokim poziomie ;) Tu chodzi o grywalność.

Fabuła gry oparta jest na tłuczeniu mobów. Jedyna różnica, to wydropienie innego itemka z moba. Misje oparte na tej samej zasadzie ;P

 

Pozdrawiam

Opublikowano

No w sumie prawda, ale i tak Metin2 przyciąga rzesze fanów i ma ogromna grywalność ;]

 

PS: Uzależnia :D

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

metin1 miał lepszą grafe niż tibia ale i tak tylko Koreańczycy graja

softuser.jpg

Dawajcie + jeżeli pomogłem to nic nie kosztuje.

Jeżeli potrzebna pomoc pw pomagam tyle ile w mojej mocy.

I love Rock.

Opublikowano

Nie sadze aby to byl metin 1 i jeszcze chinski ...

przeciez to my polacy zrobili ta gre metin2 a nie 1 . po co mieliby robic 1 ?

a chinczycy jak zobaczyli mt2 to odrazu zaczeli privy robic chinskie

 

NIE MA METIN 1

PRZED METINEM 2 BYLA TIBIA !!!...

Opublikowano

Nie sadze aby to byl metin 1 i jeszcze chinski ...

przeciez to my polacy zrobili ta gre metin2 a nie 1 . po co mieliby robic 1 ?

a chinczycy jak zobaczyli mt2 to odrazu zaczeli privy robic chinskie

 

NIE MA METIN 1

PRZED METINEM 2 BYLA TIBIA !!!...

 

Jeżeli nie znasz tematu to, proszę, nie wypowiadaj się.

To jest Metin1.

To nie Polacy stworzyli Metin2..

Tibia ma tyle wspólnego z Metinem co samochód z rowerem (pojazd - pojazd, gra - gra)...

 

@2UP

Zbyt słaba reklama, brak innych wersji językowych robi swoje :)

@3UP

I to nawet bardzo uzależnia, przestałem grać rok temu, a dalej ciągnie do tej gry :P

 

Pozdrawiam, Beowulf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...