Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wszyscy znają ale niektórzy pamiętają Metin 1 !


InBox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzicie, ci co odrazu grali w metin2 będą mogli poznać od czego zaczęło się to wszystko xD

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Nie grałam na pierwszej części dopiero w środku w 2 która istniała praktycznie rok, fakt według mnie początki powstania i tak dobrze sie zaczynaz ły biorąc obecną technike komputerowa teraz a jaka była w tamtych latach.

Opublikowano

Przyznam, że nie wiedziałam iż istniała jedynka. ^ ^

 

Grafiką mi trochę przypomina Diablo II-kę.

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Nigdy nei było metina1.Kiedys czytałem pewne forum gdzei było napisane ze metin ma ta 2 tylko dlatego zeby ładnie wylądało.Poszukajc na necie moze znajdziecie to forum

Opublikowano

Up jak nie wiesz to lepiej nic nie pisz...

 

 

Jedynka była i jest tylko nie jest tak popularna jak 2... a dla tego że po kr

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Ale dzięki powszechnej grywalności w Metin1 powstał Metin2, który jest naprawdę jak najbardziej rozbudowana i mającą na bardzo wysokim poziomie fabułę jak i grafikę ;)

 

To sie usmialem kolego, huehuehue. Metin2 ktory jest NAJBARDZIEJ rozbudowany i majacy na wysokim poziomie fabule i GRAFIKE? Idz ty K**wa do psychologa poki nie jest za pozno. Dlatego nie gram juz w metka, przez te pierd**lone dzieci dla ktorych metin to Bostwo...

 

 

@Top Mi bardziej przypomina Diablo niz metka. Nie gralem i nie zagram ze wzgledu na to ze specjalnie Koreanskiego sie uczyl nie bede ;p

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Metin1 grafika przypomina stare gry typu Diablo. Na tamte czasy wszystkie gry były podobne ;)

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Otóż to nie budowali gier jeszcze w 3D :D

 

A takie stare rpg to dobre były :) wciągają nawet i teraz :)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...