Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wszyscy znają ale niektórzy pamiętają Metin 1 !


InBox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja pierdziele ale macie problem Gadacie o czymś a nie wiecie normalnie jak czytałem to nie wiem czy wy graliście w

metina1....

 

http://metin.co.kr/

Strona metka1 i nie mówcie że to jest joke czy coś.... już od dawna ta gra jest a jeśli chodzi o fabułę z grubsza chodzi o to samo z metkami i smokami.....

 

 

Co do metin2 to została wydana przez tą samą firmę co metin2 czyli ymir a dalej oni ją udoskonalali i wprowadzają takie same uploady w 1 co w 2...

 

 

Co do gry w metin2 grałem troszkę sam i powiem że gra nie jest łatwa.... W ferie grałem z 4-5 dni i nikomu o tym nie mówiłem wbiłem chyba z 10lv a hardcore był.... Nie ma co się przyczepić a wątpię aby ktoś z graczy grał na początek w metin1, przed wersją 2....

 

 

Sam zaczynałem od wersji 2 i co mam do powiedzenia że metin2 pl to zło a jedynka jest hard i nie ma po co w nią grać.

 

Najlepiej grać w na pierwszym serwerze metin2.co.kr, a nie grać na pl kupować yangi wypełniać reklamy, trzeba się cieszyć grą taka jak jest. Stare czasy były najlepsze za czasów B2K itp... Sam grałem na Monku i mile wspominam grę

 

 

pozdro od Luisa99

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Podobne do Diablo lecz fabuła też odbiega od Metina 2

 

 

I'm Hate Metin!

 

"I'm Hate" .. brawo kurwa.

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

To nie jest Teamat po to aby sobie ubliżać czy coś. Zrobiłem go po to aby Ci co Odrazu zaczeli grać w Metin2 pośmiali się i zobaczyli jak wyglądał Metin1. ;)

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Hehehe nigdy bym nie przypuszczał że to tak kiedyś wyglądało dla autora tematu like leci.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

To napewno nie jest diablo? Nie jestem calkiem pewny.Patrzac na

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

To jest kolego Metin1 ;) Niektórzy nawet go nie widzieli go a ja natomiast grałem ;]

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Nie wiem czy mam racje

Ale jest chyba jeszcze możliwość gry w Metin1

Dla tych którzy chcą zaznać tego klimatu

Czy sie myle ;d

Opublikowano

Hehe trzeba przyznać że Yimir zrobił postępy przeważane graficzne tworząc Metin2 ;)

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Jeśli to prawdziwa 1 , to wielki Szacun dla Niemców za taki postęp . Naprawdę dużo się zmieniło i dużo to mało powiedziane.

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

Jeśli to prawdziwa 1 , to wielki Szacun dla Niemców za taki postęp . Naprawdę dużo się zmieniło i dużo to mało powiedziane.

 

jakich Niemców? po 1 to Korea zrobiła metin1,metin2 a Europa kupiła ich pliki tylko postęp należy się Koreańczykom

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Nie grałem i bym nie zagrał... za bardzo przypomina Tibię... bez obrazy dla ludzi którzy w Tibię grają ;]

gieksa2jp_rrahxre.jpg

Opublikowano

gramy? juz robie konto ;d

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...