Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Panie doktorze, jakie lekarstwo będzie mi dane? - temat od poszukiwań gier


KPRP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Poszukuję/Gdzie kupię?/Jaka to gra?/Inne :Poszukuję

*Parametry komputera :

AMD DC C-50 1GHz

4gb ram

Radeon HD 6250

Winsows 7 HP

*Typ Gry : rózne

 

edit/

BF 3, dirt 3- serio ?

a pozatym to dzieki

 

Bioshock, Bioshock 2, Metro 2033, TES IV Oblivion, TES V Skyrim, Gothic, Gothic II+NK, Gothic 3, Arcania, NFS: Most Wanted, BF: Bad Company 2, Singularity.

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

*Poszukuję : Bardzo stara gra. Z dzieciństwa.

*Opis Gry : No więc pamiętam że był to RTS z 3 bohaterami w tym jedna dziewczyna. Byli to komandosi czy coś w tym stylu. Gra osadzona w realiach 2 wojny światowej. Pamiętam również kilka urywków 1wszej misji mianowicie: Startowało się niedaleko mostu. Przez który należało przejsć. Po drugiej jego stronie było niemieckie stanowisko KM i namiot z Jeepem. W grze można było jeździć różnymi pojazdami. A celem misji było porwanie/zabicie oficera. A no i jeszcze jak się wsiadło do niemieckiego czołgu to nas nie poznali i można było wjechać prosto do ich bazy ;>

*Parametry komputera : Nie istotne.

*Typ Gry : RTS

 

Próbowałem wszystkiego. Chyba z godzinę wpisywałem słowa kluczowe w googlach... to na nic.

 

comandos

Opublikowano

*Poszukuję/Gdzie kupię?/Jaka to gra?/Inne :Poszukuję

*Parametry komputera :

AMD DC C-50 1GHz

4gb ram

Radeon HD 6250

Winsows 7 HP

*Typ Gry : rózne

 

edit/

BF 3, dirt 3- serio ?

a pozatym to dzieki

Nawet Fear'a 3 mógłby uciągnąć. Fify jak i PES'y zalecane, oraz przeróżne wyścigi jak - nfs, dirt czy juiced.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

*Poszukuję/Gdzie kupię?/Jaka to gra?/Inne :Poszukuję

*Parametry komputera :

AMD DC C-50 1GHz

4gb ram

Radeon HD 6250

Winsows 7 HP

*Typ Gry : rózne

 

edit/

BF 3, dirt 3- serio ?

a pozatym to dzieki

 

to ze to laptop cos zmienia ?

Opublikowano

to ze to laptop cos zmienia ?

 

Tak, ponieważ laptop o identycznych parametrach jak komputer, ma i tak mniejszą wydajność aniżeli PC.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

*Poszukuję : Gry z trybem kooperacji

*Opis Gry : Każdy typ, od strzelanek po gry MMO. Wszystko po za wyścigami.

*Parametry komputera :

Procesor: 1,3 GHz

RAM: 256

Karta graficzna: Nie pamiętam dokładnie ale dość dobra:

*Typ Gry : Każdy po za wyścigami

-Inne : Ważne żeby gierka miała jak najniższe wymagania

Opublikowano

*Poszukuję : Gry z trybem kooperacji

*Opis Gry : Każdy typ, od strzelanek po gry MMO. Wszystko po za wyścigami.

*Parametry komputera :

Procesor: 1,3 GHz

RAM: 256

Karta graficzna: Nie pamiętam dokładnie ale dość dobra:

*Typ Gry : Każdy po za wyścigami

-Inne : Ważne żeby gierka miała jak najniższe wymagania

 

Same taktowanie procesora (1.3 Ghz) nic nam nie mówi, podaj model. Graficznej również. Spróbujcie zagrać w Left 4 Dead.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Nie ma mowy żeby nawet odpaliło. A dokładnych danych nie jestem w stanie podać bo mówię tu o komputerze kolegi, który niestety jest dość słaby. U mnie bez problemu pójdzie każda aktualna gierka.

Jakieś inne propozycje na na prawdę słabe kompy ????

Opublikowano

Nie ma mowy żeby nawet odpaliło. A dokładnych danych nie jestem w stanie podać bo mówię tu o komputerze kolegi, który niestety jest dość słaby. U mnie bez problemu pójdzie każda aktualna gierka.

Jakieś inne propozycje na na prawdę słabe kompy ????

 

Może Code of Honor 2 lub 3?

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Dość ciekawe, ale może zaproponujecie coś innego. ? A może jakieś MMO lub RPG, ale tak żeby miało fajny system robienia misji w kilka osób.

Opublikowano

*Poszukuję/Gdzie kupię?/Jaka to gra?/Inne :Poszukuję.

*Opis Gry : Rpg.

*Parametry komputera : Pociągnie każdą grę.

*Typ Gry : RPG, Akcja.

-Inne :

 

Diablo III, Mass Effect 3, Sleeping Dogs, Assassin's Creed.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

*Poszukuję/Gdzie kupię?/Jaka to gra?/Inne :Poszukuję.
*Opis Gry : Rpg.
*Parametry komputera : Pociągnie każdą grę.
*Typ Gry : RPG, Akcja.[/color]
-Inne :

Hitman: Rozgrzeszenie, Wiedźmin 2, Darksiders 2, Sniper Elite V2, Max Payne 3

Opublikowano

pomoze ktos? to jest na temat szukam gry, ale nie chce mi sie tresci wklejac ^^

 

Dostosuj się do wzoru z pierwszego posta.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

*Poszukuję : Podobna gra do Hard truck apocalypse

*Opis Gry : Godna uwagi, może być na xboxa jak i na kompa

*Parametry komputera : Ram 4gb karta 1gb procesor 8.6

*Typ Gry : Nie wiem

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

*Poszukuję : Podobna gra do Hard truck apocalypse

*Opis Gry : Godna uwagi, może być na xboxa jak i na kompa

*Parametry komputera : Ram 4gb karta 1gb procesor 8.6

*Typ Gry : Nie wiem

 

Euro Truck Simulator 2, Hard Truck 18: Wheels of Steel.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...