Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] WarBOT - Dinar oraz Level BOT ! Na jednym PC !


AmunicjaPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie wiem czego wy od niego chcecie, chłopak się stara wam pomóc a wy go hejtujecie...

@TOP

Korzystam z programu od 2 dni i żadnych problemów nie widzę...

Od dwóch dni nic mi się z kontem nie dzieje... Co wy sobie za misje wkręcacie z tym Keyloggerem...

1329673648-U534900.png

Opublikowano

Ogólnie wszystko pięknie śmiga.

Tyle że mam pewne pytanie..

Na swojski rozum.

Wpisuję passy, klikam "ok" i już?

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Opublikowano

@Up. Czy do każdego hosting'owanego pliku (w tym zdjęć) nie powinien być dodany skan? (Nie wiem, ale tak mi się wydaję)

 

Bot działa, lecz mimo wszystko straszliwie się zawiesza, o nocce nie ma co myśleć, bor wymaga stałego nadzoru.. ;x

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Opublikowano

a to samo zabija zombi?...bo u mnie jest w huj zombiakow na jednej fali znaczy szybciej sie pojawiaja i musze ja zabijac....czy to nie powinno samo zabijac a jak przytrzymam dluzej to nie mam szczegolow` tylko wisze mi "warbot by pilarius"...czemu tak jast

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...