Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Geriss[Zapowiedź][24/7][No-Premium][RolePlay][WL][No-Hamachi]


FiGaJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Darken228

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):13

Czas gry w Minecraft'a: 1 rok

Dlaczego nasz serwer?: bo to jest sredeniowiecze

Znajomość gry RP?: Duża

Możesz zareklamować serwer?: tak

Posty:

--50--

--100--

--200--

--300--

Opublikowano

Nick:Agon273

Wiek:12

Czas gry w Minecraft'a: 1,5 roku

Dlaczego nasz serwer?:Sredniowiecze i bardzo fajna zapowiedz

Znajomość gry RP?:Srednia

Możesz zareklamować serwer?:tak

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: IceLaysPL

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku): 14

Czas gry w Minecraft'a: 1.3 Beta ^^

Dlaczego nasz serwer?: Widze bardzo dobry z wl... Bez noobów... Super !

Znajomość gry RP?: Dosyć duża

Możesz zareklamować serwer?: Jak się spodoba jasne ;p

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Nick: NiderPL

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):14

Czas gry w Minecraft'a: od 1.5

Dlaczego nasz serwer?: Bardzo lubie RP, a w dodatku w waszej prezentacji przeczytalem duzo ciekawych rzeczy oraz lubie mila atmosfere

Znajomość gry RP?: Duza

Możesz zareklamować serwer?: Moge

Opublikowano

Nick: Hycel

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):15

Czas gry w Minecraft'a: Od Bety 1.7.1

Dlaczego nasz serwer?: Bo spodobał mi się Pomysł z Królem Rycerzami itp.

Znajomość gry RP?: Nawet Duza

Możesz zareklamować serwer?: Jasne

Opublikowano

Nick: Sztejk

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku:16 lat

Czas gry w Minecraft'a: od wakacji gdzieś tak się młóciło czasem.

Dlaczego nasz serwer?: Już na tym forum podałem podobną propozycję z królestwami itd [http://www.mpcforum.pl/topic/567822-propozycja-serwera-rpg-247/]

Znajomość gry RP?: Dużo, grałem w wiele MMORPG i RPG, także wiem co i jak.

Możesz zareklamować serwer?: A tam zareklamować, ja mam paru znajomych co by tutaj chętnie zagrali ;p

Opublikowano

wejdź na https://riattivazione.fora.pl/ start chyba dopiero jutro lub w pon :)

 

Ponieważ stara administracja miała problemy z rp,ja wziełem serwer pod swoje skrzydła i tworzę survival z frakcjami,bedą pistolety smoki i inne ^^

 

@EDIT Spawn został skończony,teraz tylko zbieram pieniądze na serwer i tyle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...