Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Geriss[Zapowiedź][24/7][No-Premium][RolePlay][WL][No-Hamachi]


FiGaJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: kaben

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku:17 lat

Czas gry w Minecraft'a: od wersji 1.4

Dlaczego nasz serwer?: Zawsze chciałem zostać rabusiem.

Znajomość gry RP?: podstawowa

Możesz zareklamować serwer?: Raczej nie.

Opublikowano

Nick: Santin

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku: 15

Czas gry w Minecraft'a: od 1.8

Dlaczego nasz serwer?: podoba mi się zapowiedź

Znajomość gry RP?: ujdzie

Możesz zareklamować serwer?: coś się wykombinuje

Opublikowano

Nick: Worms308

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku: 15

Czas gry w Minecraft'a: od 1.7.3

Dlaczego nasz serwer?: podoba mi się zapowiedź

Znajomość gry RP?: średnia

Możesz zareklamować serwer?: może

Opublikowano

Sorry że zawracam głowę ale jestem zarejestrowany na serwie a nie mogę się zalogować jak wpisuję /login ... moglibyście usunąć w plikach moje konto i jeszcze raz dodać do white listy to bym się jeszcze raz zarejestrował

Z góry dzięki

Opublikowano

Nick: MohereK

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku): 14 lat, 15 kończę 31 stycznia.

Czas gry w Minecraft'a: Od 1.1_02.

Dlaczego nasz serwer?: Jest fajny. Klimat RP, ogólnie podoba mi się. A na Thandorze jakiś pirat się podemnie podszył i stanął mu...

Znajomość gry RP?: B.dobra

Możesz zareklamować serwer?: Mogę.

E9mwj60.png

Bronze V czeka na nowe mięso.

Opublikowano

Nick: RainbowDirty

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku): 13 lat

Czas gry w Minecraft'a: 1 rok i ok. 2 -3 miesiące.

Dlaczego nasz serwer?: White list, to coś dzięki czemu wybieram server. Wolę grać, tam gdzie nie ma analfabetów. A tak, ogólnie spodobała mi się prezentacja. ^^

Znajomość gry RP?: Mogę stwierdzić 9/10

Możesz zareklamować serwer?: Tak, jasne.

Opublikowano

Nick:

MachoNG

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):

14 lat - 34 dni i będzie 15

:P

Czas gry w Minecraft'a:

od bety 1.2_02

Dlaczego nasz serwer?:

Podoba mi się prezentacja i to że jest WL , dzięki temu każdy na serwerze będzie pisał po polsku

:D

Znajomość gry RP?:

Dobra

Możesz zareklamować serwer?: Oczywiście :)

Opublikowano

Polecam serwer chociaż jeszcze nie wystartował :D

Dlaczego go polecam ?

Ponieważ uważam , że gdy już wystartuje będzie się grało świetnie :)

Administracja jest miła i ogarnięta , a wszystko dopracowane (już w samej prezentacji to widać xD m.in. dopracowane opisy klas)

Opublikowano

Wzór podania na WL:

Nick: Creeper

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):za miesiąc 14 lat ;)

Czas gry w Minecraft'a: 2,5 roku

Dlaczego nasz serwer?: Lubie serwery RP ,

Znajomość gry RP?: od 1 roku gram w same RP

Możesz zareklamować serwer?: Z pewnością dojdą koledzy :)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Wzór podania na WL:

Nick: ozzyIiggy

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):12:) niemam ts'a

Czas gry w Minecraft'a: od 1.7

Dlaczego nasz serwer?: wydaje sie fajny

Znajomość gry RP?: 9/10

Możesz zareklamować serwer?: oczywiscie

Opublikowano

Nick:Gman

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):15

Czas gry w Minecraft'a:od 1,3 czyli rok

Dlaczego nasz serwer?:Gdyż zapowiada się obiecujaca.

Znajomość gry RP?:8/10

Możesz zareklamować serwer?:Oczywiscie

 

P.S

Napisalem podanie na WL za kolege poniewaz on nie ma konta na MPCForum a bardzo chcialby zagrac na tym servie :D

Opublikowano

Witam. Moje podanie do WL

 

 

Nick: soqrdat

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku): 28

Czas gry w Minecraft'a: od okolo 2 miesięcy

Dlaczego nasz serwer?: Ponieważ wydaje mi się ciekawy.(lecz wszystko sie dopiero okaże po otwarciu)

Znajomość gry RP?: 7/10

Możesz zareklamować serwer?: Jeżeli mi się spodoba to jak najbardziej

 

Pozdrawiam

Opublikowano

podania na WL:

Nick: NerVuS

Wiek: 14

Czas gry w Minecraft'a: Od roku.

Dlaczego nasz serwer?: Bo mi się spodobał.

Posiadam też : skype / gg / ts / vt

Znajomość gry RP?: Tak . grałem na kilku .

Możesz zareklamować serwer ? :na różnych stronach ( forum ) .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...