Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Geriss[Zapowiedź][24/7][No-Premium][RolePlay][WL][No-Hamachi]


FiGaJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sadzimy ze na poczatek bedzie to ok.32 sloty, pozniej gdy bedziemy mieli pieniadze to bedzie 50 slotow.Eldenorek i SilVex Przyjeci ! Wysyłam wam link'i do forum na PM

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Prototypy

Wiek : 17

Czas gry w Minecraft'a: Od Alpha 1.0.2

Dlaczego nasz serwer?:Bardzo lubie serwery RPG a widzę że ten serwer może być ogarnięty a, jeśli chodzi o mnie to miałem wiele razy serwer i nie zamierzam wykorzystywać bugów.

Znajomość gry RP?: Maksymalna !!! 100 % 10/10

Możesz zareklamować serwer?:Tak zareklamuje na zapytaj, youtube, i innych

Opublikowano

podania na WL:

Nick: Galaxyy

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):13

Czas gry w Minecraft'a: 1 rok

Dlaczego nasz serwer?: POnieważ szukam servera z dobrą administracja a ja was znam :D

Znajomość gry RP?: Dobra

Możesz zareklamować serwer?: Oczywiscie

Opublikowano

Nick: Patryczek_PL oraz Zbysiu

Wiek :18 i 17

Czas gry w Minecraft'a: od 1.2

Dlaczego nasz serwer?: Bardzo lubię klimaty rp, ciekawe rangi macie i wgl.

Znajomość gry RP?: Duża

Możesz zareklamować serwer?: Oczywiście

Opublikowano

Nick: MasterKrashed

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):13

Czas gry w Minecraft'a: Od bety 1.3

Dlaczego nasz serwer?: Bo upadł serwer na którym grałem(wiesz który :>) i chciałbym sobie na kolejnym RP'ku pograć

Znajomość gry RP?: 9/10

Możesz zareklamować serwer?: Oczywiście.

Opublikowano

Nick: Szkodnik78

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku): 15

Czas gry w Minecraft'a: ok. 6 miesięcy

Dlaczego nasz serwer?: Nigdy nie grałem na RP chce się wiele nauczyc i zobaczyć jak to jest

Znajomość gry RP?: Tak jak wyżek

Możesz zareklamować serwer?: Tak ;)

Opublikowano

Nick: Jaco

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku): 14 :) Ale bez mutacji

Czas gry w Minecraft'a: Od Infdev

Dlaczego nasz serwer?: Bo zdaje sie być fajny i lubie takie klimaty :)

Znajomość gry RP?: 3/4

Możesz zareklamować serwer?: Tak

Opublikowano

Siema, fajnie się zapowiada lubię klimaty RP.

Nick: Diukes

Wiek: 16

Czas gry w Minecraft'a: Od roku.

Dlaczego nasz serwer?: Chcę zobaczyć co wam wyjdzie z tego.

Znajomość gry RP?: Dostateczna.

Możesz zareklamować serwer?: W ramach moich możliwości

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:KaMaZZ25

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku): 14 Już

Czas gry w Minecraft'a: od 1.7.3

Dlaczego nasz serwer?: Bo znam FiGaJa i serwery RP

Znajomość gry RP?: Znakomita

Możesz zareklamować serwer?: Wiadome

Opublikowano

PODANIE

Nick: grzenio_l

Wiek: 18

Czas gry w Minecraft'a: od Minecraft Beta 1.3

Dlaczego nasz serwer?: Zapowiada się ciekawa rozgrywka, ciekawa wizja Minecraftowego świata, rangi, podział obowiązków, rywalizacja :)

Znajomość gry RP?: Nie najgorsza, natomiast nie będzie problemu z odnalezieniem się w tym trybie :)

Możesz zareklamować serwer?: mogę, np. youtube (ok. 700 widzów)

Opublikowano

podania na WL:

Nick: Tank30

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):14

Czas gry w Minecraft'a: od 1.6

Dlaczego nasz serwer?: Ponieważ zaciekawił mnie serwer i nigdy nie miałem przyjemności za grać na RPG.

Znajomość gry RP?: Żadna

Możesz zareklamować serwer?: Jak najbardziej

To ja napisałem do któregoś z was o współprace oczywiście kaskę przelewem.

Czekam na was

:D

Opublikowano

Nick : hanusik czasami gram pod nickiem reebook [prosił bym o dodanie tych 2 lepiej ]

Wiek (nie ma zbytnio znaczenia, każdy poniżej 14 roku życia przejdzie kontrolę na Team Speaku):Dzisiaj 14 :D

Czas gry w Minecraft'a: 3 miesiące

Dlaczego nasz serwer?: Podoba mi się typ rozgrywki . Fajny i nie ma tak prosto . Ogulnie lubie takie serwery pod hard .

Znajomość gry RP?: Dobra

Możesz zareklamować serwer?: Jasne

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...