Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie w internecie? To proste - sprawdź ! Mój rekord ~7500 PLN/30 dni


WojnaRR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

up tak ciężko jest obliczyć 20 % z 10 wyraźnie napisane ze on dostaje 20% z tej kwoty .

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestem na to trochę negatywnie nastawiony :/ Jakieś nie wiem "zapewniania" ? Jak to wygląda w praktyce ? Długo trzeba się w tym "babrać" ? Minimalnie ile zarobiłeś ?

Opublikowano

Jak ktoś ma jakieś pomysły to chętnie przeanalizuje słowa kluczowe - powiem ile jest wyszukiwań i jaka konkurencja.

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Chciałbym mieć konto w banku dla nieletnich ale rodzice na 100% się nie zgodzą bo prosiłem już nie raz, nie ufni są poprostu...

Czy w PayPal są jakieś opłaty itd. za utrzymanie konta przelewy?

obraz24.png


Opublikowano

czyli tak, wrzucamy dowlony plik o dowolnej wadze i za 1 pobranie jest ten 1-3$ czy np. od 1k pobrań ? o.0

bo jeśli od 1k to ja to pierdziele i dalej bawię sie we freelancing...

EXPmIpC.gif

Weteran
Opublikowano

Czyli zarabianie oszustwem..skoro mam uploadować pliki, które nie istnieją..(wiem nie muszę, ale takie podajecie propozycje)

 

W ogóle, to po co to prezentujesz tutaj ? Każdy wie, że nie ma nic za darmo, więc musisz mieć w tym swój interes.

Reklamujesz ten sposób, bo nikt pewnie nie ściąga tego..znalezienie takiego linku to rzadkość.

 

Może powiesz jakie typu pliki ty uploadujesz ?

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Wcale nie trzeba oszukiwać. Można updloadować prawdziwe cracki ale wiadomo,to w pewnym sensie też oszustwo.

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Ide zarabiać.

• zakłady bukmacherskie nie muszą być wcale przez internet i z tego co wiem trzeba mieć 18 lat żeby takie zakłady "zakładać"

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Ale gdzie ja mam np. te linki do downloadu przesyłać /komu mam je przesyłać? wstawić gdzieś na forum z hackami takm jak np peb czy coś w tym stylu ?

Opublikowano

a ktoś mugł by podać jakieś fora gdzie można takie linki dawać, bo ja jakoś się nie orientuje za bardzo.

Opublikowano

To załóżmy że wrzuciłem 10 plików po 2Mb wartych np. po 5$. Log out , zmieniam IP i z innego te 10 pobieram i wtedy mi na konto przychodzi 50$ ?

ravensygna.png
Opublikowano

Ah ja troche nie ogarniam na jakie fro to wstawiać bo przecież nie na polskie gdyż w Polsce wsztstkie takie ankiedy są płatne, wiec gdzie?

i coś mi się to trochę nie opłacalne wydaje bo żeby coś zarobić trzeba by mieć setki pobrań a jak będzie się wrzucać pliki takie jak cracki/keygeny których jest w sieci mnóstwo to pobrań będzie sie mieć może kilka, i jeszcze w dodatku te ankiety które zniechęcaja gdyż każdy woli pobrać z kaś inąd niz 2 min poświęcic na jakas ankiete.

Opublikowano

Mam kilka $ na koncie i nie mogę wypłacić bo nie mam konta bankowego;) , polecam ten sposób co oferuję w tutku WojnaRR , szczerze można sobie nieźle zarobić, ja wystawiłem pewnego czasu hack, który był mało dostępny , tzn. plik który ma tyle samo MB co hack, i nieźle kasa się nazbierała tyle że jest problem z kontem bankowym, a rodziców nie chce w to mieszać bo źle to odbiorą . " Zarabianie na komputerze " , wyśmieją i jeszcze neta odetną;D

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

UP, takie które są na topie, np. BonusSchwitcher ( bot który zmienia bonusy na serv. Metin2 ), na pewno młodzi którzy nie wiedzą co to keylogger to " chapną " ;D

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...