Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o zastosowanie się do wzoru ...

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Witam, poszukujemy ekipy na forum, jak i serwery.

 

 

Poszukujemy:

 

Sponsorów

Moderatorów

Grafików

Adminów

 

 

Oferujemy:

 

Przyjazne klimaty

Domena .pl - za kilka dni

Ogarniętą Administrację oraz Użytkowników

Miłą Atmosferę

Vipów, i Adminów za pomoc w reklamowaniu.

itp.

 

Więcej na GG: 41421695

 

Pozdrawiam, i liczę na waszą pomoc !

Masz jakąś propozycję ? Pisz !

Opublikowano

Oferujemy :

 

1. Dobre Forum na płatnym hostingu.

2. Profesjonalną Grafikę.

3. Niepowtarzalną Atmosferę.

 

Potrzebujemy :

 

1. Sponsorów.

2. Reklam, Reklam i jeszcze raz reklam.

3. Ludzi na serwer.

 

Wymagania:

 

1. Wiek 15 i wyżej

2 .Steam

3. Możliwość płacenia składek

4. Mikrofon (tego nie musi być ale fajnie by było pogadać)

5. Ogarnięte AMX (żebym nie musiał wszystkiego tłumaczyć)

 

 

Kontakt :

 

1. steam : pusio95

2. steam : ozone998

 

 

1. gg : 7523460

2. gg : 36093425

Opublikowano

Szukam sieci dla swojego serwera , serwer dziś powstał ale już ma zainteresowanie u ludzi.Serwer jest 11 slotowy stoi na gameserv.pl , BF2+FFA OnlyDD2

 

Zapraszam na serwer

 

91.204.161.25:27067

kontakt gg 37726293

mada faka zielak umyj se

 

Opublikowano

Szukam nowo powstałego sieci serwerów na którym będę współwłaścicielem,;

 

 

- składki, 14 lat, mikro, steam...

 

więcej info na gg: 41772807

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Witam, otóż mam od niedawna sieć wraz z kolegą; mamy dobre forum (domena .pl), amx bans, oraz serwer który był rozkręcony jednak ostatnimi czasu zaczął upadać... serwer mimo wszystko istnieje już prawie rok więc jest już przez wielu graczy znany.

 

Poszukuję osób, które mają czas i chęci pomóc w zaistnieniu sieci.

Potrzebuję również serwerów które nie mają sieci i mogły by do nas dołączyć.

 

P.S.

1 wolne miejsce j@ i 1 moderator (grafik też potrzebny!) , lecz nikt takiego miejsca za "po prostu" przyjście do nas od razu nie otrzyma,

natomiast za dobrą pracę jak najbardziej.

 

Jesteśmy otwarci na każdego :)

 

Proszę pisać na GG: 21022256 (siędzę praktycznie cały czas)

 

 

Jeszcze raz zachęcam do przyłączenia się do mojej sieci. Naprawdę są już super ludzie i najlepsza atmosfera ! :)

Opublikowano

Grafik z dużym stażem szuka dobrej sieci cs i rozwiniętym forum..

Kontakt:

GG: 22868494

STEAM: yaken24

Opublikowano

Szukam Adminów na nowo powstały serwer 11 slotowy stojący na hostingu GameServ.pl , na serwerze jest zainstalowane amx bans , jestem jedynym adminem więc jest jeszcze kilka miejsce ponadto panuje świetna atmosfera , ludzie są mili.Na serwerze już grają ludzie stali ale i też przybywa ich (ostatnio niestety musiałem zrestartować ranking ale wejdzie i sprawdzie.Ja nie mam czasu się opiekować za bardzo serwerem więc proszę o zgłaszanie sie na gg.Opłata za admina jest symboliczna (niecałe 5 zł).Serdecznie Zapraszam na serwer w celu sprawdzenia ;))

 

KONTAKT

GG: 377 262 93

Pisać nawet jak niedostępny

 

 

IP SERWERA: 91.204.161.25:27067

mada faka zielak umyj se

 

Opublikowano

Witam

Jestem 20 letnim doświadczonym grafikiem. Tak jak w temacie - Dołącze do sieci serwerów jako grafik / manager.

 

Doświadczenie jako grafik:

 

Zajmuje sie grafiką kopmuterową od kilku lat. Byłem głównym grafikiem takich sieci serwerów jak cs-harnas.pl czy cs-nrg.eu

 

Moje ostatnie prace.

 

42357487934808415164.png

17652247775530498301.png

 

 

Oferuje wykonanie prac w zakresie:

- loga

- herby

- avatary

- banery

- animowane buttomy

- reklamy, edycje itd.

 

Doświadczenie jako manger:

 

Posiadam dwuletnie doświadczenie jako manager sieci serverów oraz profesjonalnych gamingów.

W swoim dorobku posiadam m.in stanowisko głównego managera dc-esports.com czy hclgaming.pl czyli dzisiejszego francuskiego MISTRAL ESPORT.

Oferuje: pozyskiwanie sponsorów, partnerów, aktywne reklamowanie.. itd.

 

Jestem otwarty na propozycje.

 

Kontakt: gg 4816148

21083107477390917454.png

Opublikowano

Witam jeżeli chciał by ktoś zemną wspólnie stworzyć Sieć serwerów cs proszę się zgłaszać na GG: 19047426 Ten ktoś musi ogarniać wszystko także na forum.

Wymagam:

 

Strona już jest więdz nie będzie problemów.

 

 

Mikrofon

TS3

Ogarnianie Forum

Oraz Plików serwerowych !

Opublikowano

Oferujemy :

 

1. Dobre Forum na hostingu .xaa

2. Zaj.. modzików ;]

3. Niepowtarzalną Atmosferę.

 

Potrzebujemy :

 

1. Sponsora który wykupi serwer na 1 miesiac za 18zł.

2. Reklam, Reklam i jeszcze raz reklam.

3. Ludzi na forum i przyszly cod jak sie zarobi

 

Wymagania:

 

1. Wiek 15 i wyżej

2 .Steam

3. Możliwość płacenia składek

4. Ogarnięte AMX (żebym nie musiał wszystkiego tłumaczyć)

 

 

Kontakt :

 

1. steam : Atroven

 

 

 

1. gg : 37003702

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Witam, poszukuję H@ (osoby, która ogarnia forum, która umie zrobić servery - to jest najważniejsze...)

Osoba musi znać się na FTP, tak na prawdę poszukujemy osoby, która zamie się serverami (czyt. zrobieniem ich) i będzie Nam w tym pomagała.

Sieć dopiero robimy, mamy własną maszynę i serwerów możemy mieć od groma.... Dlatego szukamy osoby, która Nam pomoże.

Osoba ta musi mieć minimum 16 lat, dojrzałość, kulturę i znajomość polskiego (ort itd.)...

Kontakt GG: 31249477

YOUTUBE: KLIK

Opublikowano

Nowa sieć serwerów CS 1.6

 

 

Poszukuje admina/moderatora/junior admina do sieci

 

Szukam ogarniętych adminów

 

GG: 8247331

Opublikowano

Poszukujemy osoby która zrobi unikalnego cod'a !

Mamy serwer 23 slotowy i forum !

 

GG:37003702

Steam:Atroven

 

Wszelkie próby oszustwa skonczą się na komisariacie !

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Oferuję pomoc w prowadzeniu sieci serwerowej!

 

Oferuję:

  • Pomoc ftp przy serwerze
  • Pomoc HTML przy stronie
  • Pomoc w reklamie serwerowni
  • Inne

 

Oczekuje:

  • Miłego teamu
  • Dobrej komunikacji
  • Dostępności

 

Kontakt, tylko na PW.

 

Pozdrawiam,

Diablo

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Witam.Szukam osoby która ma serwer cs z obojętnie jakim modem najlepiej było by żeby był to cod mod ale inne też mogą być mam już forum tylko brakuje mi pieniędzy na zakup serwera. Chętni pisać na gg:7194450

Opublikowano

Szukamy:

 

Oferujęmy:

  1. Dobra komunikacja
  2. Spoko team
  3. Pomocy gdy czegoś nie wiesz
  4. Unikalny Szablon
  5. Nasze serwery nie padną za miesiąc(tak jak forum).
  6. Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętą siecią Counter Strike 1.6

Poszukujemy:

  1. Grafików
  2. Adminów->15lat,płacenie stawek(chyba,że posiada steam i gracze się godzą na niego)

 

Nasza sieć nazywa się Critical-cs

Resztę informacji co do forum/serwerów znajdziecie tutaj http://www.mpcforum.pl/topic/662964-critical-cs-unikalne-serwery-counter-strike-16/

Opublikowano

Szukamy:

 

Sponsora do opłacenia Serwera Counter-Strike 1.6 oraz forum.

 

Oferujemy:

 

Oferujemy pomoc dla osób, które nie radzą sobie z Webmasteringiem, czy instalacją Serwera.

  1. Szybka i łatwa komunikacja.
  2. Profesjonalny Grafik komputerowy + Webmaster (Mamy gotową bazę MySQL i kopie FTP na forum [skrypt + Szablon.)
  3. Profesjonalna osoba do instalacji serwera (Mamy gotowy serwer w plikach FFA / 4FuN z większym naciskiem na to pierwsze.)
  4. Oferujemy profesjonalną obsługę serwerową. Serwer oraz forum jesteśmy w stanie zainstalować sami!

Jak miałaby wyglądać z nami współpraca?:

 

Jak pisałem wyżej, szukamy osoby która jest w stanie opłacić nam serwer do gry Counter-Strike oraz forum.

Po przekazaniu nam wszystkich danych (Pełny dostęp do serwera, bazy danych forum, oraz pełny dostęp do konta [Łącznie z E-Mail]), od razu bierzemy się za instalowanie Serwera, oraz forum. Po instalacji forum, oraz serwera, otrzymujesz pełny dostęp do Panelu Sterowania Forum, Specjalną range na forum (Administrator, Sponsor - zależy, jakie chcesz przejąć obowiązki: do ustalenia z nami), oraz pełny dostęp do menu AMX Mod. (Komendy Administratora, Ranga VIP i te sprawy).

 

Kontakt:

Technik (Instalacja Serwera) - GG: 11203249

Grafik + Webmaster (Instalacja Forum) - GG: 22879542

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...