Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Jestem webmasterem i chętnię zostanę opiekunem forum poważnej sieci, bądź stworzę nowe i zajmę się nim dla nowej / istniejącej sieci serwerów, pracuję tylko w zakresie mybb / phpbb3 / ip.board / vbulletin, phpbb by przemo mówię stanowcze nie.

 

Umiejętności:

w zakresie

 

-----------MYBB

  • Instalacja silnika
  • Konfiguracja, podstawowa jak i zaawansowana
  • Stworzenie zaawansowanego stylu pod forum
  • Tworzenie wtyczek
  • Pełna opieka nad forum
  • Instalacja dodatkowych wtyczek, styli
  • Optymalizację i własne zabezpieczenia
  • Ewentualna pomoc.

-----------PHBB3

  • Instalacja silnika
  • Konfiguracja, podstawowa jak i zaawansowana
  • Stworzenie stylu pod forum
  • Tworzenie, instalowanie, edytowanie wtyczek.
  • Pełna opieka nad forum
  • Optymalizacje i własne zabezpieczenia
  • Ewentualna pomoc.

-----------Invision Power Board

  • Instalacja silnika forum
  • Konfiguracja w stopniu profesjonalnym
  • Tworzenie profesjonalnych styli
  • Tworzenie profesjonalnych wtyczek
  • Tworzenie profesjonalnych dodatków
  • Edytowanie istniejących; styli, wtyczek, dodatków
  • Support w każdej potrzebie, każdej.
  • Łączenie shoutboxa / tematów na forum wraz z grą (przykład: gracz wpisuje: /zglos - pojawia mu się lista graczy, wybiera gracza, na przykład trk. [mach1ne], wpisuje powód zgłoszenia i na forum pojawia się temat z nazwą gracza a w nim jego: STEAM_ID, IP, user_id, link do konta amxbans o ile posiada, (widoczne tylko dla adminów: bezpośredni link do bana przez amxbans konfigurowalne), nick zgłaszającego oraz powód zgłaszania, ss:

rqsy.png

  • Panel gracza ( UWAGA!!!!!!!!! 200ZŁ I JEST TWÓJ )

panel gracza zawiera:

  1. Rejestrację nicku gracza na serwerze ( płatne bądź nie, jak sobie administrator zażyczy )
  2. Rejestrację tagu klanowego graczy na serwerze ( płatne bądź nie, jak sobie administrator zażyczy )
  3. Hasło do konta gracza (podpunkt 1.) ( płatne bądź nie, jak sobie administrator zażyczy )
  4. Hasło dla tagów klanowych graczy ( płatne bądź nie, jak sobie administrator zażyczy )
  5. Edycja graczy poprzez panel administratora, hasło, nick, ilość miesięcznego abonamentu za rejestrację nicku/tagu )
  6. Czas abonamentu na nick/tag bądź konto premium ( minuty, sekundy, godziny )
  7. Panel gracza ( pokazuje ilość zabić z każdej broni, efektywność strzałów, celność, hitbone, ilośc procent trafień z danej broni w danego hitbona
  8. Skrypt do optymalizacji i kompresowania demek ( nie 500mb, a 20mb )
  9. Wszystko ładnie ułożone, w CSS, javascript.
  10. Pełna integracja z forum
  11. Zdalne instalowanie skryptów z amxx[dot]pl na swój serwer ( wymagane podanie: portu ftp/sftp, loginu, adresu, hasła )
  12. Zdalne instalowanie; metamoda, amxmodxa, dproto, cmddlfile
  13. Zdalne aktualizacje binarek HLDS
  14. Panel jak w HLSW ( rconowy )

  • Gratis kilka dodatków unikalnych na serwer

-----------vBulletin

  • Instalacja silnika
  • Konfiguracja, podstawowa jak i zaawansowana
  • Stworzenie zaawansowanego stylu pod forum
  • Tworzenie wtyczek
  • Pełna opieka nad forum
  • Instalacja dodatkowych wtyczek, styli
  • Optymalizację i własne zabezpieczenia
  • Ewentualna pomoc.

 

Pieniądze liczę za ilość pracy włożonej w forum / serwer / stronę.

 

GG; 42749331

Opublikowano

Poszukuje Sponsora który zasponsoruje serwer na miesiac/pare miesięcy w zależnosci od niego.

Rozkręcam sieć ale mam tymczasowo brak funduszy

Kontakt gg 37003702

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Oferujemy :

 

1. Dobre Forum na płatnym hostingu.

2. Profesjonalną Grafikę.

3. Niepowtarzalną Atmosferę.

 

Potrzebujemy :

 

1. Sponsorów.

2. Reklam, Reklam i jeszcze raz reklam.

3. Ludzi na serwer.

 

Wymagania:

 

1. Wiek 15 i wyżej

2 .Steam

3. Możliwość płacenia składek

4. Mikrofon (tego nie musi być ale fajnie by było pogadać)

5. Ogarnięte AMX (żebym nie musiał wszystkiego tłumaczyć)

 

 

Kontakt :

 

1. steam : pusio95

2. steam : ozone998

 

 

1. gg : 7523460

2. gg : 36093425

Opublikowano

Witam.

 

Dzisiaj poszukuję

* Skryptera/Webmastera,

* Advertsa,

* Supportera AMXX.

Do sieci LikeFrag :)

Zadania:

a) Skryptera/Webmastera:

- Pisanie skryptów PHP,

- obsługa GM AMXBans 1.6, MyBB,

- klikanie w reklamy na zielonym tle.

B) Adversta:

- robienie reklam na innych forach,

- klikanie w reklamy na zielonym tle.

c) Supportera AMXX

- dodawanie pluginów, map na forum,

- klikanie w reklamy na zielonym tle.

 

Wynagrodzenie:

* VIPy,

* Klasy Premium,

* Kasa (w przyszłości).

 

Kontakt:

Forum (tutaj): PW

GG: 38175328

Opublikowano

Poszukuję osoby która pomożę mi rozreklamować server oraz sieć Fart Gaming.

Oferuję:

-SuperVIP (30 dni)

-VIP (30 dni)

- i jeśli osoba będziepęłnoletnia i opanowana to nawet admina na stałe

 

Więcej info na mojm gg: 35602614

Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer TeamPlay (STEAM) 16 slotów, którzy pomogą m.in. w rozwijaniu się serwera.

Nazwa sieci: Miasteczko South Park

Forum jest z domena .pl (domena na 5lat)

Wymagania:

-Steam

-Ogarnięcie, cierpliwość itd.

Wynagrodzenie:

-dogadamy się na gg

 

info na gg: 3687970 (czesto niewidoczny wiec i tak pisac)

Opublikowano

Szukasz serwerowni.? Pisz na GaduGadu: 42094600 (często na niewidocznym) U nas napewno znajdziesz swój kącik :)

Opublikowano

Tworze serwer szukam osoby ktora go wykupi.

Znam sie na tym

GG 37003702

eurrro.png

 

Ustaw sobie i ty taką sygnature !

[center]http://www.mpcforum.pl/topic/653969-sygnatura-dla-wszystkich-na-euro-2012/[/center]

Opublikowano

Szukam ekipy do założenia sieci serwerów

Nie szukam osób,które będą chciały stworzyć serwer i po miesiącu już go nie opłacić.

Z 2 moderatorów

opiekun

Grafik jakiś

Amxbans(ludzie od odbanowywania)

To na tyle resztę informacji pod tym gg 35376970

Rekrut
Opublikowano

Masz serwer bezsieciowy? CS-Universe chętnie przyjmie go w swoje skromne progi! Chcesz zasponsorować komuś serwer Counter-Strike wzamian za reklamę na stronie głównej? CS-Universe zaprasza do siebie! Kontakt PW, GG 2198600 lub mail [email protected]

Opublikowano

Witam szukam ekipy do założenia dobrego serwera na dobrym hostingu.Ekipa myślę nad 3-4 osobami na forum potrzebuję moderatorów, na serwerze adminów itd.Składki na serwer mile widziane za angażowanie się w serwer i jego dobro sowicie nagradzam. Kontakt nr gg: 41668044 proszę pisać w godzinach od poniedziałku do piątku 15+ a w soboty i niedziele 12+.

 

Wiecie przecież , że na początku trzeba w serwer włożyć sporo pracy i w forum , ale gdy forum będzie Lux i serwer też to zapewne kasa na dalszą rozbudowę też! bardzo gorąco zachęcam was do wstąpienia do mojej ekipy na pewno nie pożałujecie decyzji ci którzy rezygnują od razu nie zasługują , aby wstąpić do ekipy.

 

 

Na serwerze nie będzie lagów hosting serwera jest dobry ! ! !

 

 

Aha jeszcze jedno szukam nazwy na forum kto ma pomysł pisać na gg i w innych sprawach też.

 

Serwer będzie jutro lub w czwartek prace nad serwerem po 3-4 h !

 

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam, szukam sponsora na min. 15 slotowy publiczny serwer Counter Strike, planował bym wgrać call of duty mod.

Potrafię zrobić stronkę serwera, wgrywać pluginy, lekko je modyfikować.

Stronkę sam kupie na hostingu xxa.pl. Strony, serwera jeszcze nie ma. W sprawie jakich kolwiek pytań proszę o wiadomość prywatną.

Opublikowano

Wtm wszystkich, szukam graczy/adminów/grafików/moderatorów. Jesteśmy na rynku już około3 miesięcy i bardzo prężnie się rozwijamy. Szukamy dość sporej ekipy przy pomocy na forum jak i serwerach, naprawdę warto do nas zajrzeć nasza sieć nazywa się Sfraguj posiadamy licencjonowane forum IPB, co do serwerów to możemy mieć ich ile chcemy ponieważ sieć należy do właścicieli hostingu gier No1Host więc tak jak mówiłem o serwery nie trzeba się bać bo w każdej chwili mogą pojawić się nowe.

 

Szukamy ludzi na stanowiska takie jak:

Moderator

Admin Counter-Strike, MineCraft, L4D

Grafików

Graczy

 

 

Oferujemy:

Miłe warunki pracy

Zgrana ekipa

Dużo znajomości itp...

 

 

Chcesz wejść w naszą sieć pisz tutaj na pw, lub znajdź nasze forum w sieci i napisz tam nazwa Sfraguj

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...