Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT-Łowisko NK (Gone Fishing) Hack 2012] by Kame?+ dodano bota Rybaczek 1.0


kame

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

siemka mam takie pytanie jaką najwieksza rybe moge wyciagnać majac tego bota i sprzęt wedkie ocean atlantycki ->linka do 500 kg i wiecej-> wobler Merlin za drimmy lub osmiornica do 300 kg za srebro mam teraz rekord 306 kg zrywaja mi sie ryby ponad 320 kg :( da sie cos zrobić zeby tak sie nie działo? Nawet jak ustawię duża aktywność to i tak sie zrywają, a tak przy okazji zapytam jakich zanet uzywac na oceanie wyprubowałem juz of merlin i of itaraja ale strasznie slabo biora i wiekszosc okolo 100 kg

Opublikowano

siemka hack super wszystko spoko sprawdzałem na normalnych łowiskach wszystko gra :) gram na hacku z 1,5 miecha i to na zwykłych łowiskach i bana nie dostałem :)))))

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

siemka mam takie pytanie jaką najwieksza rybe moge wyciagnać majac tego bota i sprzęt wedkie ocean atlantycki ->linka do 500 kg i wiecej-> wobler Merlin za drimmy lub osmiornica do 300 kg za srebro mam teraz rekord 306 kg zrywaja mi sie ryby ponad 320 kg :( da sie cos zrobić zeby tak sie nie działo? Nawet jak ustawię duża aktywność to i tak sie zrywają, a tak przy okazji zapytam jakich zanet uzywac na oceanie wyprubowałem juz of merlin i of itaraja ale strasznie slabo biora i wiekszosc okolo 100 kg

 

Mam taki sam sprzęt lecz rekord 400 kg :) to zależy od Twojego poziomu wbijesz wieksze poziomy to bedziesz miał siłę na połów wiekszych ryb :)

Opublikowano

Mam taki sam sprzęt lecz rekord 400 kg :) to zależy od Twojego poziomu wbijesz wieksze poziomy to bedziesz miał siłę na połów wiekszych ryb :)

mam 54 poziom i 398 kg rekord a 400 kg sie zrywa czemu?
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja na CE cisne ponad 4 miesiące iżadnego bana nie widać byłem kilka razy 1 w rankingu mistrzów profesjonalistów i ekspertów więc nie wiem w czym macie problemy z banami. A bota polecam

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Tak tylko ja już nie łowię dawno na spingu ani wędce :) bo mam wędkę na ocean :) i z ce kapuśniak nie jest potrzebny ... Nie używam kapuśniaka i 350kg wyciągnąłem :) ..

Opublikowano

Wie ktoś czemu niee zamyka okienek?, np gdy nie bierze?.

 

 

Jeśli ci nie zamyka okna to skieruj tylko myszkę w ten X ale nie naciskaj tego przycisku lewego i wtedy będzie samo naciskało :)

Opublikowano

Ile ustawiać na 41 lvl?

 

Ustawienie zależy od tego jaki masz sprzęt tak więc testuj na różnych ustawieniach.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kur ludzie ja was nie kumam mi zamyka a wam nie zamyka ... Nie umiecie tego włączyć to nie grajcie w łowisko albo nie bierzcie tego bota sami sobie zamykajcie okno sami sobie łówcie ....

 

Kame siedział ileś tam godzin czy tam dni a wy takie bzdury pierd nie działa nie to nie tamto ....

 

 

Nie umiecie włączyć to nie włanczajcie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...