Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi do nich i komunikować się z innymi użytkownikami.

kame

[TUT-Łowisko NK (Gone Fishing) Hack 2012] by Kame?+ dodano bota Rybaczek 1.0

86 postów w tym temacie

Myślałem, że banują o_O

Chciałem dać lajka, ale: [font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=2][center]Wykorzystałeś już dzienny limit pozytywnych głosów reputacji.[/center][/size][/font]
1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Banują ale na standardowych łowiskach. :)
1 osoba lubi to

Nono bdb sposob :) fajnie ze na zimowej krainie w klubie lowi się same ponad 100kg ryby ale zbyt często najlepsza zylka i blyska mi sie zrywa co razem kosztuje 450tys ;/

Aaa i macie może jakiś sposob zeby ryba nie zrywala sprzetu ?? :D bardzo by mi sie cos takiego przydalo gdyz udaje mi sie zdobyc 500tys a potem mi ryba zerwie sprzet i 450tys mam w plecy spowrotem ;/ Edytowano przez kamol1123

[quote name='kamol1123' timestamp='1325772548' post='3717950']
Nono bdb sposob :) fajnie ze na zimowej krainie w klubie lowi się same ponad 100kg ryby ale zbyt często najlepsza zylka i blyska mi sie zrywa co razem kosztuje 450tys ;/

Aaa i macie może jakiś sposob zeby ryba nie zrywala sprzetu ?? :D bardzo by mi sie cos takiego przydalo gdyz udaje mi sie zdobyc 500tys a potem mi ryba zerwie sprzet i 450tys mam w plecy spowrotem ;/
[/quote]

Sposobu na zrywanie żyłki i błyskotki to nie ma ale mam dla ciebie rade (Spin 100Kg+żyłka 100kg+błyskotka 100kg) i wszystko jasne. Większa ryba nie powinna brać na takim zestawie a jak masz (spin 80kg+żyłka 100kg+błyskotka120kg) to się wtedy zrywa niestety.

Niestety ale nie działa twoja propozycja ;/ Jeszcze czesciej mi sie wszystko zrywa
1 osoba lubi to

z tego co rozumiem to dziala na np: klub plywak ?
pytam sie bo mam tylko normalny abonament
1 osoba lubi to

[quote name='rkoi' timestamp='1325932205' post='3729955']
z tego co rozumiem to dziala na np: klub plywak ?
pytam sie bo mam tylko normalny abonament
[/quote]

Tak działa ten sposób na wszystkich klubach.
1 osoba lubi to

Jak niektórzy mieli by wątpliwości to tego tematu, to ja osobiście testowałem i wszystko działa. Polecam!

Gratulacje pomysłu :) Sposób działa i zapewniam was ludzie że nie dostaniecie bana i działa na wszystkich klubach tego typu jak klub urwisko albo zimowa opowieść to są tylko przykłady no na wszystkich działa :) na początku bałem się że blokadę konta dostanę ale jednak działa jeszcze raz
GRATULUJE!

gratulacje za pomysł !!! Dodajcie do tego jeszcze zwolnienie z CE np na 0.2 to działa!!!

[quote name='dupawdupie' timestamp='1326281507' post='3752619']
Mam pytanie możesz dać to dać np na mediafire czy megaupload?
[/quote]

Ale co mam dodać na mediafire lub megaupload jak przecież tu nie ma nic do pobrania.

[color=#00ff00]Proszę ze zrozumieniem czytać mojego tutka.[/color]

Dzięki mi działa .... i nie dostalem bana nawet i nie lowie na innych lowiskach i nie mam tej klub karty Edytowano przez lyszka26

[quote name='kamol1123' timestamp='1326384097' post='3758918']
Czyli na zwykłych lowiskach (nie w klubach) tez nie dostanie sie bana ?
[/quote]

[color=#00ff00]Tak jak w tutku pisałem lepiej nie próbować.[/color]

mam ograniczony dostęp do gry łowisko. co można z tym zrobic? gram tak jak nalezy wiec nie wiem czemu mam ograniczoną dostępność. Edytowano przez Agi279

Do czego masz ograniczony dostemp ??? bo nie rozumie .

Witam. Mam pewien nie duży problem :) Oczywiście ten sposób działa [b]ALE[/b] często zdarza się że nie pokazuje mi złowionej ryby a przynęte zabiera. Jest na to jakaś rada ?

[quote name='Ewenement.' timestamp='1326901841' post='3794431']
Witam. Mam pewien nie duży problem :) Oczywiście ten sposób działa [b]ALE[/b] często zdarza się że nie pokazuje mi złowionej ryby a przynęte zabiera. Jest na to jakaś rada ?
[/quote]

Na to nie ma rady nie pokazuje ryby to znaczy że ryba była bardzo mała.

witam szukam bot do łowiska tylko dobrego i z jakiejs normalnej strony do pobrania bo szukałem znalazłem ale szczeze nie wiem jak go pobrac podajcie jakies linki lub gdzie szukac

Mam pytanie daje 100000 i żadnej ryby nie bierze jak ty to zrobiłes na filmiku masz ustawione 219999 sily i lowisz duze ryby :(

Łowiłem :) dostałem bana mam ograniczony dostęp :> hehehehehe

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0