Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Surv][Factions][WL-OFF][Dedyk] Lodowa Kraina - Potrzebuje nowego króla!


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj KSC21.

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

4. Mozesz otrzymac bana bez koniecznosci tlumaczenia , czyli jezeli ktos wejdzie adminowi za skore to ban bez wyjasnienia , dziekuje , dowidzenia - nie wchodze

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wróciłem tutaj by podzielić się z wami moimi pierwszymi wrażeniami z serwera. Jak na razie wszystko prezentuje się wprost bajecznie.

 

White lista odsiewa większość szkodników. Gracze, który dostaną się już na serwer muszą wykazać się zaradnością gdyż zaczyna się zupełnie od zera w trudnych warunkach. Większość nowych wielokrotnie umiera z głodu zanim ogarnie o co chodzi. Jeśli przetrwają stają się wartościowymi graczami.

 

Ograniczenie rozmiaru mapy i ochrona regionu zależna od ilości członków frakcji wymusza kooperację i rozsądne gospodarowanie przestrzenią.

 

Uwaga! Rozgrywka na serwerze jest początkowo naprawdę trudna, ale to chyba dobrze? Przecież nie lubimy iść na łatwiznę. :)

 

Serdecznie polecam!

Niestety nie polecam serwera.

Objaśnienie kilka postów niżej.

Opublikowano

wszyscy dodani przepraszam za to, ze serwer byl offline - wylaczyl sie a ja dopiero dzis mialem dostep do neta aby go ponownie wlaczyc :)

Opublikowano

2012-01-02 17:12:59 [INFO] CONSOLE: Added Vesemir to white-list

2012-01-02 17:13:10 [INFO] CONSOLE: Added krxlion to white-list

2012-01-02 17:13:21 [INFO] CONSOLE: Added asalw1342 to white-list

2012-01-02 17:13:28 [INFO] CONSOLE: Added Andrzej1040 to white-list

2012-01-02 17:13:37 [INFO] CONSOLE: Added plDudek to white-list

2012-01-02 17:13:43 [INFO] CONSOLE: Added Jaazik to white-list

2012-01-02 17:13:51 [INFO] CONSOLE: Added Admixon to white-list

2012-01-02 17:13:58 [INFO] CONSOLE: Added Karmelek to white-list

 

dodani

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...