Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPC TeamSpeak3


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Proponuje dodać STREFE VIP , za nią Normal . Bo bez sensu kanaly tymczsowe . Umowic sie ze w topicu date np. co trzy dni potem kanal usuwany . Kanaly tylko dla MPCFORUMOWICZÓW :)

 

Co o tym myslicie ?

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Które zazwyczaj są puste

Cały ten ts jest pusty.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Taka była afera, że tylko 32sloty a teraz ;o

 

PS. Jeśli komuś się nudzi to zapraszam na kanały prywatne ;)

Kanał 5 ;)

 

/Myślę, że za takie coś nie ma warna.

Opublikowano

Hehe, fajne reklamy puszczają tam ;) " Boli Cię głowa? Weź Spierdalaj! " :)

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Phaa.

Może czasami nikogo nie ma, ale fajnie się gra w haxball'a z ludźmi, zazwyczaj

wieczorem bądź też po południu.

Ten ts integruje ludzi ;D

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Po 1. IP to: ts.mpcforum.pl .

Po 2. Można zrobić kanał tymczasowy.

Można połączyć się na to jak i na tamto Ip ;]

Lecz kanał permanentny jest czasem bardziej opłacalny, oczywiście nic nikt nie ma przeciwko kanałom tymczasowym ;)

Opublikowano
irc był lepszy

Nie ma to jak grać w grę i w tym samym czasie pisać ;D.

 

Ts bardziej łączy ludzi :D

Ja na przykład już paru poznałem i nawalamy w haxa

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Nie ma to jak grać w grę i w tym samym czasie pisać ;D.

 

Ts bardziej łączy ludzi :D

Ja na przykład już paru poznałem i nawalamy w haxa

 

Racja, grać w 13 osób na małym boisku. To jest to! ;)

 

Niestety TeamSpeak powoli pustoszeje. Ale damy radę.

mpc.png

Opublikowano

A tam gadacie że mało ludzi.

Ja tam zawsze przynajmniej z 5-cioma osobami na kanale siedzę, a jak już

kokosz i seldek grają w hax'a to nagle się 15 osób zjawia

 

Wcześniej płaczecie że za dużo, teraz mało :D,

Ci co chcą gadają i przynajmniej nie ma się co nudzić.

Polecam moderatorą, fajnie tak pogadać i robić raporty niż

tylko robić raporty

vmlj.jpg

Najczęściej są.. i jeszcze xamizo i jazor ;D

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Jak dla mnie trochę nie wypalił ten ts :/

Wchodzę teraz... hmm 1 osoba.

Wieczorem jest czasami te 4 osoby.

Spoko można pogadać , ale jednak trochę mało ludu interesuje się tym...

Reklamujcie :)

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

http://screenshooter.net/8177494/dcwijmw

 

 

Nawet nie można wbić z kolegą na swój kanał, bo latają za mną i spamują. Fajną macie administracje.

 

Ogarnijcie to, plox !

 

ps. kanał jest na hasło, którego im nie podawałem, więc jak tam wleźli ?

 

 

@mało masz jazorka i kierzka ? To jest mój kanał, więc z jakiej kurwa paki sie tam wpierdalacie ? Już sobie normalnie z kolegą pogadać nie można, bo Ci na kanał wbiją

 

@kiedyś kierzek wbił jak siedziałem z kolegą to sie kulturalnie spytał czy może, a nie jak kurwa konie do stodoły .

 

@kolegi nie było ? "o kolega przyszedł Ci pomóc" ?

-.-

y5r5.png

Opublikowano

@Sammy.

beka, zamiast pogadać to skarge.

Pałuj sie :*

 

 

 

@

Z takiej kurwa paki, że chcemy z Tobą porozmawiać.

No ale nic, pałuj sie <3

 

 

Opublikowano

http://screenshooter.net/8177494/dcwijmw

 

Nawet nie można wbić z kolegą na swój kanał, bo latają za mną i spamują. Fajną macie administracje.

 

Ogarnijcie to, plox !

 

ps. kanał jest na hasło, którego im nie podawałem, więc jak tam wleźli ?

 

 

Czary, ale odchujałeś się równo.

 

Idź graj w metin i nie siedź na forum skoro tak.

 

@edit

Na scernie kolegi nie było :O A na dodatek pogadać ziomq.

 

@edit2

 

Yoo dilmah.

Opublikowano

Same pajace dostają moderatora po znajomości na tym ts, na dodatek wyzywają użytkowników.

 

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...