Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPC TeamSpeak3


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja cały czas siedze na TSie, a ludzi siedzi tam na prawdę niewiele.

poniewieramy się czlowieku                      

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

Właśnie do tego Team Speak służy przecież :)

 

Zgodzę się z Żabejbim, po skromnym event'cie -20% (bodajże) za wbicie na TS'a - przybyło parę osób- można było zauważyć skromną różnice :)

Więcej tego - a będzie jeszcze lepiej ;-)

Admin Cienia
Opublikowano

Potrzebne są częstsze eventy, które przyciągną ludzi :-).

Przyciągałyby jedynie w czasie trwania eventu, po jego zakończeniu prawdopodobnie znów było by pusto ;)

1294477714-U1.png

Opublikowano

Więc można zrobić coś w stylu "ligi", że codziennie o określonej godzinie jest jakiś konkurs na punkty i pod koniec tygodnia wygra osoba z największą ilością punktów ;).

 

Bo przez naszego forumoweg ts'a przewija się dziennie z 20 osób.

Opublikowano

@ref

+

Nowa, własna skórka do TeamSpeak'a by me, Baksiu i Zavetti (pomoc duchowa) !

 

zzxw.jpg

Plik:

http://www.speedyshare.com/file/933sW/styl-MPC-Manderigon-Back-Baksiu.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/1d6063ca27782b838081384207522b4c57c305d260a9d2c2c24dcc349fa02ed4/analysis/1328045662/

 

Przy okazji, jeżeli chcesz pomóc w rozwoju serwera MPC - wstaw sobie ten obrazek do sygnatury:

 

1328039124-U215643.png

 

Kod:

[img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1328039124-U215643.png]

 

Pzdr.

mpc.png

Opublikowano

i tak dalej mało osób jest

 

może jakieś konkursy wprowadzicie żeby było więcej osób

1388363882-U262029.png
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

<06:32:09>  Trying to resolve hostname ts.mpcforum.pl
<06:32:10>  Trying to connect to server on ts.mpcforum.pl
<06:32:10>  You are banned permanently. Reason: "Twój nick jest nieprawidłowy!"

Na jakim nicku bym nie wbijał, mam bana. Dafuq?

Opublikowano

Kierzek poblokował ,.www i i tak.

Spróbuj wbić na nicku typu "eloelo", jeżeli nie podziała

pisz do kierzka

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Już wyrzuciłem ograniczenie co do nicków, robiło to niepotrzebny zamęt. Teraz wbijesz bez problemu, oczywiście jeśli jako nicku nie ustawisz strony www.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

<06:32:09>  Trying to resolve hostname ts.mpcforum.pl
<06:32:10>  Trying to connect to server on ts.mpcforum.pl
<06:32:10>  You are banned permanently. Reason: "Twój nick jest nieprawidłowy!"

Na jakim nicku bym nie wbijał, mam bana. Dafuq?

 

I tak nie będziesz miał GM'a :D

 

//co ma piernik do wiatraka? :D

  • oba słowa mają po tyle samo liter i sylab;
  • mąkę na pierniki wytwarza się w młynie, a młyn jak to młyn, zwykle posiada wiatrak;
  • wiatrak może się zawsze spierniczyć;
  • zarówno pierniki, jak i wiatraki mają kolor zbliżony do brązowego;
  • piernik i wiatrak są słowami, a co ciekawsze – rzeczownikami;
  • oba wyrazy kończą się na literę k;
  • oba wyrazy zawierają samogłoskę i;
  • jeśli w wyrazie piernik p zamienimy na w, e na a, r na t, n na r i i na a, otrzymamy wyraz wiatrak.

//interesujące

w83od2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...