Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPC TeamSpeak3


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czary, ale odchujałeś się równo.

 

Idź graj w metin i nie siedź na forum skoro tak.

 

@edit

Na scernie kolegi nie było :O A na dodatek pogadać ziomq.

 

@edit2

 

Yoo dilmah.

Won do pixeli.

Na ts'ie dużo ludzi było przez pierwsze kilka dni, teraz tam są pustki.

652601399840421198520.png

 

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

A co ty byś chciał od forum na którym większość boi się wejść na ts'a

i coś powiedzieć ;/

 

Ogólnie proponowałbym więcej konkursów, albo za jakiś przegadany czas zdjęcie np 5% ostrzeżeń czy

coś w tym stylu.Ja tam siedzę dziennie po 5-7 godzin i maksymalna ilość osób jaką wczoraj widziałem po 22

 

Na początku się czepiali że 32 sloty a teraz ledwo kto wchodzi

 

Jakby był serwer minecraft to tam by było 100 osób ;)

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

a nie ma bana za mikro bo nie mam 16? :D

 

Wielu moderatorów, członków mmt nie mają 16 i rozmawiają swobodnie. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

http://screenshooter.net/8177494/ilsuwox

 

Mógłby mi ktoś do kurwy nędzy wyjaśnić o co chodzi ? Dlaczego ktoś edytował nazwę mojego kanału na jakieś "konie do stodoły" ? Po raz kolejny proszę o ogarnięcie tych Waszych moderatorków.

 

//to nie jest skarga na Neyone, bo on zmienił na normalną nazwę, tylko na tych którzy to zmienili.

y5r5.png

Opublikowano

Weźcie się ogarnijcie, bo ledwo kto wchodzi na tego ts'a wy się drzecie.

Niech jeden nie wchodzi w interesy drugiemu i będzie spoko.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

http://screenshooter.net/8177494/ilsuwox

 

Mógłby mi ktoś do kurwy nędzy wyjaśnić o co chodzi ? Dlaczego ktoś edytował nazwę mojego kanału na jakieś "konie do stodoły" ? Po raz kolejny proszę o ogarnięcie tych Waszych moderatorków.

 

//to nie jest skarga na Neyone, bo on zmienił na normalną nazwę, tylko na tych którzy to zmienili.

 

Spojrzę w logi i osoba, która to zrobiła zostanie pouczona (że tak powiem). Dopilnuję, aby takie nieprzyjemne incydenty więcej nie miały miejsca na naszym TeamSpeak'u :)

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

Tam nie ma porządku, co wejdę jakiś dzieciak się drze i od razu wychodzę. -.-

 

@down

Bajki nie bajki, często mi się takie przypadki zdarzają.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Tam nie ma porządku, co wejdę jakiś dzieciak się drze i od razu wychodzę. -.-

 

Ładne bajki opowiadasz. Ja siedząc prawie cały czas na ts nie miałem problemu z jakimiś drącymi się dzieciakami.

 

Po prostu wyolbrzymiacie to wszystko, chociaż nie jest to prawdą.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

Dokładnie. Dlaczego jak ja wchodzę na TeamSpeak'a to mogę się z każdym normalnie dogadać?

 

Ogarnijcie ludzi, bo krzyczą itd.

Nie są we właściwych kanałach i tylko zakłucają rozmowy. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Dlaczego jak ja wchodzę na TeamSpeak'a to mogę się z każdym normalnie dogadać?

Bo ja tam jestem i ze mną gadasz

:D

 

Co do dzieciaków, raz na dwa dni się zdarzy, ale co do sporadycznego darcia się do mikro - nie było

czegoś takiego, bynajmniej w pogaduszkach, prośbach o kanał.

Jeżeli coś wam przeszkadza to hasło na kanał załóżcie.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

http://screenshooter.net/8177494/osybwor

 

Nie no kurwa to jest już przesada. Nie dość, że zmienili nazwę kanału to hasło także.

 

//tymczasowo wyjaśnione

y5r5.png

Opublikowano

http://screenshooter.net/8177494/osybwor

 

Nie no kurwa to jest już przesada. Nie dość, że zmienili nazwę kanału to hasło także.

 

NIE POLECAM TEGO TS'A !!!

I widać jaka jest administracja tego ts'a.

Nawet holly miał admina więc widać że admini nie ogarnięci.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

http://screenshooter.net/8177494/osybwor

 

Nie no kurwa to jest już przesada. Nie dość, że zmienili nazwę kanału to hasło także.

 

//tymczasowo wyjaśnione

 

Nie wiem, kto robi Ci takie zabawy, ale spojrzę i postaram się jakoś to załagodzić. Ogólnie będzie kilka zmian odnośnie Tsa, ale to niebawem.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

Proponuje przenieść wszystkie uwagi tutaj

http://www.mpcforum.pl/topic/534272-teamspeak-propozycje-od-mixsie/page__pid__3805766#entry3805766

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...