Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Terraria] Stawianie serwera na TShock


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Spróbuj przez TShockDBEditor zrobić konto. Opis jest na górze w poradniku.

 

Tu masz ss'a.

 

1325009376-U351709.png

 

Jak już to zrobisz niech kolega wejdzie na serwer i po prostu się zaloguje /login [username] [password].

 

P.S. A ktoś inny próbował wbić na serwer ? Ktoś inny ma ten sam problem ?

 

 

@Edit

Widzę, że na screenie uruchamiacie na porcie 7779. Spróbuj na standardowym porcie 7777.

 

 

Możesz się ze mną osobiscie zkątaktować? Proszę nic nie rozumiem... Oto mój skype: mateusz.satko

Opublikowano

A czemu gdy używam komend /region set 1, /region set 2 to wyskakuje mi "You do not have access to that command"? :(

 

//Doublepost.

~Suchy

 

Widocznie nie masz praw admina. Podczas startu serwera pokazuje Ci się authcode, który musisz wpisać gdy wchodzisz na serwer.

Nie mam skype'a. Kontaktuj się poprzez PW lub na gadu podane w profilu.

xKaMaSx


exMod


Memory

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Czy mógł byś dać nowy link do TShockDBEditor.

Z góry dzięki.

Proszę bardzo :

http://www.mediafire.com/?w0dd6sgt03spxc7

Skan :

https://www.virustotal.com/file/72bbe3a6b8bdd1aab37a023ff7907a1e9511bef91b52d91268c40b745a298bc1/analysis/1359126930/

xKaMaSx


exMod


Memory

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam taki problem, można by tak zrobić, że po zarejestrowaniu się na serwerze nie trzeba wpisywać hasła na serwer

( w menu Terrari ), a bezpośrednio na serwerze /login xxxx ?

Opublikowano

Mam taki problem, można by tak zrobić, że po zarejestrowaniu się na serwerze nie trzeba wpisywać hasła na serwer

( w menu Terrari ), a bezpośrednio na serwerze /login xxxx ?

Tak, można.

Musisz w pliku config.json zmienić w linijce "RequireLogin": true, z true na false.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

@up

 

Nie działa.. Nadal przy wbijaniu na serwer pokazuje hasło, tak jak by było na nie nastawonie.

 

 

Drugi problem: Potrzebuje plugin na komendy na skrzynie typu /cset, /clock itp

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

POMOCY mam problem mój kolega nie może budować na sspawnie. :/

Musisz mu nadać uprawnienia do budowania na spawnie.

Dodasz za pomocą komendy :

/modgroup add grupa editspawn

 

Grupa to grupa do której należy Twój kolega.

xKaMaSx


exMod


Memory

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś założyłem serwa i grałem z kolegą, ale po chwili grania zobaczyłem że nie nigdzie nie ma potworów ! Szukałem po jaskiniach i nic!

Co mam zrobić!? :(

76561198070752871.png

                                                                                                              

Opublikowano

Dziś założyłem serwa i grałem z kolegą, ale po chwili grania zobaczyłem że nie nigdzie nie ma potworów ! Szukałem po jaskiniach i nic!

Co mam zrobić!? :(

Może w konfiguracji masz wyłączone. Nie pamiętam już nawet czy się da...

Nie możliwe żeby nie było potworów...

xKaMaSx


exMod


Memory

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam blad, jak próbuje dodać gracza do ochrony, to go nie znajduje.. Przepisuje dokladnie nick. Sprawdzilem 2 razy, nawet kazalem zmienic nick - ciagle to samo. prosze o pomoc

//edit Ale np. /give na jego nick działa, tak wiec w czym problem?

//edit2 Ten problem jest rozwiązany, gracz musiał się zarejestrować.. Natomiast gdy dodaje gracza do ochrony (cuboida) to on dalej nie może budować! ( nie wyskakuje blad ani nic, tylko po prostu po dodaniu on wciaz nie moze budowac )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Troche tego dużo :/

 

ale dzieki :)

 

 

 

 

- Zapraszam na mój kanał na YT xxx

 

//Nie reklamujemy się. :)

~Suchy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...