Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Terraria] Stawianie serwera na TShock


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nazywa się plugin który odpowiada za tworzenie nowej postacie gdy wchodzimy?

Mam już postać i chciałbym na niej grac a nie tworzyć nowa :)

tumblr_o1840uKrwV1tv0tovo2_r1_400.gif

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ma takiego pluginu. Jest tylko instrukcja w pliku config.json ( Server Side Inventory ), która jest odpowiedzialna za blokadę na stare postacie kiedy się wchodzi na serwer.

 

Znajdź w pliku config.json instrukcje

Server Side Inventory

 

Ona domyślnie jest wyłączona, więc nie wiem gdzie widzisz problem. Jeśli jest na true (w co bardzo wątpie) to zmień na false.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Mialem już ustawione

Server Side Inventory

na false, ale dalej nie moge grać na swojej postaci. Tworząc nową postać wszystko jest OK.

Proszę o pomoc.

Opublikowano

Pisze:

Disabled for cheating: Remove Item Lesser Restoration Potion(22) exceeds max stack of.... ( dalej nie widze )

Gdy to pisze dostaje 3 debuffy na slowa,uzywanie itemów itp.

 

Edit: Gdy troszkę oddale się od spawna, teleportuje mnie odrazu do niego i wyskakuje ten komunikat...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jest może plugin LWC? Bo właśnie robię serwer.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Jest może plugin LWC? Bo właśnie robię serwer.

 

Tak proszę bardzo.

Download :

http://localhostr.com/file/7j1fE0Q/Chest-Control_v2.2.2.2-TAPI1.11.zip

Skan :

https://www.virustotal.com/file/c704e16a3c0a6a2a69cdf3eca5869da05f0fa61037585e59a0210d182ab6925f/analysis/1333463494/

 

Komendy :

/cset - zabezpiecza skrzynkę i ustawia Ciebie jako właściciela
    /cunset - odbezpiecza skrzynkę
    /crset - ustawia zabezpieczenie na danych regionie - każdy kto może budować w danym regionie może korzystać ze skrzynki
    /cpset - ustawia publiczną skrzynkę - każdy może otworzyć, ale nie może zniszczyć
    /clock YOURPASSWORD - ustawia hasło na skrzynkę - możesz użyć /clock remove to usunięcia hasła
    /ccset - usuwa zaznaczenie skrzynki
    /cunlock YOURPASSWORD - odbezpiecza i otwiera skrzynkę

xKaMaSx


exMod


Memory

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@Up

Dobrze, teraz musisz kliknąć "Open database" i wybrać plik tshock.sqlite znajdujący się w folderze tshock.

Serwer musi być wyłączony!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ej nie wiem czy tego nie zauważyłem ale da się tak zrobić żeby Head Admin pisał na czerwono admin na niebiesko vip na np żółto?

Opublikowano

Ej nie wiem czy tego nie zauważyłem ale da się tak zrobić żeby Head Admin pisał na czerwono admin na niebiesko vip na np żółto?

Tak, ale TshockDBEditor nie ma takiej opcji, więc po pierwsze będziesz potrzebował innego menadżera SQLite.

 

Z darmowych polecam: dodatek dla Firefoxa SQLite Manager:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/sqlite-manager/

 

Program portable SQLiteSpy, bez żadnej instalacji i zbędnego zaśmiecania kompa:

http://www.yunqa.de/delphi/doku.php/products/sqlitespy/index

 

Navicat Premium lub Navicat for SQLite trial: (świetny program, sam używam)

http://www.navicat.com/pl/download/download.html

 

Po ściągnięciu otwórz plik tshock.sqlite i otwórz bazę main. Kolory można ustawić w tabeli GroupList, w kolumnie ChatColor. Wpisuje je się w formacie RGB, czyli:

0-255,0-255,0-255

 

 

sqlite.jpg

 

 

Wartości RGB dowolnego koloru możesz znaleźć na stronie:

http://www.colorschemer.com/online.html

Np. 240,84,81

Nie zapomnij zapisać tabeli ;)

Opublikowano

A jest wersja na linuxa ?

 

Jest. Jak znasz angielski to tu masz wszystko :

http://tshock.co/xf/index.php?forums/linux-support.44/

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

xKaMaSx Dzięki za linka, a tak btw kto w dzisiejszych czasach nie zna angielskiego 0.o

 

 

 

 

//Oj uwierz, że jest trochę osób co nie kminią.

;)

//xKaMaSx

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja zrobiłem wszystko tak jak w poradniku.Z mojego kompa tam gdzie odpalam serwer mogę na niego wejść a na laptopie nie mogę pisze mi conect (i mój adres ip serwera) Co może być nie tak??

 

PS: Na normalnym serwerze też tak mam po ostatnim zawieszeniu serwera

mca.png
Opublikowano

ja zrobiłem wszystko tak jak w poradniku.Z mojego kompa tam gdzie odpalam serwer mogę na niego wejść a na laptopie nie mogę pisze mi conect (i mój adres ip serwera) Co może być nie tak??

 

PS: Na normalnym serwerze też tak mam po ostatnim zawieszeniu serwera

Zakładasz serwer Hamachi, czy no-hamachi? Poodblokuj wszystko w zaporze (Terraria.exe i port 7777 na obu kompach)
Opublikowano

ja zrobiłem wszystko tak jak w poradniku.Z mojego kompa tam gdzie odpalam serwer mogę na niego wejść a na laptopie nie mogę pisze mi conect (i mój adres ip serwera) Co może być nie tak??

 

PS: Na normalnym serwerze też tak mam po ostatnim zawieszeniu serwera

 

Tutaj masz Video-TuT by me jak odblokować porty na Win7 :

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

xKaMaSx Czy mógłbyś mi zrobić całego serva ?

Z takimi podstawowymi komendami Gracza moderatora

 

A Ja Chciałbym Mieć Takie Grupy :

-Gracz

-Moderator

-Admin

-HeadAdmin (<Ma to samo co Admin tylko jakby jest ważniejszy)

 

PLIS PLIS

PS. Rejestracja Dobrze Jakby była ;]

Opublikowano

xKaMaSx Czy mógłbyś mi zrobić całego serva ?

Z takimi podstawowymi komendami Gracza moderatora

 

A Ja Chciałbym Mieć Takie Grupy :

-Gracz

-Moderator

-Admin

-HeadAdmin (<Ma to samo co Admin tylko jakby jest ważniejszy)

 

PLIS PLIS

PS. Rejestracja Dobrze Jakby była ;]

 

To musisz sam indywidualnie zrobić na swoim komputerze. W poradniku wszystko jest zawarte jak to zrobić. :) Jest podany program do zmiany grup, więc sam możesz je sobie stworzyć. :)

xKaMaSx


exMod


Memory

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poratujcie mnie :P Chcę zespawnić sobie santa hat np ale nie mogęwpisać itemu dłuższego niż 1 słowo bo mi pisze ze nieprawidłowa nazwa bądź więcej niż jeden item zaznaczony. Help Plis :(

99.999999999% Nastolatków dostało by załamania nerwowego gdyby bieber stanął na dachu wieżowca i chciał skoczyć. Jeśli należysz do tego0.000000001 % Które wzięłoby krzesełko i popcorn i wrzeszczało: "Skacz ty lamusie!" Pacnij + i wklej na to na sygne!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...