Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.3.2] Pliki Serwerowe By Koreczek(with edit files of Krzysztofa)


  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam robi? kolejn? paczke?

    • Tak
      78
    • Nie
      18
    • Sam nie wiem
      8
  2. 2. Czy podobaj? ci sie moje pliki?

    • Tak
      50
    • Nie
      21
    • Zamiast robi? ankiety rób kolejn? paczke!!
      33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje pliki serwerowe

Wersja BETA na Minecraft 1.3.2 [CraftBukkit 1.3.2 R.1]

Wielkość paczki: 24,6 MB

 

Wtyczki:

Vault - dodaje przelewy [potrzebne do wielu pluginów]

SimpleRegionMarket - Sprzedawanie działek [Vault]

ColoredSigns - Kolorowe tabliczki

Citizens - Boty na serwie, np. Kapłan

CraftBook - Różne Mechanizmy

QwickTree - Niszczysz pień drzewa i spada cale drewno i sadzi sie od razu sadzonka

godPowers - Supermoce dla Adminów i HeadAdminów

mcMMO - robi z MineCrafta MassMultiplayer z różnymi supermocami

:D

Reservations - Kickuje gracza gdy wejdzie VIP [Gdy serwer jest pełny]

Orebfuscator - AntiXray

AntiCreeper - Jak Creeper wybucha to zadaje tylko obrażenia.

DeathNotifier - Komunikaty: "Gracz KoreczekTM chcial wystrzelić się na orbitę używając TNT, lecz zakończyło się to śmiercią"

xAuth - Autoryzacja dla NoN Premium

WorldEdit - Edycja świata, np. robienie wielkiego płaskiego terenu na działki

WorldGuard - Cuboidy i inne dziwactwa

AutoAnnouncer - automatyczne wysyłanie wiadomości np. Nie czituj

PortalStick - Szybkie portale robione za pom. patyka

LWC - Blokowanie skrzyń itp. komendą /cprivate

ChestShop - Sklep z skrzyniami

CookieMonster - zarabiamy na zabijaniu potworów

MobArena - Arena do walczenia z mobkami i zarabianie na tym

Jobs - Prace dla graczy np. Drwal

Essentials - LEPSZY zastępca dla CommandBooka[spoiler poniżej opisu]

EssentialsSpawn - Wiele spawnów na serwerze (bez tego nie ma komendy /spawn).

EssentialsChat - Kolory na czacie i kolorowe prefixy

PermissionsEx - Wtyczka na permisje i grupy

 

 

O "Essentials"

 

 

"Essentials" łączy w sobie bardzo dużo pluginów, mianowicie plugin do warpów jak i ekonomie oraz czasowe bany, i szybkie zmienianie Gamemode, i jeszcze wracanie do miejsca zgonu komendą /back. "EssentialsSpawn" to część paczki Essentials która odpowiada za wykluczanie niektórych mobów i nie tylko.

"Essentials" ma w sobie także rzeczy z pluginu "CommandBook", czyli zwykłe banowanie permanentne i kickowanie graczy. "Essentials" wrzuciłem w tą paczke bo im mniej pluginów tym sprawniej wszystko chodzi i jeśli pluginów jest za dużo to niektóre mogą sie nie włączać i tym samym powodować lagi na serwerze.

Więcej o "Essentials" na :

http://ess.khhq.net/wiki/Command_Reference/Perm

 

 

Lista Dostępnych Rang

 

HeadAdmin

Szlachta

Moderator

Laska

Admin

Budowniczy

KidMod

VIP

Gracz

SuperGracz

SuperMod

 

 

Download:

 

 

Skan:vdp9wy.png

 

Download:

http://uploaduj.net/#!44c51

 

 

Przypominam że gdyby nie uprzejmość Krzysztofy który użyczył mi plików z konfiguracją Permissions i MobAreny to paczka nie wyglądałaby tak jak teraz a najprawdopodobniej by nie wyszła

:)

 

Permissions i tak jest zmienione tak bardzo, że z wersją Krzysztofy nie ma dużo wspólnego.

 

Dziękuje Dobranoc, prosze o komentarze i błedy

:)

 

 

TuT Jak Szybko postawić serwer na moich plikach(przestarzały ale jest):

http://youtu.be/tnGIOo_aE0c

Rozwiązania niektórych "błędów" w Bukkicie:

http://youtu.be/o1BM_aIZRwA

+/"Lubie to" to moja motywacja

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nawet,nawet :D Jak na pierwsze to bdb <jeśli to są pierwsze>

@offtopic

Dobranoc ?

Jak jest 15 prawie 16 ...

Opublikowano

Nawet,nawet :D Jak na pierwsze to bdb <jeśli to są pierwsze>

@offtopic

Dobranoc ?

Jak jest 15 prawie 16 ...

Nie oglądałeś "Ale osiemnastka"?

:D

Tak są to pierwsze moje pliki :)

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

Opublikowano

Krzysztofa pozwolil skopiowac o.O ?

Tak pod warunkiem że napisze że w paczce są jego pliki:) ale i tak prawie cała paczka jest zrobiona przeze mnie:) Jak już pisałem on mi dał tylko konfiguracje permissions oraz AuthMe i dał mi jeszcze podstawowe komendy:) Fajny z niego gość

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

Opublikowano

nom przydatne pliki zrobię z nich server rób koleną paczkę i takie jedno pyt. czy są one w instalacji czy trzeba samemmu lajk (twój pterwszy ;P)

1348687386-U377457.png

Opublikowano

nom przydatne pliki zrobię z nich server rób koleną paczkę i takie jedno pyt. czy są one w instalacji czy trzeba samemmu lajk (twój pterwszy ;P)

Co trzeba samemu?

W rarze jest wszystko co napisałem a nawet więcej:D

Dzięki za lajka:D

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

Opublikowano

o już pobieram wyprubuje i dam edita

te pliki nie działają i co zrobiłeś z serwer.propeties?

pisze się "wypróbuje" ty ty ty ty... ty gupku :P

A więc nie działają?? A uruchamiałeś MCGui?

Trochę mnie zdenerwowałeś tym noobskim komentarzem ale dobra ^_^

1 Uruchom Start serwer Gui

2 przechodzisz do Gui config i zaznaczasz folder z backupami gdzie mają sie robić i następnie przechodzi do pierwszej jakiejś tam zakładki i klikasz Start serwer

3 obserwując folder z plikami Czekasz aż sie zrobi mapa i tak dalej a następnie wyłączasz serwer

4 przechodzisz do server config i klikasz na to białe pole gdzie jest otwarty serwer.properties i tam konfigurujesz serwer[koniecznie tam bo JA tak mowie a tak na serio to jakbyś to edytował w notepadzie to MCGui by ześwirował (nie wiem jak wam ale mi ześwirował)]

5 uruchamiasz serwer

6 wchodzisz na serwer

7 wychodzisz i w konsoli MCGui wpisujesz: pr <swój nick> w:world parents add Wlasciciel

i masz już właściciela :)

The End

Ten tut jest tak śmieciowy dlatego bo niedługo jak dostane 8GB ramu na kompa to zrobie filmik a teraz mi sie nie chciało opracowywać tego wszystkiego bo i tak by filmik nie został nagrany bo możliwe że miałbym lagi <_<

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

Opublikowano

Czemu mi error wyskakuje jak odpalam ?

bo musisz wskazać plik z bukkitem w zakładce sever config jeszcze raz i wtedy odpalić

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

Opublikowano

A ja wpisałem ip z hamachi i odpalilem wszystko sie zapisalo swiat sie stworzyl i nie moze mi serwa wykryc co jest ? mam router

edit dobra juz dziala tylko mam bad login jak na to zaradzic?

edit2 dobra tez mam tylko teraz jak dac sb wlasciciela i koledze?

Opublikowano

A ja wpisałem ip z hamachi i odpalilem wszystko sie zapisalo swiat sie stworzyl i nie moze mi serwa wykryc co jest ? mam router

edit dobra juz dziala tylko mam bad login jak na to zaradzic?

edit2 dobra tez mam tylko teraz jak dac sb wlasciciela i koledze?

 

dasz mi na pw twoje pliki bo mi cos nie działa. Te co sciagneles i skonfigurowales

Opublikowano

@refresh

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

haha nie ten skan u cb jest 74,2mb a w downloadcie 16.76 ... ogar

Bez komentarza na twój post bo jest żałosny tylko powiem że on skanuje każdy plik w Archiwum oddzielnie i je rozkompresowuje

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

Opublikowano

@refresh

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@refresh

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

Opublikowano

Umieść to na innym hostingu bo ten jest czasami plątny...

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Opublikowano

Umieść to na innym hostingu bo ten jest czasami plątny...

Zrobione :)

@refresh

1659865797.png
Dlaczego mówimy "japka", zamiast "jabułka"? Przecież zawsze można się pośmiać i zacząć bełkotać "tybułka" "onbułka"...
~Dżejdżejdżołk by Koreczek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...