Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik: Jak zagrac w Atomix Blade & Soul Prywatny Serwer


Eryk2109.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Juz od dluzszego czasu istnieje Prywatny Serwer Atomix Blade & Soul, i sie dziwie ze nikt go nie opublikowal na MPCForum.

Gra MMORPG z otwartym swiatem, ma piekna grafike i jeszcze lepszy system walki.

 

Krotki Gameplay

 

 

 

 

 

 

Jak Zagrac

 

 

Wiec jak zagrac na tym Prywatnym Serwerze Atomix Blade & Soul?

Jest to bardzo latwe ale niestety pobieranie clienta troche trwa.

 

 

1. Pierw trzeba sie zarejestrowac na serwerze Atomix Blade & Soul

http://ecocp.atomixro.com/Reg.php

.

2. Jak juz mamy konto mozemy pobrac clienta, polecam uzyc JDownloadera bo client jest w partach.



UPLOADED.TO
http://ul.to/ry4rfz92/2-B&S_updated_4_Dec.part1.rar
http://ul.to/u5q1gexu/2-B&S_updated_4_Dec.part2.rar
http://ul.to/ksedyew0/2-B&S_updated_4_Dec.part3.rar
http://ul.to/pqh7f34d/2-B&S_updated_4_Dec.part4.rar
http://ul.to/o7r6g3fn/2-B&S_updated_4_Dec.part5.rar
http://ul.to/uevu4grd/2-B&S_updated_4_Dec.part6.rar



BULLETUPLOAD
http://bulletupload.com/kklgrodcrkj2
http://bulletupload.com/zzer6dwkdlua
http://bulletupload.com/bhobjauvigug
http://bulletupload.com/7smft6597ysx
http://bulletupload.com/ksq83gkfqw5o
http://bulletupload.com/7xbasbtq4ust



BITSHARE
http://bitshare.com/files/xr88apf6/2-B-S_updated_4_Dec.part1.rar.html
http://bitshare.com/files/uizb2t19/2-B-S_updated_4_Dec.part2.rar.html
http://bitshare.com/files/rq9acbav/2-B-S_updated_4_Dec.part3.rar.html
http://bitshare.com/files/vs7wbv8l/2-B-S_updated_4_Dec.part4.rar.html
http://bitshare.com/files/mf29hxyd/2-B-S_updated_4_Dec.part5.rar.html
http://bitshare.com/files/zwei47la/2-B-S_updated_4_Dec.part6.rar.html



GLUMBOUPLOADS
http://glumbouploads.com/l108df47sohe/2-B&S_updated_4_Dec.part1.rar
http://glumbouploads.com/jkj84ev9b5bz/2-B&S_updated_4_Dec.part2.rar
http://glumbouploads.com/ia9zbe5jlx51/2-B&S_updated_4_Dec.part3.rar
http://glumbouploads.com/d9nidj8qpes4/2-B&S_updated_4_Dec.part4.rar
http://glumbouploads.com/xqufbgv1eyzh/2-B&S_updated_4_Dec.part5.rar
http://glumbouploads.com/i7lqu6lfxebh/2-B&S_updated_4_Dec.part6.rar



DEPOSITFILES
http://depositfiles.com/files/34xoexp4s
http://depositfiles.com/files/1rkz7huoq
http://depositfiles.com/files/uno1qz81p
http://depositfiles.com/files/zfnqpjzwa
http://depositfiles.com/files/km51c75jw
http://depositfiles.com/files/iizo9ntbu



RAPIDSHARE
http://rapidshare.com/files/2880362118/2-B_S_updated_4_Dec.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224060522/2-B_S_updated_4_Dec.part2.rar
http://rapidshare.com/files/3559119443/2-B_S_updated_4_Dec.part3.rar
http://rapidshare.com/files/2666978267/2-B_S_updated_4_Dec.part4.rar
http://rapidshare.com/files/3480430534/2-B_S_updated_4_Dec.part5.rar
http://rapidshare.com/files/3998690553/2-B_S_updated_4_Dec.part6.rar

3. Teraz mozemy rozpakowac clienta gdzie nam dusza zapragnie.

 

4. Wchodzimy do Atomix_Blade_and_Soul_Launcher > Custom Launcher i otwieramy NCLauncher.

 

5. Jak NCLauncher (NCSoft) sie nam otworzy w NOT INSTALLED mamy BLADE AND SOUL na ktore klikamy prawym a potem Properties

 

6. W Install Location szukamy folderu w ktory rozpakowalismy clienta nastepnie wchodzimy do 2-BnS_CBT2_fully_updated > BnS_CBT2 > bin i zaznaczamy Client

 

7. Po kliknieciu OK wciskamy PLAY NOW i cieszymy sie gra :)

 

 

 

 

 

Inne

 

 

Tlumaczenie Drzewka Umiejetnosci

 

 

Narazie skonczylem tylko jedno, co pare dni bede dodawal reszte klas bo mam malo czasu.

Narazie po Angielsku ale jak bede mial czas to przetlumacze na Polski i dodam ikonki zeby

latwiej moze bylo znalesc umiejetnosci.

Do zrobienia tabelek uzylem: Tego i Tego

 

12011043002025228d3258d.png

 

 

 

 

 

Pamietacje ze serwer jest caly czas w fazie Alpha i nie wszystko dziala jak nalezy.

Wiekszosc jest przetlumaczona ale niestety nazwy sa caly czas po Koreansku

Strona na ktorej mozna sie dowiedziec co jest skonczone:

http://forums.atomixro.com/showthread.php?t=14489

 

Pozdrawiam, zapraszam do gry

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UUU Bardzo mnie zaciekawiła ta gierka, powiedz mi czy gra jest na zasadzie robienia dungeonów (chodzi o to czy jest tak jak w vindictus, że jest 1 mapa ze sklepami a reszta to dungeony), czy jest normalna wielka mapa i można popykać masowo z innymi graczami ?

Opublikowano

UUU Bardzo mnie zaciekawiła ta gierka, powiedz mi czy gra jest na zasadzie robienia dungeonów (chodzi o to czy jest tak jak w vindictus, że jest 1 mapa ze sklepami a reszta to dungeony), czy jest normalna wielka mapa i można popykać masowo z innymi graczami ?

Otwarty swiat :P

Jest pare instancji ale to sa albo raidy albo miejsca do jakiegos specialnego questa.

A tak to sie robi questy i expi w otwartym swiecie.

 

@down

Dodalem tabelke dla Blade Mastery

Opublikowano

:D Pobieram Like już dostałeś zaraz 5'teczkę zostawię w profilu. Podoba mi się to że jest szybka i dynamiczna akcja, bardzo podoba mi się blade master szczególnie skill z tymi latającymi mieczami w okół postaci. Zagram sword masterem, albo Destroyer'em czy jakoś tak ;D

 

Dobrze by było gdyby była wersja angielska ;/ Chociażby nazwy umiejętności czy lokacji to by bardzo pomogło ;P

 

 

Hmm mam jeszcze jedno pytanie, czy serwer ma wyznaczone godziny w których administracja coś robi na serwerze ? Bo teraz serwer niestety offline :/ Chyba że serwer jest online, bo mi wyskakuje że źle wpisuje hasło, a jest to nie możliwe :P Zrobiłem 2 konto też nic, nie wiem czy to od linku aktywacyjnego który nie przychodzi ;/

 

Aa nie to chyba ty pomyliłeś linki rejestracyjne :P Bo jak się zarejestrowałem na:

http://ecocp.atomixro.com/Reg.php

to normalnie się loguje do gry.

 

Ps.

Coś słabo z FPS'ami mam 15-25 xD

Dziwi mnie że tak dużo skoro mój komputer nie spełnia minimalnych ;p

 

^^ Te pkt umiejętności od 15 lvla są ?

Opublikowano

Sry za double, ale spodobała mi się ta gra, a jak temat spadnie to mało kto będzie wiedział że w ogóle jest prywatny serwer :D

 

@Do Autora

Będziesz może jeszcze aktualizował tą tabele umiejętności ? Gram Blade masterem, ale zastanawiam się nad kung fu bo bardzo fajne combo i triki można nim wykonywać :D

 

Ps. Niestety nie spotkałem jeszcze żadnego polaka ;/

Opublikowano

BesieK, ile razem client mam?Bo akurat szukam gry multiplayer ;)

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało pw :)

Opublikowano

6,98Gb w tym launcher NC który waży 5 mb ;p Aha i żeby cieszyć się pięknem tej gry potrzeba dobrego pc :P Ja na pc nie pogram nawet na średnich, za to na laptopie full detale wszystko max :D

Opublikowano

A tam, to pobiore na 90% :D

Mi na full ustawieniach Skyrim bez lagów jedzie, to Ta gra chyba też, nie?:D

Pobiore jeszcze Edytor Map do SpellForce, i zaczne ot tą grę pobierać :P

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało pw :)

Opublikowano

Zawsze szukałem takiej gry!Ta grafika i walka przypomina mi Guild Wars 2. Dzięki pobiore na pewno. Szkoda tylko że po koreańsku,super by było gdyby jakiś angielski lub polski był.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

@UP

Ooo, Koreański, fajnie :D

Język z mojego sportu :P

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało pw :)

Opublikowano

Koreańskie lokacje, nazwy broni (chyba) zbroi itd. Jak co mój nick ImDeaTH gram blade masterem, mam też kung fu mastera na wyższym poziomie, ale o tym potem.

 

Gra w trakcie tłumaczenia, a to trochę trwa :D Ale i tak warto zaczekać. Świetny system walki assasyn może tak zaskoczyć kolesia że zanim się zorientuje to połowy hp nie będzie miał :D

Opublikowano

I jak gra ktoś w tą grę ???

 

(F5)-wiem że nie mój temat, ale nikt się w nim nie udziela, a gierka naprawdę fajna.

Opublikowano

Na tą chwilę mogę powiedzieć mało mianowicie, pvp w tej grze wymaga refleksu i orientacji dobry blok może spowodować że z przegranej pozycji zadasz combo tak silne że przeciwnik umrze z połową hp :)

 

Mało wiem bo mało gram z tego powodu że laptop brata, a on często w domu :(

Opublikowano

Raczej ang :) Bo na Pl bym nie liczył.... no chyba że za 7 lat xD

 

A tak apropo to jest serwer prywatny i jest on w trakcie tłumaczenia co jakiś czas gra się patchuje i są wprowadzane angielskie nazwy itd.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

destroyer jest zbugowany czy cos bo na samym poczatku jak mam niby od tego mistrza isc cwiczyc walke to npc ktore mialy isc na ten plac z pod domku nie ruszaja sie.

na razie gram kung fu masterem lvl 12 dopiero i czekam az naprawia tego destroyera

nick RuchalkaPL

Opublikowano

Narazie nie warto zaczynać przygody z Blade&Soul gdyż Atomix priv ma naprawdę masę bugów i zanim oni cokolwiek naprawią to wyjdzie do tego czasu official i wtedy byćmożę pojawi się więcej privów.

Wiec najlepiej zaczekać do lata aż ta gra zostanie wydana. Gdyż próba emulacji servera z clientem który jest w fazie CBT - to raczej nie może się udać.

Opublikowano

Hmm mnie ciekawi dlaczego wychodzi prywatny serwer tej gry, przed jej oficjalnym startem ? A Szymko ma racje masa bugów może dlatego właśnie mi się gra troszkę znudziła, ale wrócę do niej jak wyjdzie oficjalny serwer. Hmm miałem buga na kasę :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Probowalem stworzylem z 10 kont i nic . na stronie normalnie sie loguje w grze 0 nie daje rady . po kliknieciu enter niby ma sie zaladowac i odrazu wraca do register an account...

 

Jezeli ma ktos mozliwosc lub posiada jakies konto prosze o pw .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...