Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Wykrywacz metinów/bossów 1.1 ! 16.12.2011 !


Tenma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie mozna bylo od razu dac speedy? Macie link od speedy:

 

http://www.speedyshare.com/file/JE3ua/mob-detector-pl-11.rar

FrogiPL.png

zgonikPL.png

 

FrogiPL.png

Opublikowano

Ten nowy link dodaj do 1 postu tego tematu,

ponieważ nie każdy wie gdzie się ten link znajduje,

a poza tym: źle podałeś link powinno być bez spacji przed . po f i bez spacji po

 

czy działa jeszcze nie wiem ale myślę, że będzie dam edita

Obecny brak sygny :(

Opublikowano

Może ktoś wytłumaczyć jak to działa? Będę miał pokazane metki na mapie, czy postać będzie chodzić sama i ich szukać? Bo nie wiem :/

Opublikowano

Czy ten wykrywacz potrzebuje może jakiś konkretnych programów do działania?

Pytam, gdyż po instalacji tych dll'ek wyskakuje mi błąd " Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)."

Ktoś mógł by mi poradzić?

Opublikowano

Wszystko uruchamiam , tylko jak daje start , mam wszystko zaznaczone nic nie wyszukuje , nawet jezeli stoje obok metina , i nawet jezeli wpisze własne id np. dziki pies , jezeli wiesz jak to naprawic napisz ;d. Gdzie trzeba wypakowac te pliki ?

 

 

 

Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć czy ten hack jeszcze działa po ostatniej konserwie??

reklama

Opublikowano

Siemka.

Gdy włączam plik detecotr_win32 to wyskakuje mi taki błąd:

Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono MSVCP100.dll.

Pomoże ktoś ?

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

Opublikowano

Odpalam metina z kamermodem jak i bez i mam ten sam problem a mianowicie bot nie znajduje mi nic nawet jeśli cel jest obok mnie. Mam windows xp 32 bit. Co zrobić żeby działał?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...