Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzostwa MPC - League Of Legends - II Edycja


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na forum: Takashi2

Nick w grze: Tanique

Numer GG/skype: -/tanique332

 

Lv: 30

Region: EU East

 

Nie wiem czy będę jeszcze grał na 100% bo mam małe problemy z netem, jeśli nie będzie dobrze to się wypiszę

 

BTW.Możliwe że dopiszę mój team, ale nie wiem czy będą grali, muszę się zapytać, editne jutro.pojutrze :P

 

// Daję ci czas do jutra. Pojutrze już koniec zapisów.

Opublikowano

Prosze o wycofanie nicku l0v3czesio.

 

Nick z Forum:h3ni3k

Nick w grze:MegaCarry

Lvl:19( Noob acc :D)

Region:Eu east nordic

Kontakt:7137224(GG)

KzcCxk2.png?1

By Myioshi

Opublikowano

Nick na forum: Bazor

Nick w grze: MM Bazor

Numer GG/skype: 7027899

Lv: 30

Region: West.

 

@Edit

Jeżeli można grać teamowo to proszę o dodaniu teamu:

MM - Maestitia Mori

a także graczy w grze / forum:

- 30lv MM Bazor / Bazor

- 30lv MM Szczoor / dududedas

- 30lv MM Mikos / Sokim94

- 30lv MM Czacza / mmczacza

- 30lv Volexovsky / volexx

- 22lv MM Pojara 1899 / pojarson

 

Oczywiście jest to wraz z rezerwowymi :P

Chcesz zobaczyć jakie zdjęcia wysyłają i przechowują na swoim snapchacie? Sprawdź na http://snapfotos.pl/

Opublikowano

Nick na forum: AderiQ

Nick w grze: Aderik

Numer GG/skype: skype aderik96

Lv: 30

Region: nordic & east

Opublikowano

Nick na forum: Kitzekeldar

Nick w grze: KitzekeldarO

Numer GG/skype: GG: 31543567

Lv: 7 (prawdopodobnie aktualizacja :))

Region: East

kitzekeldarsygna2.jpg

 

By ME

 

Pomogłem? Daj +

:)

Opublikowano

Nick na forum: Kato91

Nick w grze: Kato91 Myszek1 MorganLucas Caracon

Numer GG/skype: kato.96

Lv: +13 +10 +20 +5

Region: Nordic & East

 

// Rozumiem, że macie jednego rezerwowego?

Tak

Opublikowano

Nick na forum:renzrul78lk ,Kost3k,Pepciox

Nick w grze: Pokso, Kost3k2 ,Pepciox

Numer GG/skype:11972147,schaker_general / dziadu97/ maly1256801

Lv: 30,30,30

Region: Nordic East

 

// Jeśli chcecie grać to musicie załatwić jeszcze 2 graczy.

S29zdDNrMl9fX2V1bmVfX180NzlfX19ONV9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Nick na forum: Sharimi, CryEE, Finiaq, Vego1717, koceks

Nick w grze: Sharimi, Cryee, DrGinekolog, Vego17, koceks

Numer GG/skype: skype: sharimi11, gg: 8725619

Lv: 23, 30, 30, 30, 30

Region: EU EAST

Sharimi.png

Opublikowano

Nick na forum: Karo56

Nick w grze: Karo56

Numer GG/skype: na skype Karol,kowalski56

Lv: 19

Region: EU wschód (east)

 

I chciałbym grac razem z sobotek (zapisał się wyżej) razem z nim ngram od 1lvl chcemy razem grać.

 

// Nie możecie, musicie załatwić cały team albo gracie osobno.

Opublikowano

Nick na forum: zodcube

Nick w grze: HaxIsGone

Numer GG/skype: gg:7196229 skype:haxisgone

Lv: 30

Region: East and Nordic

 

PS: mogę grać na każdym poziomie bo wystarczy ze założę konto z 1 lvl, a także na west tez mogę bo tez mam lvl 30. Aczkolwiek proszę pisać na gg i podawać dokładne informacje kto i po co do mnie pisze gdyż spam banuje. Z góry dziękuje. [dostępność tylko w godzinach od 6 rano do 16-17 popołudniu]

Opublikowano

Nick na forum: Bob.Marley

Nick w grze: RobrojekPL

Lvl: 30

GG: 34421103

Region EU północ/wschód

Na profesional.

Dodam jeszcze, że ja nie będę mógł grać i pożyczyłem konto dobremu koledze, który będzie za mnie grał na moim koncie.

Opublikowano

Nick na forum: ANDRZEJisONLINE

Nick w grze: Lepus1

Numer GG/skype: 31778882 / lepusek

Lv: 26

Region: Eu północ / wschód ( nordic/ east )


Cześć ludu :-/ Ja tera gram w LOA(Legend of Ares) bardzo fajna gra MMORPG wybiera się Archera,Knighta,maga lub halabardziste dziewczyne lub hlopaka ale napoczontku religje alianc lub empire polecam knighta dziewczyne alianca.No i grasz zabijasz potwory zbjerasz itemki robisz lvl gadzasz na czacie morzesz tesz wzionsc party z innymi graczami trade czyli dawanie lub branie rzeczy morzesz stawjaci sklep

 

Link na strone www.legendofares.netgame.com

 

jak macie problem ja nazywam sie DarmenroX a muj przyjaciel EXTRIM durzo anglikuw ale tesz polakuw.moje scriny newiem czy mi wejdom :):):P

 

Opublikowano

Poszukuję parę osób, mianowicie:

2 osób grających na west z poniżej 20lv.

4 osób grających na east z powyżej 20lv. (nie aktualne)

 

Zapisywać się według tego:

 

Nick na forum:

Nick w grze:

Numer GG/skype:

Lv:

Region:

 

Inne posty będę usuwał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...