Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzostwa MPC - League Of Legends - II Edycja


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na forum:renzrul78lk ,Kost3k,Pepciox

Nick w grze: Pokso, Kost3k2 ,Pepciox

Numer GG/skype:11972147,schaker_general / dziadu97/ maly1256801

Lv: 30,30,30

Region: Nordic East

 

Kost3k2 to kretyn.Pepciox rządzi.

 

Te buraki to moi kumple. Ręcze za ich aktywność.

 

Startujemy 5v5 ,nie mamy więcej do składu.

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

Witam, zapisuje całą drużynę 5 osobową. Pozwolę sobie troszeczkę zmienić wzór, liczę na wyrozumiałość.

Kontakt pod numerami GG: 20020154 / 12348557

Mój nick na forum: najsiok

Wszyscy z drużyny posiadają 30 level, region WEST.

 

 

Poniżej członkowie drużyny (nicki w grze):

1. najsiok / nick na forum: najsiok

2. SrelumPolelum / nick na forum: SrelumPolelum

3. GrZZyB / nick na forum: zarejestruje się pod koniec zapisów

4. KartoOFel / nick na forum: zarejestruje się pod koniec zapisów

5. WLOCHATYY / nick na forum: zarejestruje się pod koniec zapisów

 

Jeśli jest to wymagane postaram się aby wszyscy zarejestrowali się na forum lecz wiem, że będzie trudno. Poza tym SrelumPolelum i ja mamy już konto.

Pozdrawiam.

// Podaj forumowe nicki wszystkich.

Zarejestrują się pod koniec zapisów, wtedy podam.

Opublikowano

Nick na forum: Faither

Nick w grze: Thorxan

Numer GG/skype: 28079477

Lv: 29

Region: North & East

/gif

Opublikowano

Nick na forum: piotrkg

Nick w grze: Bielazokos

Numer GG/skype: 23776714

Lv: 30

Region: North & East

35205.jpg

 

6560.jpg

Opublikowano

Nick na forum:Zapigoj

Nick w grze: Zapigoj

Numer GG/skype:35550298/Posiadam, ale mało jestem dostępny.

Lv: 4 (Nowe konto i aktualizuje)

Region: EU East

Opublikowano

Nick na forum: sqmany

Nick w grze: sqmany

Numer GG/skype: 12772392/oski_-

Lv: 15

Region: East

 

Jestem też dostępny na 2 serwie

 

 

 

Nick na forum: sqmany

Nick w grze: sqmany714

Numer GG/skype: 12772392/oski_-

Lv: 30

Region: West

 

A jeśli jest możliwość że bym grał tylko na jednym serwerze to wybieram EU West

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Nick na forum: Kamko01/KuBuTu/TheChosenOnexD

Nick w grze: Kamko789/SillienCe/1wedqwd

Numer GG/skype: 682287/23417240/-

Lv: 10+/15+/11+

Region: EU Nordic/EAST @Edit +East :D

 

Skype nie mamy, zrobiliśmy sb taką paczkę do gry z miejscowości.

wobqx.jpg
Opublikowano

Nick na forum: DaViiD?

Nick w grze: VuShevPL

Numer GG/skype: 2582314 - albo ts cs10.lh.pl jestem zawsze na samym dole w pokoiku am am. Nick na ts Vu.

Lv: 30

Region: Eu West

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Nick na forum:Dowgirt

Nick w grze: Dowgirtpl/Dowgirtpol/Dowgirt - zalezy od serwera

Numer GG/skype:7120492

Lv:13 na polskim / 9 na north america

Region: polski i north america

 

 

// Polski to jest east? Mówiłem w temacie, ma być dokładny region. Ten kto nie będzie miał zaznaczone czy EU West czy East to nie bierze udziału.

Opublikowano

Nick na forum: Dzemikkk

Nick w grze: Dzemikkk

Numer GG/skype: dzemikkk159

Lv: 25(będę aktualizował/szybko wbijam)

Region: EU Północ/Wschód

 

Pozdrawiam.

reflinki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...