Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzostwa MPC - League Of Legends - II Edycja


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick na forum: TypeK21

Nick w grze: HollandsSkunk

Numer GG/skype: GG:6210283 skype:tymek123123

Lv: 30

Region: EU nordic & east

 

Win: 281

jestersplash2.jpg

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na forum: Fli_PL

Nick w grze: FliPL

Numer GG/skype: 11347022/tadeusz.wojtanek2

Lv: 30

Region: EU E/N

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Nick na forum: kierzek1

Nick w grze: kierzek

Numer GG/skype: 8401066/ mrkierzek1

Lv: 10

Region: EU East

 

// Podaj czy EU West czy EU East

@Edit już jest ok :)

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

Nick na forum: damianez122

Nick w grze: damianez122

Numer GG/skype: 11421619

Lv: 21 (rośnie)

Region: EP

 

// Podaj czy EU West czy EU East

 

@Podałem EP - East Professional tak jak to było nakazane w 1 poście -.-

Opublikowano

Nick na forum:eXei

Nick w grze: Gudi

Numer GG/skype:7118564

Lv: 30

Region: west(EUW)

dazasygna.png

by sWitch.(nie znajdziesz go tu ;>)

Opublikowano

Nick na forum: Xavart

Nick w grze: Xavart

Numer GG/skype: 38510086/xavartpl

Lv: 5, ale rośnie

Region: West

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Nick na forum: boostspeed

Nick w grze: bOo5577

Numer GG/skype: 23996195 / -

Lv: 30

Region: West, lecz mogę grać na NE, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Opublikowano

Nick na forum: TopStar

Nick w grze: Aimer

Numer GG/skype:mikiziomal2

Lv: 41

Region: East.

 

 

 

 

 

 

 

Może ban nie wiem. bo dawno nie bylem

 

// To ma być post dla nabicia?.. Popraw lv bo dostaniesz warna. 30 minut

Czas minął..

50519179647393962656.png

|Sygnatura By TopStar|

 

Opublikowano

Nick na forum:luCo

Nick w grze: luCoPL

Numer GG/skype:39573902/sewerynszpot1

Lv: 15

Region: East

35443.png

35672.jpg

33266.png

31349.png

Opublikowano

Nick na forum: GierO

Nick w grze: GierO

Numer GG/skype: 2444181 / gierekyo

Lv: 30

Region: West

 

 

Jeżeli do komunikacji w drużynie będzie służyć Skype to nie biorę udziału. Które nasłuchuje cały czas, a nie każdy może sobie pozwolić, bo ma w domu inne sprawy. Więc TS3 lub inny komunikator na aktywacje mikrofonu guzikiem będzie najlepszym rozwiązaniem dla innych z tego co czytałem także.

 

// Zrozumcie, że komunikujecie się jak chcecie... Ja tylko podałem byle co aby można było się z daną osobą z kontaktować..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...