Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Shakes & Fidget Bot *Ciągła Aktualizacja!*


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co do areny wchodzimy do sali chwały, sprawdzamy jakie mamy miejsc, ja np 617, wibieramy w opcjach uzyj rankingu, miejsce w rankingu od 1000 do 10000(dzieki temu raczej nie przegramy, ale zawsze mozemy ustawic 617-1000, ale wtedy mozemy zginac), wyłaczamy różnice poziomów i bez problemu znajdzie, dzieki temu mam 92% klasera. bot przydatny, ale nie polecam dawać wpłacania na gildie, wpłaca zawsze jak zaczyna gre, wiec jak zresetujemy komputer,uruchomimy program znowu, to wpłaci kilka razy dziennie i łatwo sie kasy pozbedziemy.

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

Opublikowano

jest taka opcja ze bot szuka przeciwnikow z itemkami do klaseru ?

 

Jeśli szukasz narzędzia do klasera to przyjrzyj się temu tematowi:

http://www.mpcforum.pl/topic/578336-tut-saam/

 

 

@DarKoS Z tego zdjęcia trudno cokolwiek wywnioskować. Musisz dokładniej sprecyzować, w czym problem, podać parametry kompa itp....

Moje tutoriale:

[TuT] Jak założyć i rozwinąć własną gildię

Zapraszam!

Nick na s14 SF GAME: Macuser

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

 

ja mam z kolei inny problem, co jakiś czas ustawione konta "gubią" serwer i w żaden sposób nie mogę ponowienie ustawić serwów i muszę ustawiać wszystkie konta o początku,

ktoś podpowie co z tym zrobić? na oficjalnej pomocy sf bota tego nie ma

 

 

po kilku dniach znalazłem rozwiązanie, żeby ustawić ponownie serwer wchodzimy w plik :

C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Dane aplikacji\SFBot.ini (dla windows xp)

otwieramy za pomocą notatnika

wyświetlą sie nam ustawienia kont w formie tekstowej i odnajdujemy interesujące na fragmęty do uzupełnienia przykład:

 

 

[20]

username=******

password=*********

country=http://www.sfgame.pl

server=s11.sfgame.pl <------ to wpisujemy w zależności o jaki serwer nam chodzi

 

lokalizacja pliku sfbot.ini dla innych systemów jest na oficjalnej stronie:

http://help.sfbot.de/tips/tips.html#sfbot_ini

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Proszę o pomoc nie wiem co jest bot mi się w ogóle nie włącza jak klikam na ikonkę to nic się nie dzieje :/ co zrobić ?

Opublikowano

Jeżeli ktoś ma ten sam problem co ja miałem trzeba zrobić tak:

- w XP:

- Wejść w Start<Uruchom<Wpisać %appdata%

- Usunąć folder SFBot

- Włączyć sfbota

 

-w Vista/7

- Wejść w Start<Wyszukiwanie<Wpisać %appdata%

- Usunąć foldet SFBot

- Włączyć SFBota

E9mwj60.png

Bronze V czeka na nowe mięso.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...