Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Opis: Szukam pomocy przy PHP - webmastera który napisze skrypt zbanowanych , itemshop itp.

 

Oferuję:

GM na serwie

10% z ISa

 

Oczekuję :

Porządnego pisania skryptów

Kultury

 

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 34033846

- TS3

- Prywatna wiadomość na forum.

sygnafranc.png

Opublikowano

Witam

Opis:Szukam osoby która pomoże mi postawić serwer hamachi na plikach 2010 i pomoże lub zrobi ( może nie tyle co postawić a edytować , zrobić lauchera itp. ) nowe bronie , zbroje , moby i mapy. Więcej informacji na ten temat na gg . Oczywiście oferuje gm.

Kontakt :

GG-37881452

mpc.png
Opublikowano

Witam poszukuje kogos kto pomoże mi postawic dedyka metin2.Już kiedys miałem serwer hamachi i no-hamachi ale tak szczerze zapominałem wszystko i własnie dlatego pisze tu posta.Mam zamiar postawic serw który bedzie stał długo i bedzie cieszył sie dobrym wizerunkiem.Co do pieniedzy to nie problem kase mam.Jeśli znasz sie na stawianu serwera masz duża wiedze na ten temat napisz do mnie najlepiej by było żeby dana osoba była z Bielska Białej lub okolic wtedy można by sie spotkac w realu i pogadac.Co do wynagroszenia dogadamy sie;)Zainteresowanych prosze o kontakt gg 39392000 dziś jestem do 17 od jutra od14 do 21.

Opublikowano

Witam.

Mogę wykonać Clienta na server dedykowany.

 

Oferuję:

- Wykonanie Clienta (dodanie itemów, map itd.)

- Edycja wyglądu Clienta (nie umiem robić interface'ów.)

- Dużo czasu

- Kulturę

- Pomoc w grze i na forum

- Posiadam mikrofon

 

Oczekuję:

- Miłej atmosfery

- Rangę [GM] z pełnymi prawami

- Dojrzałości

- Dobrego kontaktu

 

Kontakt:

- GG: 40175613, można pisać nawet jak jestem niedostępny.

- PW forum

 

Proszę o kontakt tylko osoby ogarnięte i zdecydowane na współpracę.

:)

Opublikowano

Poszukuje:

Questera

Co wymagam?

-Pisanie dungeonów,rajdów

-Pisanie Questów Idź,zabij,dostarcz,zabij na czas

Co oferuje?

-Stanowisko [GM] Na serwerze GladoR.pl Który już stoi

Osoby Posługującej się C++ VB lub AutoIT

Co wymagam?

-Napisanie AutoPatchera od podstaw w C++, VB lub Autoit w pełni sprawnego nie branego z gotowców

Co oferuje?

-Stanowisko [GM] Na serwerze GladoR.pl Który już stoi

 

GG:12029971

Pliki GladoR s1/ Divine / GladoR'a s2 medium/hard

Możemy się jakos dogadać w sprawie plików PW

 

New Project Start Workout

Opublikowano

Witam.

Oto moje podanie na GameMastera :)

 

-Mam 16 Lat

-Posiadam kulturę osobistą

-Nie robie co 2 słowo błędu.

-Na robieniu serwerach można powiedzieć że się znam. Miałem serwery No-Hamachi & Hamachi - na nich znam się najlepiej

-Znam Prawie Wszystkie Komendy GM'a, jednak nie chciałbym ich używać na serwerze. Głównie chodzi mi o range technika.

-Codziennie jestem z 10h przed komputerem z przerwami. ^^ (tak tak bo mam ferje)

-Pogrywałem na PLu oraz różnych privach dedykowanych. Moje najlepsze osiągnięcie to 75lv na onyksie + UWAGA.. zatruty +7 ! xD

-Znam się na metinie. ;]

 

 

Co mogę zaoferować jako GM?

 

-Edytowanie clienta

-Edytowanie strony www

-Pomagać przy eventach

-Pilnować porządku na serwerze

-Pomoc w serwerze typu mysql

 

KONTAKT:PW NA MPC FORUM lub GG: 40513621

 

POZDRAWIAM.

Opublikowano

Witam!

Od pewnego czasu stawiam server NO HAMACHI i jakoś nie za bardzo mi wychodzi ;p prosił bym kogoś ogarniętego w temacie aby pomógł

Piszcie GG:25646841

Opublikowano

Witam!

Pomogę zrobić / zrobię klienta mt2 pod serwer dedykowany .

Co jestem mniej więcej w stanie zrobić w tym zakresie :

- Zeedytować locale [ okno logowania , item proto , mob proto itp.]

- Dodać bronie moobki npc mounty i co Sb zażyczysz w zakresie metina :) .

- Podrzucić kilka ciekawych pomysłów / modeli npc / mountów / mobków .

- Stosunkowo zoptymalizować wagę klienta .

- Wykombinować ładny i estetyczny interface .

- Zeedytować textury podłoża .

- W pewnym stopniu zabezpieczyć klient .

- Wiele innych rzeczy

 

 

Wymagam za to zapłaty w PLN stosunkowo do rzeczy które będę miał zrobić .

Nie wymagam żadnych wielkich pieniędzy. Z góry mówię nie interesują mnie

oferty typu 5% zysku z serwera startującego za x czasu .

Zainteresowałem Cię ?

Pisz !

GG:10636412

Ew. PW tutaj .

Opublikowano

Witam.

Mogę wykonać Clienta na server dedykowany.

 

Oferuję:

- Wykonanie Clienta (dodanie itemów, map itd.)

- Edycja wyglądu Clienta (nie umiem robić interface'ów.)

- Dużo czasu

- Kulturę

- Pomoc w grze i na forum

- Posiadam mikrofon

 

Oczekuję:

- Miłej atmosfery

- Rangę [GM] z pełnymi prawami

- Dojrzałości

- Dobrego kontaktu

 

Kontakt:

- GG: 40175613, można pisać nawet jak jestem niedostępny.

- PW forum

 

Proszę o kontakt tylko osoby ogarnięte i zdecydowane na współpracę.

:)

Miło by było jakby znali zasady ortografii...

Opublikowano

Oferuję pomoc.

 

Wzór pisania oferty pomocy.

Opis: Oferuję pomysł na serwer Metin2. Jeśli chcesz dodatkowych informacji, kontakt na dole. A teraz mój pomysł:

-Na serwerze maksymalny level do wbicia : 150

-Drop KU/Instrukcji z metinów (po 5 z metina)

-Drop Kamieni Duchowych (od 1 do 5 sztuk) z metków +45lvl (1 kamień do P, lecz słabo wchodzące)

-System ulepszeń: jeśli chodzi o broń to po 4 epickie (na 80lvl, 105lvl, 125, 145), oraz 4 epickie zbroje (86lvl, 105lvl, 125lvl, 150lvl)

-Potrzebne perły na itemki powyżej 65 levela (takie jak na PLu), perły słabo dropiące, niedostępne u handlarzy, aby gracze zechcieli robić wyprawy na DT.

-Jeśli chodzi o konia to zaczynamy bez konia, aby go mieć musimy dropnąć medal konny w lochu małp i zanieść go do stajennego. Następne poziomy konia tak samo jak na 1 poziom: oddajemy co 5sekund, bez potrzeby robienia jakiejkolwiek misji.

-Biolog co 5sekund

-Nowe expowiska, jak Kraina Umarłych, Zombie itp.

-Zwoje egzorcyzmu/ rady pustelnika możliwe do kupienia za Monety-Zin (dropiące z metinów i mobów)

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 40518334

- Prywatna wiadomość na forum.

Zbieram + i 5 :P

" Nie powiemy nigdy STOP , bo kochamy Hip - Hop "

Opublikowano

Witam wszystkich userów MPC forum:

Wraz z znajomymi tworzymy nowy projekt prywatnego serwera Metin2 o nazwie Individual.

Jednak potrzebujemy jeszcze kilku osób aby zrealizować projekt: technika od SF i BSD , technika od clienta gry , grafika.

Wymagania od Technika od Plików Serwerowych i BSD:

-Prawdomówności.

-Czas na wykonywanie powierzonego mu zadania.

-Perfekcyjna obsługa serwerów Dedykowanych , Vps'ów oraz dużej wiedzy na temat DBEATH.

-Kultury Osobistej.

-Cierpliwości.

-Zimnej Krwi.

Wymagania od Technika od Clienta gry:

-Prawdomówności.

-Czas na wykonywanie powierzonego mu zadania.

-Perfekcyjna znajomość clienta gry.

-Umiejętność dodania do niego nowych map,Modeli,NPC,Ikon,Edytowanie Itemków po stronie clienta.

-Kultury Osobistej.

-Cierpliwości.

-Zimnej Krwi.

Wymagania od Grafika:

-Perfekcyjna obsługa programów graficznych.

-Umiejętność wykonania grafiki pod stronę i forum.

-Umiejętności tworzenia tekstur i modeli itemków,mobów,NPC.

-Umiejętności przerabiania mobów na mounty oraz zmiany wyglądu mountów.

-Prawdomówności.

-Cierpliwości.

-Zimnej Krwi.

-Kultury Osobistej.

W ekipie mamy:

-Questera.

-Technika MySQL.

-Technika Pomocniczego BSD/Sponsora.

-Technika od Clienta (Client Mastera).

-Technika strony WWW i Forum (Web Mastera).

 

W zamian za wykonanie pracy oferujemy:

-Miejsce w Ekipie.

-Posadę GM'a z pełnymi prawami.

-Specjalną rangę na forum.

-Miłą Atmosferę.

-Kulturę.

Kontakt na PW lub pod numerem GG:36078800(Ja) GG:38786593(Kordynator Projektu).

@EDIT

Opublikowano

beznazwyia.png

Mamy już zakupionego dedyka. Serwer jest już odpalony.

Nasz sprzęt:

Procesor Intel Bi Xeon E5606

2x4x2.13+ GHz

2x 8 MB L2 - QPI 2x 4.8 GT/sec

Architektura 64 bits

Pamięć RAM 24 GB DDR3 ECC

Dysk twardy 2x 3TB - SATA2

Mianowicie dokładniej poszukujemy

beznazwywq.png

Czyli osobę która zrobi nam:

Stronę serwera (z reje, rankingiem, is, panelem i innymi dodatkami)

Forum

 

 

beznazwygw.png

Osoba która potrafi zrobić naprawdę porządnego clienta

( czyli musi potrafić edytować np bony w broniach, zbrojach itd od strony clienta )

 

 

beznazwyvhl.png

 

 

Osoba która potrafi napisać dungeony, misje czasowe, biolog itd

 

 

W nagrodę za dobrze wykonaną pracę oferujemy:

 

 

-Posade GM na serwerze

 

-Zapłatę w zł. ( do uzgodnienia zależnie od wykonanej pracy )

 

KONTAKT

GG

 

3090425

 

TS3

 

91.121.4.5

 

SKYPE

 

sarcasmx

 

Pomogłem? Kliknij Lubie To :)

Opublikowano

Witam

 

Wtraz z moim bratem zajmujemy sie serverami metin2.

Ja jestem dobry jako technik a brat jako ClientMaster.

Oczywiście do tego dochądzi tech Grafika.

Coś o nas :

pracowaliśmy już przy wielu serverach które nie ruszyły z

powodu sponsora który naobiecjue a potem spada

-ja mam -16lat a brat 14

- znamy się dobrze na edycji clienta i zawodze technika

- posiadamy mikro, ts3, skype

- co najważniejsze mamy 2 kompy więc zawsze

zdążymy na czas wykonać server

Czego oczekujemy:

wystarczą 2 konta GM/GA

 

Kontakt ;39893626

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

gamemasterdaro.png

 

Na imię mi Przemysław, a moim miejscem zamieszkania jest malutkie miasteczko w Holandii.

Interesuję się głównie informatyką, chodząc do Międzynarodowej Szkoły Językowej w Waalwijk.

Jestem kreatywną i dojrzałą osobą, która umiejętnie odnajduje się w dzisiejszym świecie.

 

 

Chciałbym zostać Pomocnikiem przy serwerze dedykowanym Metin2.

Może to być szybko rozwijający się projekt lub istniejący od dawna serwer.

Mógłbym pomóc w takich aspektach jakimi są:

-Grafika komputerowa;

-Support pomiędzy graczem, a adminem;

-Organizowane zabaw;

-Pisanie newsów na stronę lub forum;

-Prowadzenie kanałów społecznościowych.

 

 

Pokrótce i szybko postaram się wyjaśnić mój zakres umiejętności.

Grafiką zajmuję się od kilku lat, tworzę w licencyjnym Photoshopie CS5.

Support prowadziłem wiele razy, dlatego nie jest to żadna nowość.

Organizowanie zabaw oraz eventów, tak aby gracze chcieli więcej.

Pisanie historii serwera czy zwięzłe tworzenie newsów serwerowych.

Również mogę zająć się prowadzeniem kanału na Facebooku, etc.

To nie wszystko... umiem naprawdę wiele, nawet sprawy techniczne!

 

 

Moje doświadczenie i rozpoczęcie interesowania się serwerami sięga kilku lat wstecz.

Zaczynałem od tworzenia pierwszych serwerów hamachi w Polsce, wielu legend.

Po jakimś czasie zaczęto zapraszać mnie do teamów serwerów dedykowanych.

Zagrzałem miejsca na największych projektach w kraju i nie tylko.

To moich prac zalicza się menadżerstwo, pomoc czy technictwo na takich serwerach jak:

AvalonMT2, Metin5, BelenuS, KingWorld, DiamondMT2, XenoxMT2 i setek innych!

 

 

01021160957071591747.png

 

Gadu-Gadu: 32160759

AQQ: 32160759

lub Prywatna Wiadomość!

 

 

 

 

02773387596001383120.png

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Witam...

Mam na imię Jakub i mam 16 lat. W metina gram już dobre ponad 6 lat. Grałem na bardzo wielu różnych serwerach, miałem nawet swoje 2 na hamachi... Umiem w większości obsługiwać się plikami serwerowymi, dodać potworki, bronie, mapy na serwer. Poszukuję ''zajęcia - pracy'' jako GM / MOD na jakimś dedykowanym serwerze. Wykazuję się bardzo dużą cierpliwością i jestem spokojny :). Jestem opanowany i uczciwy, a więc nie da się mnie przekupić... Znam większość komend GM, ponieważ używałem ich na swoim prywatym serwerze hamachi :). Mam dużo wolnego czasu i mogę go poświęcić oddając się grze... jeżeli ktoś jest zainteresowany / poszukuje teamu na serwer chętnie się zgłoszę :). Nie interesują mnie żadne pieniądze, gram tylko dla przyjemności i chcę pomagać innym, niedoświadczonym graczom :)

 

Wiadomości odbieram na PW (mpcforum) lub na Skype nick : kubosos2

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Kuba

:)

Opublikowano

Witam!

Od Wczoraj robie server no-hamachi. Potrzebuję pomocy od osoby która jest ogarnięta w tym temacie. Najlepiej gdybyśmy pracowali przez TeamViewer gdyż nie jestem zbyt obeznany w robieniu serwów ;p

Za pomoc oferuje stałą posade GM. Myślę że dobrze się ze mną współpracuje :D

Moje GG to :25646841 Dziękuje :)

Opublikowano

Witam SZUKAMY SPONSORA

wraz z kolegami mamy gotowe pliki zrobione przez nas server naprawde super fabuła bardzo podoba się graczą lecz nie mamy dedyka.

Na servie jest 0 bugów oraz wszystko zabespieczone, nie mamy tylko stronki oraz dedyka.

Tymczasowo na fazę testów server mamy postawiony na hamachi więc sponsor może wejsc na server i zobaczyć czy wszystko jest OK

 

Propozycje od sponsorów pisać na :

GG: 3284971

skeyp: mati19950908

157326dadsa.png

Opublikowano

Szukam Hostera pod serwer Hamachi...

 

 

Wymagam:

 

-Przynajmniej 12/7 dostępu do serwera

- Dobrego Kontaktu

- W miarę dobrego sprzętu. [ Nie że 1GB na serwer]

 

Oferuję:

 

- Posadę współzałożyciela serwera

- Ambitnej pracy nad serwerem

 

 

Kontakt:

 

skype: gogolin44

GG - 24525545

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Opublikowano
poszukuje.png

Witam poszukuje sponsora, który zakupił by serwer dedykowany bądź vps, nie oczekuje dużych zysków z is

;)

 

Oferuje:

~ Serwer ts

~ Serwer Metina

~ Zgrany team

~ Pliki odbugowane ;]

~ Forum z licencją IPB (mpgcenter.pl)

Kontakt :

~ GG 6239770

~ PW

KONTO ZAMKNIĘTE

Opublikowano

beznazwyia.png

Mamy już zakupionego dedyka. Serwer jest już odpalony.

Nasz sprzęt:

Procesor Intel Bi Xeon E5606

2x4x2.13+ GHz

2x 8 MB L2 - QPI 2x 4.8 GT/sec

Architektura 64 bits

Pamięć RAM 24 GB DDR3 ECC

Dysk twardy 2x 3TB - SATA2

Mianowicie dokładniej poszukujemy

beznazwywq.png

Czyli osobę która zrobi nam:

Stronę serwera (z reje, rankingiem, is, panelem i innymi dodatkami)

Forum

 

 

beznazwygw.png

Osoba która potrafi zrobić naprawdę porządnego clienta

( czyli musi potrafić edytować np bony w broniach, zbrojach itd od strony clienta )

 

 

beznazwyvhl.png

 

 

Osoba która potrafi napisać dungeony, misje czasowe, biolog itd

 

 

W nagrodę za dobrze wykonaną pracę oferujemy:

 

 

-Posade GM na serwerze

 

-Zapłatę w zł. ( do uzgodnienia zależnie od wykonanej pracy )

 

KONTAKT

GG

 

3090425

 

TS3

 

91.121.4.5

 

SKYPE

 

sarcasmx

 

Pomogłem? Kliknij Lubie To :)

Opublikowano

Witam.

Szukam GM'ów na dedyka.

 

Oferuję:

- Rangę [GM]

- Miłą atmosferę

 

Oczekuję:

- Dojrzałości

- Dobrego kontaktu

-Płacenia składek na utrzymanie serwera

Miło by było jakby znali zasady ortografii...

 

 

Kontakt:

- PW forum

Opublikowano

poszukuje.png

 

 

 

Witam poszukuje sponsora, który zakupił by serwer dedykowany bądź vps, nie oczekuje dużych zysków z is

;)

 

 

 

Oferuje:

 

 

~ Serwer ts

 

 

~ Serwer Metina

 

 

~ Zgrany team

 

 

~ Forum z licencją IPB (mpgcenter.pl)

 

 

Kontakt :

 

 

~ GG 6239770

 

 

~ PW

KONTO ZAMKNIĘTE

Opublikowano

Witam, poszukuje technika od sf 2k10

 

 

Wymagam:

-Kultury Osobistej

-Biegłości przy sf 2k10

-Audio+mic

 

 

Oferuje:

-Ogarnięty Team!

-Miłą atfosmerę

-Maszyne 16gb

-40% zysków z IS'u!

 

 

 

Więcej info pod PW :

 

 

 

 

*GG: 34243970

*Skype: ---

*PW Me

 

 

 

Ofe nieaktualne.

terrorbanner.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...