Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyspa Marzeń - Mapa której nie BYŁO


ArciiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mapka bardzo fajna tylko moim zdanie za dużo i za łatwo o surowce

Bardzo fajna tylko jest zadanie np ze 3 stacki wegla a tego wegla jest niewiadomo ile tak jak zelaza

 

 

Okej , dzięki za info .

Postaramy się troszkę utrudnić grę, ale nadal pozostaniemy przy opcji "przyjemnego grania" :)

quebocoelho

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mapka bardzo fajna :)

Pokój udało mi się znaleźć, jednak musiałem się trochę pomęczyć.

Proponuję jednak zmniejszyć ilość surowców.

Może jeszcze jakieś inne zadanie uda wam się wymyślić.

 

Fajne byłyby też nowe wyspeki.

Np.

- Wysepka neutralna(różne biomy)

- Wysepka las

- Wysepka pustynia

- Wysepka góra

- Wysepka nether

Opublikowano

Dziękujemy za wszelakie udzielone uwagi !

 

W Wersji v3 pojawią się :

 

prawdopodobnie :

 

- nowa wyspa

- kilka małych wysp

- wiele urozmaiceń oraz nowych questów .

 

na pewno :

 

- wiele dodatków związanych z wersją Minecraft'a 1.0.0

- niebo

- dodany biom bagienny

- dodana nowa wyspa z biomem grzybowym

- dodana nowa wyspa z wioskami npc i zagadkami .

- dodany "mały" nether

- dodane zostaną oznaczenia wysp .

- wyspa pierwotna zostanie urozmaicona maksymalnie .

- pojawi się też wiele niespodzianek , związanych z sylwestrem ! :)

 

Postaramy się wyrobić do końca listopada .

Czekajcie cierpliwie , piszcie uwagi , zgłaszajcie problemy !

 

 

 

@edit :

 

Prawdopodobnie wyjdzie również wersja v 3.1 z dodatkowa ogromną wyspą , z pięknym krajobrazem dzięki VoxelSniper , ale jak na razie to tylko plany, gdyż dopiero ogarniamy ten plugin ! <3

quebocoelho

Opublikowano

Jestem SpeDyJR mam prośbe do was nie reklamujcie swoich mapek ani niczego innego,zrobcie wlasna prezke

 

To jest blad ze z itemami zaczyna sie trzeba je poprostu wyrzucic

Opublikowano

@@@ref .

 

 

Z racji , że nie mam komputera (tj. JA) podejrzewam, że budowa mapki może się trochę wydłużyć.

 

 

@ proszę Moderatora/Adm. o zmienienie nazwy tematu na :

 

[Dl][survival]Wyspa Marzeń - Mapa której nie BYŁO !!!

quebocoelho

Opublikowano

Mapa ciekawa pobieram v2 a poda mi ktoś na pw co to za textury ? :)

 

Dzięki wielkie ! Textury to prawdopodobnie faithful 32x32 .

Mapka świetna. Czekam cały czas na v3. Daje Wielkiego +

 

Dzięki wielkie . Myślę, że mapka v3 ujawni się przed lub po świętach gdyż mam problemy komputerem oraz dostępnością minecraft'a .

 

Stay tuned for next news & Dzięki za zmianę nazwy tematu ! :)

quebocoelho

Opublikowano

Wersja v3 ukaże się przed trzydziestym pierwszym Grudnia . Wesołych Świąt ! :)

quebocoelho

Opublikowano

Okej ! Dzięki za podpowiedź ! Pomyślimy nad tym ! Trzymaj się ! : )

quebocoelho

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Czy tylko ja nie moge pobrać mapki? jak chce pobrać z "multiupload" i klikam skip ad to wyskakuje do poprania "ilivid" a jak chce pobrać ze "Speedy Share" to pisze ze nie znaleziono prosze pomocy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...