Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyspa Marzeń - Mapa której nie BYŁO


ArciiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobrze nam wyszla ta mapka arcik :)

 

Ehe ! : )

 

Mapa zarąbista, nieźle zrobiona. Lubię to dla ciebie.

 

Dziękujemy bardzo ! Miło nam . Nie masz może jakiś zastrzerzeń do mapy ?

quebocoelho

Opublikowano

Nie, ale trudno znaleźć te pokoje itp. :) Jak znajdę to napisze.

 

Okej, czekamy ! :) Gosper już znalazł ! : )

 

Znalazłem 1 pokój ;] Ach te zagadki :P

 

Gratulujemy ! Jesteś 1 , który się tym pochwalił. Możesz wstawić ss'a jak ten pokój wygląda : ) ?

 

 

@edit .

 

Dodałem w 1 poście procenty postępu robienia mapy ! Stay Tuned for next news ! : )

quebocoelho

Opublikowano

Oto 1 pokój. Nie powiem gdzie :D

 

OAEHG.png

 

Q6mKF.png

 

 

Okej ! Gratulacje . To prawidłowe pomieszczenie ! : ) Zadowolony z łupu :P ?

quebocoelho

Opublikowano

Nom :D już od ok. 1 godz szukam drugiego i ni chuja :P Podaj podpowiedz :D

 

Nie podpowiem już więcej ! :P Za dużo tego . :)

 

Niedługo ukaże się filmik z postępów wykonywania mapy v2.

quebocoelho

Opublikowano

ZAPOWIEDZ UPDATE'A V2

 

 

 

Jak na razie mało, ale żeby nie było większych spoilerów : )

 

Dobranoc ! : )

quebocoelho

Nowicjusz
Opublikowano

Ja znalazłem jedno sekretne pomieszczenie

 

 

 

Pod kamieniem który jest pod wodospadem

 

 

 

powinniście dodać bedrocka na dól mapy bo miałem już złoto diamenty i ogółem wszystko i spadłem :(

openskysyg.png
Opublikowano

Ja znalazłem jedno sekretne pomieszczenie

 

 

 

Pod kamieniem który jest pod wodospadem

 

 

 

powinniście dodać bedrocka na dól mapy bo miałem już złoto diamenty i ogółem wszystko i spadłem :(

Naprawcie tabliczkę o treści ,,zyaczymy powodzenia"

 

 

Co do 1 to gratulacje ! : )

Jeśli chodzi o bedrocka to nie . Ja kwidzisz w wersji v2 , będzie poprawione podłoże wyspy, tak jak nam to radził f0kus, więc nie będzie z tym raczej większych problemów !

quebocoelho

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, pobiore i edytuje posta. :)

Tak, jak obiecałem - Edit:

Mapka świetna, ale za cholere nie wiem, jak zacząć. :D

WolfTeamPL player

Opublikowano

Znalazłem 1 ukryty pokój. Jeżeli chcesz wiedzieć gdzie jest to napisz na pw. Liczę na ''lajki''

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, pobiore i edytuje posta. :)

Tak, jak obiecałem - Edit:

Mapka świetna, ale za cholere nie wiem, jak zacząć. :D

 

Dzięki ! Powiem Ci tyle, że na początku idź ściąć drzewo i przenocuj w wiosce npc . :)

 

Znalazłem 1 ukryty pokój. Jeżeli chcesz wiedzieć gdzie jest to napisz na pw. Liczę na ''lajki''

 

No, no . Widzę, że coraz więcej osób go znajduje ! :)

W następnej wersji zapowiadamy więcej atrakcji,więcej zadań , więcej ukrytych pokoi i możliwe, że wyspa będzie trochę powiększona !

 

Zaktualizowałem ilość % wykonania mapki v2 !

quebocoelho

Opublikowano

Aktualizacja: Trudno było zacząć, ale teraz mam 40 żelaza, wybudowałem już dość duży domek i odkryłem znaczną część mapy. Gra się naprawde przyjemnie. ^^

@EDIT: Znalazłem Buga! W jednym z Dungeon'ów jest Lapis Lazuli zamiast mob spawnera. Wyśle Ci kordy na pw.

WolfTeamPL player

Opublikowano

Aktualizacja: Trudno było zacząć, ale teraz mam 40 żelaza, wybudowałem już dość duży domek i odkryłem znaczną część mapy. Gra się naprawde przyjemnie. ^^

@EDIT: Znalazłem Buga! W jednym z Dungeon'ów jest Lapis Lazuli zamiast mob spawnera. Wyśle Ci kordy na pw.

 

 

Dzięki za informacje !

 

Oficjalnie podaję, że dzisiaj na 100% pokaże się wersja v2 ! Stay Tuned ! : )

quebocoelho

Opublikowano

UWAGA UWAGA!!!!! JEZELI CHCECIE Z NAMI POCZATOWAC TO DZISIAJ 2011-11-13 O GODZINIE 15.00 LUB COS TAKEIGO ;) ROZPOCZNIE SIE LIVE STREAM LINK ZOSTANIE PRZEZEMNIE LUB ARTA DODANY JAK NAJSZYBCIEJ!!!

Opublikowano

1. Jaki to texture pack w filmiku z v2 ?

2. To jest ta sama mapa tylko za z większą ilością skarbów ?

 

1.Faithful x32 .

 

2. Nie . Jest większa ilość skarbów, mapa została urozmaicona o nowe lokacje , łatwiej, a raczej przyjemniej się gra gdyż usunęliśmy sporo monster spawnerów i zostawiliśmy tylko kilka w kluczowych miejscach .

 

 

@edit :

 

Dodaliśmy również nowe questy , nowe miejsca ze skarbami ! : )

quebocoelho

Opublikowano

A co na takiej wyspie marzeń trzeba robić? To samo co na zwykłym świecie? :)

 

W pewnym stopniu tak ... masz w paczce w tej z mapą dołączone zadania , które należy wykonać . Są proste i są te trudniejsze . Wraz z kolejnymi aktualizacjami mapy, będziemy tak dodaać zadania, poprawki itd. aż dojdziemy do wersji finalnej .

quebocoelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...