Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyspa Marzeń - Mapa której nie BYŁO


ArciiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

co do live streama to niewiadomo jak to wyjdzie bo nie mozemy go uruchomic :D ale wrazie czgo czytajcie bloga a bedziecie na bierzaco :)

 

tak apropo jak macie pomysly na nowe zadania piszcie :)

Opublikowano

@up

 

1.Mistrz Łuku Legolas - Zabij 100 potworów tylko i wyłącznie z łuku

podpowiedź - Zapisuj sobie wyniki !!!

 

 

Dzięki . pomyślimy nad tym .

 

Jak macie jakieś uwagi/komentarze do mapy , proszę pisać ! ;)

quebocoelho

Opublikowano

WTF na tej mapie mam ender krowy i owce :D Dam screena jak jeszcze raz spotkam

 

1 Mob spawner oprócz w opuszczonej kopalni

 

EUaOG.png

 

 

Podpowiedz: Gdzie się chodzi po wodę ??

YNnkt.png

 

BHlbl.png

by

Baksiu

I am a Brony. Deal with it!

Budowniczy
Opublikowano

ZAJEBISTE! Musieliście się napracować. I dobry pomysł z tym, że wykorzystaliście SkyBlocka. Muszę kiedyś też spróbować! Zasysam + lubię to!

Opublikowano

WTF na tej mapie mam ender krowy i owce :D Dam screena jak jeszcze raz spotkam

 

1 Mob spawner oprócz w opuszczonej kopalni

 

EUaOG.png

 

 

Podpowiedz: Gdzie się chodzi po wodę ??

 

Ha ! :P Ale to jeszcze nie jedno z ukrytych 'pokików' bo pokojami , tego nazwac nie można ! :P

 

ZAJEBISTE! Musieliście się napracować. I dobry pomysł z tym, że wykorzystaliście SkyBlocka. Muszę kiedyś też spróbować! Zasysam + lubię to!

 

Pracowaliśmy około tydzień nad wersją V1 oraz 2 dni nad wersją V2 . Dzięki za słowa uznania !

quebocoelho

Opublikowano

Podoba mi się ale nie pochwalam tego że używacie modow i programów do robienia takich rzeczy (jestem na tyle głupi że wszystko zbieram xD)

Opublikowano

Podoba mi się ale nie pochwalam tego że używacie modow i programów do robienia takich rzeczy (jestem na tyle głupi że wszystko zbieram xD)

 

Było to robione , na serwerze MultiPlayer , jedynie z pomocą GameMode'a 1 <TooManyItems> oraz fly'a .

 

MC Edita i tym podobnych rzeczy nie używaliśmy, ale dzięki za krytkę ! : )

quebocoelho

Opublikowano

Czemu na tej mapie pojawiają mi się ender krowy , świnie , kurczaki ??

 

RmDkL.png

 

 

Hmmm ... wzajemna kopulacja świni i żółwia ? <3

quebocoelho

Opublikowano

Zastanawiam się tylko, dlaczego one się palą ... :huh: No dobra nie ważne koniec offtopu .

 

Zapraszam do , pisanie co zmienić, co dodać , co usunać ! :ninja:

 

 

 

@edit

 

Zapraszam do wypełnienia ankiety !

 

Pomoże nam to zobaczyć co dodać !

quebocoelho

Opublikowano

Arciik, mam do Ciebie pytanie. :D

Czy skoro jeszcze nie przeszedłem całkowicie wersji V1, mogę pobrac V2, czy będę narażony na spoilery? :D

@Edit: Aha, tak w mojej opinii, to mapa jest świetna, ale brakuje jakiejś głębszej fabuły. :P

@Edit2: Pobrałem mape v2, ale jest cholernie dużo bugów:

1. Zaczynasz z itemkami.

2. Zamiast obok wioski npc zaczynasz gre w wodzie.

3. Postać ciągle jest martwa, nie traci życia.

4. W ekwipunku zamiast normalnie stojącej postaci postać leży, jakby była martwa i świeci się na czerwono. To samo po kliknięciu F5.

WolfTeamPL player

Opublikowano

Arciik, mam do Ciebie pytanie. :D

Czy skoro jeszcze nie przeszedłem całkowicie wersji V1, mogę pobrac V2, czy będę narażony na spoilery? :D

@Edit: Aha, tak w mojej opinii, to mapa jest świetna, ale brakuje jakiejś głębszej fabuły. :P

 

 

Nie będę spoilerował , co będzie w następnej wersji, ale obiecujemy, że się o to postaramy ! : )

quebocoelho

Opublikowano

Okej , po wstępnych założeniach z ankiety wiemy już co możemy zrobić w wersji v3 . Prace już trwają .

Filmik ukaże się niedługo ! Stay Tuned ! : )

quebocoelho

Opublikowano

Zaktualizowałem postępy v3 ! Zapraszam do głosowania w ankiecie ! :rolleyes:

quebocoelho

Opublikowano

Ładna i dopracowana mapka podoba mi się Polecam ;*

 

Dzięki ! Właśnie pracujemy nad wersją v3 . Czekajcie z cierpliwością ! :)

quebocoelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...