Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyspa Marzeń - Mapa której nie BYŁO


ArciiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! : )

 

 

Zastanawiałeś , się kiedyś jak wygląda wyspa, która ... która jest taką wyspą na, której wszystko jest możliwe ?

- Pewnie nie .

Dlatego my mamy przyjemność przedstawić wam " Wyspę Marzeń " !

 

 

Screenshoty :

73048669.png

 

 

78148251.png

45059804.png

83681355.png

44643944.png

46003006.png

84472754.png

47642178.png

29885907.png[

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie zadania jakie czekają was - podróżników, czychają na was w folderze zawierającym save'a !

 

 

Jest to wersja v1 , więc prosimy o pomoc , lub raczej komentarze , na temat co zmienić/usunąć/dodać.

 

 

 

Życzymy miłej zabawy oraz gry ! : )

 

 

Mapa wykonana przez :

 

- ArciiK

 

- szymcio635

 

- SpeDyJR

 

- Zueler

 

 

Zezwalamy na kopiowanie na inne fora , warunek jest jeden :

 

Musi znajdować się w temacie dopisek :

 

Wykonane przez zespół : AsSZ .

 

 

 

DOWNLOAD

 

 

 

 

 

SKAN

 

 

 

POSTĘPY

 

V3

---------------------

99%

 

 

 

 

WERSJA V2

 

 

Co zostało dodane/zmienione ?

 

 

Skriny :

 

Wyspa przyjęła kształt, latającej wyspy :

 

 

 

post-318101-0-64362400-1321185175_thumb.png

 

Dodaliśmy biom grzybowy ! :

 

post-318101-0-93302000-1321185230_thumb.png

 

Oraz kilka górek ze skarbami ! : )

 

post-318101-0-44119100-1321185238_thumb.png

post-318101-0-31782000-1321185245_thumb.png

 

Mościk na romantyczne wieczory z Creeperami : )

 

post-318101-0-64493500-1321185259_thumb.png

 

Oraz brzozy , których wcześniej nie było !

 

post-318101-0-01864500-1321185269_thumb.png

 

Kilka podpowiedzi ... : )

 

post-318101-0-39382800-1321185281_thumb.png

 

Oraz wieeeeele atrakcji w cave'ach !

 

post-318101-0-97791500-1321185289_thumb.png

 

post-318101-0-33331300-1321185297_thumb.png

 

Usunęliśmy również kilka Monster Spawnerów, żeby nie było aż tak trudno i urozmaiciliśmy pobliskie cave'y !

 

 

 

 

 

Zapraszamy do pobierania !

 

 

 

DOWNLOAD :

 

 

 

 

SKAN :

 

 

 

 

 

W Wersji v3 pojawią się :

 

prawdopodobnie :

 

- nowa wyspa

 

- kilka małych wysp

 

- wiele urozmaiceń oraz nowych questów .

 

na pewno :

 

- wiele dodatków związanych z wersją Minecraft'a 1.0.0

 

- niebo

 

- dodany biom bagienny

 

- dodana nowa wyspa z biomem grzybowym

 

- dodana nowa wyspa z wioskami npc i zagadkami .

 

- dodany "mały" nether

 

- dodane zostaną oznaczenia wysp .

 

- wyspa pierwotna zostanie urozmaicona maksymalnie .

 

- pojawi się też wiele niespodzianek , związanych z sylwestrem !

:)

 

Postaramy się wyrobić do końca Grudnia , a jak nie to do połowy stycznia .

 

Czekajcie cierpliwie , piszcie uwagi , zgłaszajcie problemy !

 

Prawdopodobnie wyjdzie również wersja v 3.1 z dodatkowa ogromną wyspą , z pięknym krajobrazem dzięki VoxelSniper , ale jak na razie to tylko plany, gdyż dopiero ogarniamy ten plugin !

<3

quebocoelho

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ty to sam zbudowałeś? :)

 

Tak , korzystaliśmy z mapy SkyBlock, żeby zbudować, to w nieograniczonej przestrzeni .

quebocoelho

Opublikowano

Boshe :O . Mapa rewelacyjna tylko - za tego Pig-Mana czy jak mu tam . Odrazu pobiore gdy skan będzie. Lajk It.

@up to daj na jotti ;)

http://virusscan.jotti.org/pl

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Hmmmm.... Amazing xD like it tylko jedna uwaga na 2 screenie ucieło ci mapke xD

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Pytanie do was :

 

Czy ktoś już zdążył zauważyć jakieś błędy/bugi/niedociągnięcia na mapie ?

 

Proszę pisać ! ; )

Dzięki !

quebocoelho

Opublikowano

Mapka fajna ja też zbudowałem mapkę od SkyBlocka: SkyParkour :)

Zerknij i oceń :)

http://www.mpcforum.pl/topic/480201-mapaskyparkourposkaczemy-nie-dasz-rady/page__hl__skyparkour__fromsearch__1

"Like"

Opublikowano

Mapka fajna ja też zbudowałem mapkę od SkyBlocka: SkyParkour :)

Zerknij i oceń :)

http://www.mpcforum.pl/topic/480201-mapaskyparkourposkaczemy-nie-dasz-rady/page__hl__skyparkour__fromsearch__1

"Like"

 

 

Zobaczymy - ocenimy !

 

A tym czasem zapraszam do pobierania mapki oraz komentowania jak i zgłaszania błędów ! : )

quebocoelho

Opublikowano

Całkiem fajnie Ci to wyszło ;p

 

Tylko taka mała uwaga.

 

Rozumiem, że ta mapa ma imitować latającą wyspę więc polecam Ci poszperać w google odnośnie Floating Island.

W WorldEdit lub MCEdit można wykonać całkiem ładne latające wyspy :)

 

Generalnie cała geneza i wykonanie bardzo mi się podoba ;)

Opublikowano

Całkiem fajnie Ci to wyszło ;p

 

Tylko taka mała uwaga.

 

Rozumiem, że ta mapa ma imitować latającą wyspę więc polecam Ci poszperać w google odnośnie Floating Island.

W WorldEdit lub MCEdit można wykonać całkiem ładne latające wyspy :)

 

Generalnie cała geneza i wykonanie bardzo mi się podoba ;)

 

Dzięki za uwagę .

 

W następnej wersji spróbujemy coś takiego zrobić, myślę, że bedzie ciekawie !

Stay Tuned i zapraszam do oceniania ! : )

quebocoelho

Opublikowano

Wejścia do tych tajnych pokoji sa zamurowane czy mozna do nich normalnie wejsc?

 

Podpowiem tylko tyle, że są chowane pod jednym kamyczkiem stone'a .

quebocoelho

Opublikowano

AsSZ - Jeżeli nie będzie kolejnych wersji tej mapy to ja was znajdę i po kolei będę ubijał jak Creepery :D

Mapa superowa ! 5/5 + <3

 

Kolejne wersje będą jeszcze w tym miesiącu . Musimy wiedzieć co mamy zrobić, bo jak na razie dostaliśmy wskazówki , od f0kus'a . Zgłaszajcie błędy , poprawki , a nowe wersje będą najszybciej jak się da !

 

I ja mam szukac ich po całej mapie? xD W jakichs jaskiniach czy cos? ...

 

Nie. Masz w podpowiedzi , gdzie masz tego szukać ! : )

quebocoelho

Opublikowano

Ale tych kamieni stona jest w pizdu xD

 

To pierw pograj , zrób inne zadania , a potem zabierz się za szukanie tych pokoi .

Z czasem sam wpadniesz na to i się zdziwisz, że w takim miejscu było .

Wybacz, nie możemy podpowiadać gdzie co jest, bo to by popsuło całą zabawę !

 

 

@edit.

 

Osin, twój niebieski napis w sygnie daje ostro po oczach ! <_<

quebocoelho

Opublikowano

Zadania bardziej ogarnijcie ...

Na razie siedzę w jaskini z 10pochodniami , stolikiem i piecem ... Na dworze pada i koło wejścia mam całą armię pająków -.-

Pierwsze musicie pomyśleć co by pasowało do zadań a co nie :)

I polecam wam dodać więcej ciekawostek w podziemiach :D

Opublikowano

Całkiem przyzwoita mapa. I co najlepsze stworzona przez Polaków. I to mi się podoba masz + (lubię to)

 

P.S Dodałem twoją/waszą mapkę do mojego blooga link w sygnaturze i tak dodałem wasz dopisek ''Wykonane przez zespół : AsSZ . ''

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

Opublikowano

Zadania bardziej ogarnijcie ...

Na razie siedzę w jaskini z 10pochodniami , stolikiem i piecem ... Na dworze pada i koło wejścia mam całą armię pająków -.-

Pierwsze musicie pomyśleć co by pasowało do zadań a co nie :)

I polecam wam dodać więcej ciekawostek w podziemiach :D

 

Dzięki za podpowiedź i słowa uznania ! Pomyślimy co i jak : ) Jeśli chodzi o podziemi, to na pewno coś dodamy .

 

Całkiem przyzwoita mapa. I co najlepsze stworzona przez Polaków. I to mi się podoba masz + (lubię to)

 

P.S Dodałem twoją/waszą mapkę do mojego blooga link w sygnaturze i tak dodałem wasz dopisek ''Wykonane przez zespół : AsSZ . ''

 

 

Dzięki wielkie !

quebocoelho

Opublikowano

Bardzo ciekawie zrobione i rozbudowana mapa , powiesz mi w jakiej okolicy jest ukryty pokój ?

 

Łap lajka ;]

YNnkt.png

 

BHlbl.png

by

Baksiu

I am a Brony. Deal with it!

Opublikowano

Bardzo ciekawie zrobione i rozbudowana mapa , powiesz mi w jakiej okolicy jest ukryty pokój ?

 

Łap lajka ;]

 

 

Dzięki !

Widzę , że macie problemy z zadaniami .

Zrobię film , wrzucę na yt . z przejściem mapy.

 

Co do podpowiedzi ... hmm .. no ok... niech wam będzie, ale to jedyna podpowiedź ! : )

 

Poszukajcie w okolicy wodospadu ... a może pod nim ... ? nad nim ... ? ; )

quebocoelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...