Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[News] Zbanowane osoby na PB w BF3 Ciągle rośnie! [Statystyki]


Beater

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógłby ktos napisać, gdzie sprawdzić aktualne statystyki ludzi zbanowanych? i kraje w których jest najwięcej/najmniej osób zbanowanych?

Wasyl654.png

2pacr.png

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mógłby ktos napisać, gdzie sprawdzić aktualne statystyki ludzi zbanowanych? i kraje w których jest najwięcej/najmniej osób zbanowanych?

Czytanie pierwszych postów w temacie nie boli, ale OkeyDokey ;P

http://www.pbbans.com/mbi-overview-bf3-ov41.html

bądź klik >>>TUTAJ<<<

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Czytanie pierwszych postów w temacie nie boli, ale OkeyDokey ;P

http://www.pbbans.com/mbi-overview-bf3-ov41.html

bądź klik >>>TUTAJ<<<

 

Tyle to ja wiem, ale co dalej? tam mi tylko pokazuje kiedy i kto został zbanowany, a ja szukam z jakich krajów pochodzi największa liczba osób. Klikam tam globaly banned, ale nie wyskakują statystyki lecz notatka.

Wasyl654.png

2pacr.png

Opublikowano

Ogólnie polaków będzie mało zbanowanych z tego względu że ta gra jest za droga na jak na polskie realia + zarobki nie pozwalają na zakup sprzętu pod tą grę.

//pornografia

Opublikowano

No yeaa zaczęli banować

 

fajnie że jesteśmy na 1 miejscu na mniej zbanowanych

 

myślałem że jesteśmy na 1 miejscu banowanych

 

znają naszych graczy :D

 

Bo co wchodzę to 2 mecz z hackerami jest :(

nie reklamujemy yt.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

od Polski nawet bany się z daleka trzymaja xD heh "kocham" ten dziwny kraj.

noo widac ze pb tam robi swoje. Szkoda że warrock juz go nie ma :/

snikersproject1.png
Opublikowano

Nie wiem jak w bf3 można jechać na haxach? Ci co to robią próbują się dowartościować bo dostają po dupie 0-30 :D

TheBakuBOX.png
Opublikowano

mylicię się ;D. Polacy są najmniej banowani bo mają najlepsze czity, i tak jak powiedział ktoś @up nawet bany z daleka sie trzymają

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ten bany w PB są na serwery czy na cały BF ? Chodzi o to że ja jak mam np: bota do shakes and fidget to może mi dać bana w BF? Czasami może być tak że mam jakiś błąd lub update się nie powiedzie w BFBC2 to jest kick ale BF3 może być ban?

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Gdyby teraz producenci Call of Duty MW 3 wprowadzili PunkBustera to by poleciało jeszcze więcej banów niż w BF 3. No ale i tak na razie dają sobie radę.

Fan Call of Duty "od początku do końca".

71177835510520465939.gif

Opublikowano

A ja mam takie pytanko, czy na serwerach bez PB, grając na cheatach, też można dostać bana na całego BF'a3? Czy tylko na serwerach z PB?

76561198008004488.png

Opublikowano

Tylko na serverach z pb dostaniesz bana ^^

+ Większość serverów bez pb jest un-ranked

chociaz widziałem wczoraj ranked :D

OndteAw.png
Opublikowano

Ładnie odkopaliście temat.

 

Tylko na serverach z pb dostaniesz bana ^^

+ Większość serverów bez pb jest un-ranked

chociaz widziałem wczoraj ranked :D

Miałem już pisać, że chyba GGC jeszcze czuwa, ale przypomniałem sobie, że GGC przerwało współpracę z PB.

Opublikowano

up, ziomek dupa :

For the following games the punkbuster support from evenbalance was discontinued since october:

 

 

- Prey

 

- Doom 3

 

- Enemy Territory

 

- Quake Wars

 

- Quake 3

 

- Return to Castle Wolfenstein

 

 

This just means that there are no updates for the punkbuster software anymore. The possibility to setup GGC streaming, to stream and to report cheaters is provided by us and will be continued as it is independent from the pb support of evenbalance.

 

 

Nie w Bf3

^^

OndteAw.png
Opublikowano

Oj miśku, nie wiem o co Ci chodzi i po co wkleiłeś tekst odnośnie zawieszenia supportu, ale niech Ci będzie.

Na GGC nadal można zarejestrować serwer, więc chyba GGC nadal się trzyma w BF3.

Dodatkowo napisałem dobrze, PB już nie dzieli listy banów z GGC:

Therefore we would like to inform you that PBBans canceled our partnership and will not use our banlist as an external banlist, nor allow our SGAs using theirs as external banlist.

 

 

Opublikowano

Czyli BF nie powinien zostać zbanowany za grę na cheatach na serwerze bez PB? Dobra, dziękuję. A jeszcze takie pytanko - wiadomo już może, kiedy odbanują wszystkich graczy z PB po tym włamaniu? Bo chciałbym już pograć na normalnych Polskich serwerach z PB ;)

76561198008004488.png

Opublikowano

Czyli BF nie powinien zostać zbanowany za grę na cheatach na serwerze bez PB? Dobra, dziękuję. A jeszcze takie pytanko - wiadomo już może, kiedy odbanują wszystkich graczy z PB po tym włamaniu? Bo chciałbym już pograć na normalnych Polskich serwerach z PB ;)

Nie, nie wiadomo.

Gość malutki688
Opublikowano

haha zabnowali polaka z kotrym gralem :D

Opublikowano

Napisze to co kOlega napisał pare postów wcześniej. Polaków nie banują, ponieważ ta gra jest za droga na byle hackowanie. W takIm combatarms albo warrocku hackują bo są to gry darmowe... No i do tego dochodzi ban na mac lub coś podobnego.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak odbanowac konto ?

Przestań spamować w każdym temacie, napisałem Ci już abyś napisał do supportu, jeżeli używałeś cheatów nie ma możliwości odbanowania.

Opublikowano

tak czytam i zadam takie pytanie które mnie dręczy.

 

Przykładowo kupię teraz Battlefield 3. Wiadomo, odpalam itp itd. Cheatuje na jakimś serwerze z Pb. Dostaje bana/perma. Wtedy w ogóle nie mogę grać w Battlefield'a czy tylko na tym serwerze na którym mam ban? Jeśli na całą grę to ja nie rozumiem cheaterów. Wiadomo, jest frajda jak zabijesz 32 osoby z noża (przykład) ale to OSZUSTWO + nigdy już nie zagrasz. Tak więc moim zdaniem, choć jest to forum o "czitach" nie powinno się tak robić.

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Witam mam takie pytanie jak sie zakupi nowy klucz do bf3 czy można go użyć żeby odblokować stare konto ??

Nie, nowy klucz nowe konto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...