Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[News] Zbanowane osoby na PB w BF3 Ciągle rośnie! [Statystyki]


Beater

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BF3 zapezpieczyło sie naprawde dobrze... oto Lista banów premament na PB w BF3

ta liczba ciągle rośnie a głupi PB wykryje nawet CrossHair!.. 0002541.jpeg

 

http://www.pbbans.com/mbi-overview-bf3-ov41.html

 

29.10.2011 (godz 23:34) - 133 Bany i 0 osob odbanowanych

30.10.2011 (godz 14.42) - 188 Banów i 0 osob odbanowanych

30.10.2011 (godz 23.44) - 217 Banów i 0 osob odbanowanych

31.10.2011 (godz 21.19) - 267 Banów i 0 osob odbanowanych

1.11.2011 (godz 19.19) - 346 Banów i 0 osob odbanowanych

2.11.2011 (godz 20.55) - 405 Banów i 0 osob odbanowanych

5.11.2011 (godz 01.06) - 567 Banów i 0 osob odbanowanych

7.11.2011 (godz 16.57) - 750 Banów i 2 osoby odbanowane

11.11.2011 (godz 10.50) - 913 Banów i 2 osoby odbanowane

15.11.2011 (godz 19.45) - 1,182 Banów i 4 osoby odbanowane

20.11.2011 (godz 19.45) - 1,626 Banów i 5 osoby odbanowane

 

ZBANOWANYCH POLAKÓW (6/7)

 

[NICK IP KIEDY]

 

pl1111 83.29.*.191 Oct 29, 2011 10:10 am

 

Festexx 87.199.*.69 Oct 30, 2011 4:53 pm

 

szprycha81 83.10.*.36 Oct 31, 2011 9:57 am

 

lolek143 31.63.*.68 Nov1, 2011 5:09 am

 

nevidemon 83.28.*.190 Nov2, 2011 2:10 pm

 

wislak2011 83.30.*.61 Nov17, 2011 6:30 am

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAJWIECEJ ZBANOWANYCH (kraje)

 

1st. SŁOWENIA

2st. USA

3st. KANADA

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NAJMNIEJ ZBANOWANYCH (kraje)

1st. POLSKA

2st. JAPONIA

3st. HISZPANIA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Myślę że BF3 będzie wolny od cheaterów..

Dla Jednych lepiej dla drugich gorzej.

 

Średnio wychodzi że ktoś jest banowany co 15 - 30 min

Myślę że PB uzbroiło sie po zęby... mając u boku BF3 i zarobki mają coraz lepsze zabezpieczenia.

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dopiero była premiera gry a już tyle osób zbanowanych.

Widać PB jest przygotowane. Od czasu Battlefield Bad Company 2 zabezpieczenia bardzo się poprawiły.

virttu.png

 

zlzr7r.png

Pasjonat
Opublikowano

@up

 

Hehe Moim zdaniem Polacy utrzymywać się będą w ostatniej dziesiątce krajów pod względem zbanowanych krajów.

 

@TOPIC Miejmy nadzieję że PB będzie cały czas wykrywać tych "cziterów", aby przyjemniej się grało.

 

Ciekawi mnie czy to banują po ip i czy klucze które zostały wykorzystane i właściciele zostali zbanowali to czy mogą ich jeszcze raz użyć.

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

@up

 

Banowany jestes na Guid w komputerze... np na hardware dysku twardego albo mac Karty sieciowej

a najgorsze jest to że PB to najlepsza firma anty cheaterska :) i jest w prawie wszystkich dobrych grach więc

jak tylko cie zbanują w BF3 to gdzie indziej już sobie nie pograsz np.. Cod MW3 :D czy tam inne gry z PB

 

ja osobiscie Mialem juz Global Bana 2 razy na PB za pierwszym razem zmienilem komputer a za drugim hardware...

tera mam czyste papiery bo komp nowy pod BF3 heh

 

co od PB to ich pracownicy zarabiają w 2 strony dostają kase za ochrone przed cheatami i sami sprzedają VIP hacki których PB nie widzi heh :)

 

 

@down aaa i Klucze też są zbanowane więc 129.99 idzie w błoto za twoją głupote :) ( za bf3 np)

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
Opublikowano

@up wiesz co... właśnie nie wiadomo czy po zaktułalizowaniu PB ono zostaje w grze czy tylko na serverach z pb działa..

jak mowisz prawde to moge porobic jakies cheaty do bf3 na servery bez PB :)

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
Opublikowano

Mi się tak wydaję....bo po co miałyby być serwery bez PB i z PB? Jeżeli PB by działało na serwach non-PB to co? To to nie miało by żadnego sensu .... poza tym ja gram czasami na serwach bez PB i luzie tam mają takie staty, że aż grać sie nie chce, 30:0, kto takie wbije? NIKT(Oczywiście bez cheatów nikt :D)

33tgl5w.png

 

Daj +

Opublikowano

Yeah wkońcu gra bez cziterów :)

Ale staty tych zbanowanych to porażka.

Wydali po 130 zł i wtopa.

Do końca roku liczę ,że będzie ok. 3000 zbanowanych.

Tylko ja będę musiał pewnie pousuwać z kompa CheatEngine, Injectory i inny szajs przez którego mogę kasę stracić.

Pozdro dla grających FAIR ^^

Opublikowano

Gra bez cheaterów? Chyba tylko na PB ON, gdyż z tego co właśnie lookam ... to zobaczcie sobie serwery na których zostali zbanowani ... sprawdziłem 20 pierwszych ludzi i ich serwery, na każdym PB ON, to oznacza że na serwerach PB OFF nadal grają cheaterzy.

33tgl5w.png

 

Daj +

Bywalec
Opublikowano

Gra bez cheaterów? Chyba tylko na PB ON, gdyż z tego co właśnie lookam ... to zobaczcie sobie serwery na których zostali zbanowani ... sprawdziłem 20 pierwszych ludzi i ich serwery, na każdym PB ON, to oznacza że na serwerach PB OFF nadal grają cheaterzy.

Po to właśnie są serwery PB OFF :D

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Opublikowano

Czemu? Ja mam ponad 20 lvl, a nie grałem od początku premiery oraz wyjechałem do babci na groby+ teraz chodzę do szkoły. Osoba która tylko grała od premiery powinna mieć i 40 lvl ....

33tgl5w.png

 

Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...