Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: artas138

Wiek: 15 i pół :P

Staż gry: od beta 1.6

Przeczytałeś regulamin?: tak :)

Polecajacy: nikt nie polecal :D

 

PS:sry nie przeczytałem odp o +1 up

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

comerthize dodany zapraszam do gry

 

zielin nick zajęty

 

szajwus popraw podanie

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze:

KaMaZZi

Wiek:

17

Staż gry:

Od 1.3

Przeczytałeś regulamin?:

Oczywiście

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

KaMaZZi i GodziX dodani zapraszam do gry.

 

Panowie wyżej polecam "minecraft version changer", pewnie update zrobiliście do 1.2 a nasz serwer jeszcze na 1.1 do czasu ukazania się pluginów na 1.2

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

OKEJ LUDZIE! WBIJAJCIE BO NUDNO! 5 MIN NA WPIS NA W-L! i zaraz będziecie dodani ... mało ludu, potrzebujemy was KUFAH!

Opublikowano

Nick w grze: Genghis

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 11 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chciałbym poznać serwer, klimat tam panujący. Stworzyć swój własny dorobek, poznać ludzi. Ogólnie chcę spróbować tam zagrać

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów? a jak inaczej. Of course

Zareklamujesz nasz serwer?: O ile zajdzie taka potrzeba

Opublikowano

Nick w grze: Wianci Inaze alepostac (3 osoby)

Ile masz lat?: 18

Staż gry: 3 lata

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: ta

Zareklamujesz nasz serwer?: Może

Grasz?

Opublikowano

Witam Chciał bym wam zaprezentować serwer:

 

Extremecraft

 

 

UWAGA !!! została zmieniona ilości slotów na 150. Jeśli zajdzie potrzeba zostanie ona zwiększona do 250+

 

 

Nie jest to serwer który padnie po kilku miesiącach!!!!

 

 

Serwer posiada whitelist ponieważ nie chcemy na serwerze dzieci neo które zmieniają 20x nick

 

IP: s.extremecraft.pl

 

IP TS3 : ts.extremecraft.pl

UWAGA UWAGA!!

 

Dodano nową linijkę do wzoru, jest nią Polecający ... jeśli dana osoba zaprosi minimum 15, które będą cały czas grać, dostanie rangę VIP (lecz bez dodatkowej działki ) na czas określony przez administrację serwera. Myślę, że to skłoni was do polecania serwera innym graczom

 

SS'y z spoutcraft'a

 

 

20111231150048.png

 

20111231150119.png

 

20111231150140.png

 

20111231151005.png

 

 

Serwer już jest dostępny na 1.0.0

 

Oto klienty serwera [spoutCraft]:

 

Tu oryginalny, dla graczy którzy mają konta premium:

http://dev.bukkit.org/client-mods/spoutcraft/files/9-automatic-updater-exe

 

 

A na tym możecie grać nie mając konta premium:

 

http://www.speedyshare.com/file/7xeK6/ExtremecraftNonPremLauncher.exe

 

 

I do tego skan installera, żeby żaden niewyżyty pseudointeligent nie miał się do czego przyczepić :)

 

 

 

 

 

captureqjp.png

 

Klient premium :

Skanu myślę, że nie potrzeb gdyż jest to plik z oficjalnej strony bukkita. Jeśli jednak będzie potrzeba to dodam.

 

 

 

Instrukcja intalacji

http://www.mpcforum....miumnonpremium/

 

 

 

Tu macie wzór whitelist proszę się do niego zastosować!!

 

Nick w grze :
Wiek :
Staż gry :
Przeczytałeś regulamin :
Polecający:

 

Info o maszynie,ilości światów itp:

CPU: i7

 

RAM: 24GB

 

HDD: 2tb sata2 icon_smile.gif

 

Łącze: 100mbs

 

Światy: 3(RP,SURV,NETH)

 

Zwierzęta: ON

 

Potwory: ON

 

Whitelista: ON

 

Średni lag: 100-150ms

 

Info:

*Stan konta sprawdzamy komenda /money

*Wypłacamy komuś pieniądze komenda /money pay [nick] [kwota]

*Na start dostajemy pokój w hotelu

*Pierwsza działka o rozmiarze 20x20 kosztuje 20000

*Następne działki [w mieście] x*y*200 , [Poza miastem] x*y*400

*są rożne typy działek drewniane,ceglane itp. Na każdej z tych działek przynajmniej ściany muszą być z sugerowanego surowca

*Każdy grasz może ustawić sobie 1 home komendą /sethome

*Działki pod plantacje kosztują 30k a mają one rozmiar 15x15 i o wysokości i głębokości 40 x 20

 

Administracja:

 

*Alanthi

*Aristofphat

*Michji

*KemiBoy12

*Kiomek

Nick w grze :PivotJr ( mam premium)

Wiek :14

Staż gry :od 5 miesiecy

Przeczytałeś regulamin :Oczywiście

Polecający:Nikt , sam znalazłem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...