Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze : marcin1350

Wiek : 14

Staż gry : kilka miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Nikt

Cos od siebie : Jestem ogarnięty i miły do czas póki mnie ktoś nie sprowokuje.Potem wybucham i roje wszędzie zgubę...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszyscy dodani i przepraszam że dopiero teraz ale sprawy rodzinne oderwały mnie od kompa :)

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : Eurodos

Wiek : rocznikowo 15

Staż gry : pół roku

Przeczytałeś regulamin : jasne

Polecający: brak

eurodos.png

Opublikowano

Wiemy i jesteśmy w trakcie zmian ale to musi potrwać ponieważ nie wpuścimy graczy na coś co może nie być stabilne lub dopracowane.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Michalw95

Ile masz lat?: 14

Staż gry: od 2 lat

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Witam chciałbym zagrać na waszym serwerze z powodu dobrze rozbudowanego serwera. Lubie tego typu serwery ale szczególnie ten ma to coś...

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się nakręcić filmik.

Opublikowano

Nick w grze :SBP

 

Wiek: 18

 

Staż gry: kilka lat, z przerwami

 

Przeczytałeś regulamin: pewnie

 

Polecający : Nikt

 

Chce tu zagrać bo szukam serwera z PvP, z duza iloscia graczy. Hmmmm chyba znalazlem nie?

;)

Opublikowano

Nick w grze:

goold

Ile masz lat?:

14

Staż gry: rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Serwer zapowiada się nieźle. nie jestem neo-kidem który rozwala innym domy , budynki . Lubie takie ogarnięte serwery.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?:

Postaram się

l3mon.png
Opublikowano

Nick w grze: YankeeS

Ile masz lat?: 19

Staż gry: 3 miesiące

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Oferujecie niezłe warunki rozwoju gry. Dysponujecie niezłym sprzętem technicznym. Serwer jest na większą skale i na pewno będzie trzymał się bardzo długo.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Przeczytałem na forum, zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak będzie dobry, wyślę go kumplowi i wstawię reklame na inne forum.

Opublikowano

Nick w grze: Arto

Ile masz lat?: 15

Staż gry: od 1.7.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Myśle że server ogarnięty.Mam nadzieje ze szybko nie padnie.W tym momencie poszukuje servera z ogarniętą administracją

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: TAK

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się

Opublikowano

Nick w grze: DawidQ

Ile masz lat?: 17

Staż gry: Okolo miesiaca.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Mam nadzieje, ze ogarnieta administracje oraz graczy... A takze ciekawe mozliwosci ;)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak.

Zareklamujesz nasz serwer?: O ile bedzie warto.

Opublikowano

Nick w grze:

Gimperek

Ile masz lat?:

16

Staż gry:

od IndDev

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Serwer zapowiada się ciekawie.Razem z kolegą chcieliśmy zagrać na tego typu serwerze.Z chęcią bym wszedł na ten serwer i dobrze się bawił.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jak bedzie zaje**** to tak.

:)

50 postów X

100 postów X

200 postów X

 

Minecraft, to program przelewania wyobraźni na monitor
Opublikowano

Nick w grze : PietruchPL

Wiek : 15

Staż gry : Czy to wazne :D? Od 1.4

Przeczytałeś regulamin : Taa..

Polecający: Brak

Opublikowano

Witam, od dzisiaj będą na serwerze dni otwarte. Czyli takie że nie będzie Whitelist w tym czasie. No dobra ale co z graczami którym się spodobało i chcą grać dalej ? Pierwszą rzeczą jaką powinni zrobić jest napisanie podania na forum. Ok, ale co z hotelami ? Hotele będą przyznawane tylko i wyłącznie poza wolnymi dniami. Kiedy będą wolne dni ? Wolne dni będą zaczynać się w piątek wieczorem oraz kończyć w niedzielę wieczorem. Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie proszę tutaj pisać bądź na PW do mnie.

 

 

Pozdrawiam administrator NeK6683.

Opublikowano

Nick w grze:

Daskaro

 

Ile masz lat?:

14

 

Staż gry: rok

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Myślę że serwer ma ogarniętą Administrację. Podobają mi się takie serwery. Nie niszcze ani nie okradam innych ludzi.

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście

 

Zareklamujesz nasz serwer?:

Postaram się

Jeżeli Ci pomogłem daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...