Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DIABOLINO RUNNING ! BETA TEST PL HAMACHI ZAPRASZAMY ! 1k SILKów NA START!


selenix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak Więc Mamy Bete Diabolino !! Polski Server !! FILMIK PROMO!!!

 

ZAPRASZAMY !!

Info Hamachi ;

Kanał DIABOLINO_POL Haslo diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL1 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL2 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL3 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL4 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL5 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL6 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL7 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL8 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL9 Hasło diabolino

 

Kanał DIABOLINO_POL10 Hasło diabolino

DIABOLINO_POL11,12 itp !!

I tak samo 11,12,13,14,15,16,17,18,19,20 !!! na hamachi ! !!

 

SERVER STATS:

 

1. LEVEL CAP 110

2. Catapity :1000

3. Server: 24/7

4. :) EVENTY!! (JG SOUTH)

5. Do zdobycia w zawodach super itemy dzięki którym będziecie HEROSAMI !!

6. Itemki na start :

 

Globale

Reversy

Grab Pet

Attack Pet

BERSERKER SCROLL

Speed SCROL

AVATAR WING

Inventory Scroll

Monster Summon Scroll

 

 

 

EXP ; 200x PARTY EXP : 200x

SP ; 250x

DropRate : 65x

GoldRate : 200x

MAGIC POP RATE (40%) !!

Alchemy Rate 2x !!

 

Donate Na STRONCE!!

 

 

1.188 WERSJA CLIENT : http://www.multiupload.com/OIR5QYTOG3 ;)

 

MEDIA pk2 DO POBRANIA NA STRONIE GŁÓWNEJ!!! !! !! ABY STRONA REJESTRACI DZIALAŁA ORAZ silkroad.exe (launcher) MUSICIE BYC ONLINE NA hamachi !!!!

 

 

www oraz REG PAGE : !!!!!!!!!!!!

 

http://5.37.32.202:98 STRONA GŁÓWNA

 

MEDIA PK http://www.multiupload.com/MGB63EEY28

 

GameMaster's:

 

[GM]Selenix (HOSTER)

[GM]Maras

MINIA

 

 

Żadko odpisuje dlatego proszę by odrazu wbijac na kanał hamachi ! ;) jeżeli bedzie full spróbować inny .. NA START 50k Skill Point Oraz Nowość WSZYSTKIE NOWE KONTA DOSTAJA 1milion Silków !! Na start !!!

 

TEN FILMIK OTRZYMAŁ 2 MIEJSCE W KONKURSIE PROMO DIABOLINO GRATULACJE !!

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chętnie spróbuje ino może wszedłbyś na gg

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

oOo kochane LifeSro i ApSro, już macie po graczach, bo wchodzi nowa era, era darmowych silków, przygotujcie się na większą ilość graczy, bo nadchodzi Diabolino Silkroad - PL ;]

Pozdrawiam ^^

Opublikowano

+ osoba zakłada która jescze 3 dni temu nie umiała sobie poradzić z plikami

+ osoba zakłada która jescze 3 dni temu nie umiała sobie poradzić z plikami

 

szybko się uczymy :) a nikt od razu wszystkiego zrobić nie potrafił

:) więc bez takich proszę ;p

Opublikowano

Z tego co zauważyłem Całe LifeSro to potrafi ino wszystko i wszystkich krytykować...

rafdzio_ skoro jesteś tak wszech doskonały To może w swej doskonałości nie krytykował byś innych co ? jak dla mnie przemawia w tobie zazdrość zazdrość tego że powstają inne "polskie"servery

A tak między nami jesteś niezłym Hipokrytą

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

@UP

Nie tylko wg mnie osoba która jedzie ciągle na tutkach i która prośi innych o pomoc nie powinna mieć własnego server'a.

Bo jeżeli coś się zepsuje nie wiadomo co robić tylko dodac temat na epvp i czekać na odp

Nie Wg mnie dobrze niech powstaja ale nie takie które się rozlecą .

@EDIT

Bo pozniej Polacy mają opinie jako dziecacy zakładajacy server myślacy o zyskach wgl się nie znajac

TIOiE.jpg

Opublikowano

Nie Wg mnie dobrze niech powstaja ale nie takie które się rozlecą .

A powiedz mi dlaczego twierdzisz że od razu się rozlecą od razu przekreślasz go nie dając mu cienia szansy być może nie znając człowieka który robi ten server Jakbyś nie wiedział To nie od razu Rzym zbudowali A jeśli szybko się uczy i ogarnięty to po pewnym czasie Sam sobie da rade z plikami błędami itp itd...

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

1.Z pliakmi sobie nie radził

2. Stoi na hamachi ( zapewne na własnym kompie . Zapewne na łaczu max 20 mb. Zapewne utrzyma max 60 osób bez lagów ) Czyli nie powinno to być Open Beta

3. Nie znam go . Ale widziałem jego posty z prośbami o pomoc

TIOiE.jpg

Opublikowano

@up

Czyli mam rozumieć że ty nigdy o pomoc nie prosiłeś wszystko wiedziałeś itp?...

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

@UP

Jeżeli czegoś niewiedziałem miałem osobe która mi pomagała nie zakładałem tematów i nie wiedziałem co może być przyczyną Nieprawidłowego połaczenia z DB...Jak czegoś niewiedziałem to były to większe kwestie ...

TIOiE.jpg

Opublikowano

Ale jednak o pomoc prosiłeś...

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

@UP

Jeżeli czegoś niewiedziałem miałem osobe która mi pomagała nie zakładałem tematów i nie wiedziałem co może być przyczyną Nieprawidłowego połaczenia z DB...Jak czegoś niewiedziałem to były to większe kwestie ...

 

@UP

 

On takiej osoby nie miał więc pisał takie posty nikt mu nie broni , jeśli Ty taką osobę miałeś to po co się wogóle kłucić

d(

-.-)b Grube Jointy 2 d(-.-)b

18706.png

Opublikowano

Tak więc na razie nie wnikam w te kłutnie bo to bezsensowne prosiłem o pomoc bo nikt nie jest idealny a jak widac mało jest polskich serverów z resztą do wszystkiego i do wiekszosci doszedłem juz sam ;) teraz uploaduję media pk ;) dzięki któremu juz nie trzbea bedzie laczyc sie przed edx mało tego zmieniłem alchemy rate na wieksze oraz magic popa ;) teraz bawie sie przy stronce reg page oraz przy zmiennym ip zrobie łacze na stałe . Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Nie spamować ! Jeszcze trochę i niedługo wprowadzę zakaz wypowiadania się innym "Owner'om" serwerów żeby zapobiec zbędnych kłótni i spamu.

Rofdzio___ piszesz najwięcej w tematach u konkurencji.. bardzo krytykujesz serwery innych ale w waszym temacie to jest lajt. Uszanuj to a nie...

b577e893e102f.png

Opublikowano

@2UP

Nie będe szanował. Każdy ma i prawo wypowiedzieć się w naszym temacie " Server do bani itp" Ale jeżeli widzę że osoba która zakłada server niema ogaru w plikach to po co taki server.? Skrytykowałem Lysse? Nie bo wiem że stiffi sobie poradzi z plikami.

TIOiE.jpg

Opublikowano

Stronki jest ale w budowie :) to znaczy do jutra chyba juz bedzie a ogolnie juz wszystko uporządkowałem obeznałem sie ze wszystkim i jest git gracze przybywają po mimo tego że hamachi z czego bardzo się cieszę z resztą silki za free dobry exp fajny magic pop i na pewno się nie nudzi tak jak na niektórych serwerach ;) a i tak szybko go postawiliśmy bo zajeło nam to 3 dni ;P

 

@2UP Nie będe szanował. Każdy ma i prawo wypowiedzieć się w naszym temacie " Server do bani itp" Ale jeżeli widzę że osoba która zakłada server niema ogaru w plikach to po co taki server.? Skrytykowałem Lysse? Nie bo wiem że stiffi sobie poradzi z plikami.

 

nie wiem czlowieku po co Ty sie dalej udzielasz : ) zal Ci dupe sciska czy jak ? ten serwer to nie Twoj problem lepiej sie zajmij swoim na ktorym gra max 30 osob w porywach :) wielko znawco i programisto lifesro ktory pozjadal wszystkie rozumy , to jest ostatni post ode mnie w Twoim kierunku :) nie mam zamiaru dalej sie wypowiadac na ten temat i dyskutowac z kims takim :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...