Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witamy na nowym MPCforum :)


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dla mnie super wszystko, podoba mi się ten panel moderatora, wygląd jest też całkiem ciekawy :) Całkiem przyjemnie się teraz pracuje.

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

też nic nie ogarniam ;/ nawet statusu nie umiem napisać ;/

 

@omek wchodzisz w Profil i masz tam status po lewej np kliknij na swój nick : d piszesz Ok i tyle ^.-

Wygląd mi sie podoba wszystko jest tak jakbym chciał.

 

Ale ból nie ma już + i - tylko facebookowskie lubie to najfajniej jak ktoś zbierał minusy jak ja.

Nie ma czasu Online..

 

Wady i zalety chociaż wolałem starą wersje

 

 

m tamtą wersje Fluo nie ma ;/

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Pamiętam, że tak samo było jak zmieniona została ta skórka, tęsknię trochę za klimatem tamtej żółtej skórki :D.

Ale do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić, ja też nie ogarniam :). Jou

Opublikowano

Coś jeszcze , szkoda, że nie ma daty rejestracji . No i jak UP, fajny był ten żółto-czarny skin ;D

 

jest data reje wchodzisz w kogos profil i pod nickiem np u ciebie

 

hackerX

Rejestracja 05 cze 2009

sygna1.png

Opublikowano

Forum szybciej działa co jest wielkim Plusem, lecz trzeba usunąć jeszcze parę błędów, dodać Czas Online, i dodać znaki "łąę" itd. np. podczas wysyłania raportów.

Opublikowano

A j nie wybaczę ipb plusów, rankingu, lubię to i fluo :<

 

EDYTA

jest dużo fajnych zmian ale tych niefajnych też troszkę jest :<

 

@kokosz - zmień w author_info (płeć, lokalozacja etc.) rozmiar czcionki na 11px, wygląda schludniej :)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

kokosz odczytasz to pw;x Przy rejestracjii pisze

Wpisanylogin jest....

nie ma spacji

Skrypt co przychodzi reset hasła na emaila nie dochodzi!

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

Forum bardzo fajne, sam posiadam IP.Board 3.1.4 i chce też aktualizować do nowszej wersji, ale nie wiem czy tego jeszcze chce, bo jeżeli mi sie nie spodoba to będzie lipa a cofnąć aktualizacji nie mozna ( z tego co wiem ). Jeszcze małe info, od kąd ta aktualizacja weszła w życie forum, to zdaje mi się że skrypt o wiele wolniej chodzi w sensie:

 

Chciałem zmienić skórke to przegladarka mi sie zwieszała jak i forum.

Dość długo trzeba czekać jak wchodzi się na jakiś temat.

 

 

Mam jeszcze kodzik, który znacznie przyspiesza forum przy wielkich forach.

 

Pozdrawiam.

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

Kolo swojego nicku w prawym górnym rogu dajesz tą strzałkę> ustawienia i w informacja o profilu masz przycisk "Edytuj stronę o mnie " ^

32354141673387527780.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...