Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pożegnanie starej wersji mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hehe. Przyzwyczaiłem się do tej wersji... Zawsze jak widzę ją gdzieś to odrazu mpc mi sie kojaży ;p Mam nadzieję że nie będzie oczojebna ;p

Intel Core i5 3550 (3,3Ghz) | Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256 bit | MSI Z77 G43 LGA 1155 | GoodRam Play 2x4 GB 1600 CL 9 | Segate Barracuda 1TB 64 MB 7200rpm | Asus mw201u

Opublikowano
Co najważniejsze mpc zmieni również swoją misję...

Intryguje mnie jeszcze ta wypowiedź,obecnie misją mpc według mnie jest

najlepsze wsparcie w grach mmorpg,najlepsze porady,najlepsze

cheaty.Czyżby jakaś nowość dotycząca tematyki?

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano

Boze ale afera o byle gowno ... ip.b sie nie zmieni diametralnie a kokosz czekal na rozwoj pluginow na nowa wersje 3.2.3 nie rozni sie wiele pare zeczy ulepszonych i gwizdek a mpc nie zmieni sie .

logo.png

Niedługo :P 1 Server Anty-MPC team :P

 

 

[HA]Fighter

[HA]JachuPL tak to on !

[GA]Arczi

[GA]Gregski

 

Zero Diablic itd.

Opublikowano

Parę fotek zrobiłem, które sobie zapisze 'w o mnie', żeby nie zginęły. :P

 

http://imageshack.us/g/80/lalal2u.png/

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Boze ale afera o byle gowno ... ip.b sie nie zmieni diametralnie a kokosz czekal na rozwoj pluginow na nowa wersje 3.2.3 nie rozni sie wiele pare zeczy ulepszonych i gwizdek a mpc nie zmieni sie .

 

jak się zmieni kilka "zeczy" to fajnie..... Gzz orto :P Pogratulować

 

Sam załóż jedno z najbardziej rozpoznawanych for w Polsce i jedno z najwiekszych i dopiero się odzywaj - ok ?

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Nie zrobię sobie słit foci.

 

Parę fotek zrobiłem, które sobie zapisze 'w o mnie', żeby nie zginęły. :P

 

http://imageshack.us/g/80/lalal2u.png/

 

Brzydki skin windowsa.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

ja będę czekać aż sie pojawi i komentarz pozytywny myśle że wystawie, będzie nudno do czasu.

Gdyby ta zmiana mialaby trwać wieki nie pójdę spać będę cierpliwie czekał

sig.png

Zapraszam!

No to ACTA!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...