Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT][DL] Zarabianie money oraz expa - bot


Master Flow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@3up

Też tak mam

 

@2up

Wytrzymałość spadnie do zera, ale to Ci nic nie zrobi z samochodem :)

 

@up

Nie wiem co jest przyczyną.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ja wgl. nie wiem jak to zrobić ;( Tego bota włączam i musze jeszcze go w cheat engine znalezc i otworzyc?Jak wchodze do gry to mam wlaczona pauze i pokazuje mi czy chce wyjsc z gry jak klikam cancel to sie nic nie dzieje, nic nie moge kliknac i samochod tez sie nie rusza, o co chodzi?

Opublikowano

@up

Ściągnij Trainera 1.2.7 Troszkę niżej w dziale NFS:W masz ;)

 

@2up

Nie. Otwierasz go jak każdy inny program

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

@up

Jedź na pole golfowe

Jak będziesz to "wklikaj":

Shift + F1 - Anti-Cheat...

Ctrl + F8 - Instant cooldown...

Ctrl + F7 - No cops

Ctrl + F6 - Heat level 5

Ctrl + F5 - Pursuit...

Kliknij "M" i wybierz jakiś pościg i jeden gracz u góry po prawej stronie. I cały czas powtarzaj ten punkt ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ja mam pewien problem. Zrobiłem dokładnie to samo co napisałeś Krycha ale dostaje kase na minusie i nie wiem dlaczego tak jest nawet jak wyłączę trainera i sam rozpocznę pościg z policją , taki zwykły. Spróbuje na koncie siostry czy tak samo się dzieje. Stworzyłem nową postać i to samo się dzieje, a za wyścigi mam 0 repa i kasy :-/. Czyżbym został ukarany za testowanie samochodów ?

 

Siostra dostaje kase i reputację normalnie :P Spróbuje jeszcze raz na swoim, jeśli nie zadziała to będę zmuszony stworzyć nowe konto, no ale z botem szybko nadrobię. No coś nie działa ten bot ani u mnie ani u mojej siostry.

jLRw2A6.png

Opublikowano

Zrobilem tak jak mowiles Krycha ,ale trainer "2" nawet nie zaznacza na czerwono ,daje shift+F1 i nie zaznacza .

Pomocy!!!

@EDIT

HEHEHE

Juz wiem co zle robilem :P

nie wtedy program u ruchomilem ,tylko ze jak narazie na - ale poszukam na golfowym mniejsca na +

THX KRYCHA

@Edit gdzie na polu golfowym bede na plus bo niemoge takie miejsca znalezc?

EnderdragonFlying.gifDaj + jeśli pomogłem

Opublikowano

Dobra to ja może dokładnie opiszę, bo mi się nudzi.

 

1) Uruchamiamy Need For Speed World (logujemy się i włączamy)<p></p>

 

55089507.png

 

 

2) Uruchamiamy Trainer 1.2.7 (ten co Krycha udostępnił)

 

61072627.png

 

3) Jedziemy na pole golfowe (prawy górny róg, obok pościgu drużynowego t2 Home Run) Mogą być też inne miejsca.

 

68727651.png

 

4) Wciskamy shift + F1

5) Wciskamy ctrl + F7

6) Wciskamy ctrl + F6

7) Wciskamy ctrl + F5

8) Minimalizujemy i sprawdzamy, czy te kombinacje w trainerze są koloru czerwonego<p></p>

 

95142014.png

 

9) W grze naciskamy M (czyli mapa)<p></p>

 

84674289.png

 

10) Później obojętnie jaki wyścig/pościg<p></p>

 

68526955.png

 

11) Później Dołącz

12) Jeden gracz

 

71824908.png

 

13) Czekamy okolo 20 sekund

 

49437256.png

 

14) Odbieramy nagrodę

 

86855677.png

 

 

15) Powtarzamy wszystko od punktu 10.

 

I to tyle, czasami dostaje się kase na minusie

 

 

 

Proszę autora o dodania tego minituta do tematu, aby uniknąć spamu. Jeśli zrobiłem jakieś błędy to też proszę o poprawę. :-) Tutaj kod tekstu:

1) Uruchamiamy Need For Speed World (logujemy się i włączamy)<p></p>

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/17/55089507.png/"][img=http://img17.imageshack.us/img17/6646/55089507.png][/url]


2) Uruchamiamy Trainer 1.2.7 (ten co Krycha udostępnił)

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/823/61072627.png/"][img=http://img823.imageshack.us/img823/3299/61072627.png][/url]

3) Jedziemy na pole golfowe (prawy górny róg, obok pościgu drużynowego t2 Home Run) Mogą być też inne miejsca.

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/848/68727651.png/"][img=http://img848.imageshack.us/img848/8137/68727651.png][/url]

4) Wciskamy shift + F1
5) Wciskamy ctrl + F7
6) Wciskamy ctrl + F6
7) Wciskamy ctrl + F5
8) Minimalizujemy i sprawdzamy, czy te kombinacje w trainerze są koloru czerwonego<p></p>

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/23/95142014.png/"][img=http://img23.imageshack.us/img23/9775/95142014.png][/url]

9) W grze naciskamy M (czyli mapa)<p></p>

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/16/84674289.png/"][img=http://img16.imageshack.us/img16/7446/84674289.png][/url]

10) Później obojętnie jaki wyścig/pościg<p></p>

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/508/68526955.png/"][img=http://img508.imageshack.us/img508/7012/68526955.png][/url]

11) Później Dołącz
12) Jeden gracz

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/89/71824908.png/"][img=http://img89.imageshack.us/img89/314/71824908.png][/url]

13) Czekamy okolo 20 sekund

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/855/49437256.png/"][img=http://img855.imageshack.us/img855/44/49437256.png][/url]

14) Odbieramy nagrodę

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/689/86855677.png/"][img=http://img689.imageshack.us/img689/5849/86855677.png][/url]


15) Powtarzamy wszystko od punktu 10.

I to tyle, czasami dostaje się kase na minusie[/center]

jLRw2A6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...