Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT][DL] Zarabianie money oraz expa - bot


Master Flow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy tobie też zdarzyło sie ze bot sie zawiesił ? po prostu stanal w miejscu na ucieczce,czyli bez cheat engine tez pieniadze zabiera...

 

 

stanal bo pewnie samochod sie zepsul(dobrze mysle)jak ustawic zeby sie nie psul badz sam naprawial ?

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2Up

Tak zabiera, ale też dodaje i wychodzi się na +

 

@up

Po prostu kliknij start w bocie (nic Ci nie wyskoczy, nic się nie pojawi...) i w grze zobaczysz ucieczke ;d

 

 

Polecam włączyć CTRL + F7 (No cops)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ja tak mam jak zminimalizuje... Auto może być uszkodzone na maksa, to nie jest winą..

 

Jeżeli zminimalizujesz i potem przywrócisz okno to tak jest.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Zanim włączysz bota, to kliknij "M" znajdź jakiś pościg wieloosobowy i po prawej stronie powinieneś mieć pościg jednoosobowy. Jak skończysz pościg (odbierzesz nagrody) to dopiero wciśnij start w zBocie.

Co musisz mieć włączone w trainerach:

Ten v1: F5 i F6

Ten drugi (1.2.6): SHIFT + F1, CTRL + F7, CTRL + F8

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

nie wiem jakim cudem ty przez parenascie min uzbierales 100 k mi ciagle mozna powiedziec stoi w miejscu a tez tak u ciebie jest ze nie widac jak rosnie lvl dopiero jak zminimalizujesz gre i wlaczysz to widac ze uroslo?

Opublikowano

Teraz mam 185k ;) i 20poziom. Wbiję 22poziom i 300k i kupuję batelmachine. (czy jakoś tak)

 

Po prostu stoję w miejscu i u mnie co drugi/trzeci jest ujemny a reszta na +. A i ja liczę z tą kasą ze sprzedaży części z kart, które bot zdobył

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ok 2 sprawa to taka że samo mi nie klika i sam muszę pozderzać samochodem

 

2 spr że nie dostaje expa i dostaje kase na minusie -.-

 

lol 6 raz daje recznie bo bot nie chce dawać a exp 0 a kase -56 na minusie -.-

634534203295449218.png
Opublikowano

@up

Czy ty wgl. czytasz? Napisałem, że mam wyłączone...

 

Jakie karty? Jedynie części możesz sprzedać.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Tak dobrze rozumiesz.

 

Kryjówka -> Tuning -> Sklep z częściami salon tuningowy i u góry (przy napisie sklep) masz taką strzałeczkę. Kliknij i sprzedawaj ;) (wiesz jak sprzedawać?)

 

/edit

Fail ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Czyli mam wejsc w magazyn i tam (dwie rzeczy mam) sprzedawać.Jezeli tak to z tego dostalem marne 400 dolarow ;C

 

Level rośnie nie powiem,ale kase ciagle trace zamiast rosnac,moze musze wybrac jakis odpowiedni samochod/wyscig zeby najwiecej kasy leciało?

Opublikowano

@up

To nie ma znaczenia ;)

 

Dobra ja idę zarabiać. Może ktoś inny Ci będzie pomagał ;) Muszę nazbierać na samochód :O

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

@up

Ja kupiłem Mazde RX 7 Battle Machine ;)

Nie używałem bota tylko sam klikałem i tylko 2 rzy mi nie zaliczyło Może też spróbujcie. ;)

 

@2up

Jest jeżeli włączysz tego trailera v1 (opcja pursuit hack czy jakoś tak)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...